DNI RÓWNOŚCI!!!

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

Ale nie odpowiedziałeś na moje pytanie , ja nie pyta sie ki oni byli i co robili tylko jak by zachował sie Oficer Wp gdyby to zobaczył?? poza tym znam historię naszego kraju i to dosyć dobrze bo historia jest moja pasja szczególnie II wojna światowa i z tego co mi sie wydaje to... jedna z partii "narodowców" współpracowała z nazistami!!

[ Dodano: 23:24, 06.12.2007 ]
czy ty naprawde wierzysz że to jest interpretacja i zapozyczenie gestów "rzymskich" ?? bo ja nie !!!! odniesienie jest jedno Niemiecki Nazizm!!! nic innego!!! :evil: :evil: :evil: :evil: A "nacjonalistami" którzy współpracowali pod koniec wojny byli członkowie Narodowych Sił Zbrojnych!!!!!!!!!!!!!!!! wiec nie wmawiaj mi głupot!! ja znam Historie to byli naziści i większość środowisk jak to Ty ładnie nazywasz " nacjonalistycznych " śmiało można nazwać zwolennikami Nazistów i ideologii Nazistowskiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Oj słabo znasz Historie przyjacielu jesli nie znasz działalności NSZ i nie odwołuj sie do publikacji skrajnych nacjonalistów którzy przedstawiają wersje Historii wygodną dla siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poczytaj opinie i analizy oraz publikacje "NIEZALEŻNYCH" historyków!! nie nie wyjeżdzaj mi tu z propaganda TVN lub GW!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

[ Dodano: 23:30, 06.12.2007 ]
i Na BOGA skąd tak niewyobrażalny pomysł ze Szare Szeregi mogły należeż do NSZ??? człowieku puknij sie w głowę!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

skoro uważasz żołnierzy NSZ za nazistów to dyskusja z tobą nie ma sensu
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

Nie odp. na moje pytanie...
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
ODPOWIEDZ