DNI RÓWNOŚCI!!!

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Dla mnie odskok od normalności...Jak zobacze jak dówch kolesi sie obsciskuje to az mi sie żygać chce...Tacy ludzie sa chorzy!!!Trzeba to tepic... :evil:
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

heh dobry temat Polacy sa za mało tolerancyjni, niech sie pojawi jeden czarny na ulicy i tysiace spojrzen w jego strone
a co do tematu jak im tak bedzie lepiej niech sie legalnie tryksaja w 4 litey i bawia nawzjaem swoimi k..... ale jestem tak jak juz wczesniej Qrzysio napisal w swoim 2 punkcie zeby nie adoptowali dzieci i nie wkrecali im to jest twoj tata Zbyszek i mama Robert
bez urazy do imion
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Heh moze to dziwne ale lesbijki mnie tak nie brzydza... :D
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

skoro odmiency chca tolerancji dla Siebie to my chcemy tolerancji dla naszych pogladow! yeaaaaah!
jumi18
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2007, 21:46

Post autor: jumi18 »

Zyjemy podobno w kraju demokratycznym wolnosc słowa ale i wolnosc wyboru...
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

to niech sobie storza jakas wioske bo o wyspie w Polsce nie maja co marzyc i tak niech sie stukaja 24h/7
a co do lesbijek to moze akurat to plec przeciwna i nie jest tak odrazajaca jak 2 chlopcow trzymajacych sie za rece i glaszczacych po glowie :evil:
Szuryga
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 06 mar 2006, 18:29
Lokalizacja: Rzekuń

Post autor: Szuryga »

Chłopak + Dziewczyna = Normalna Rodzina.
SKIFCHLIZ
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Reprezentuję swoje poglądy, nie Platformy.
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

Zapewne umarł na HIVA
Qrzysio, może i reprezentujesz swoje, ale PO aktywnie wspierasz
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

jarpen to, że poglądy PO, są bliskie moim, to żadna dla mnie ujma. A porozmawiać na szczęście potrafię z każdym, bez względu na różnice ideologiczne.
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

Fajnie, tylko co to ma do mojej wypowiedzi?
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

Nie mogą bo są zboczeni, a z górnikami to inna sprawa.
Zresztą Polska jest krajem katolickim, a to na starcie przekreśla propagowanie obrzydliwych zboczeń.
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

ludzie czytajac wasze komentarze patrze jak przeważajaca czesc naszego miasta jest zacofana , ludzie troche tolerancji dla drugiego człowieka który ma takie same prawa jak my a to że jest gejem , lesbijka to jego wybór i nikt nie powiniem miec do niego o to żadnych pretensji a tym bardziej agresji ... osobiscie gejem nie jestem , ale do nich nic nie mam poprostu traktuje ich obojetnie

jarpen - atobie proponował bym sie z takimi poglądami zapisac do LPR
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Dyw bardzo dobra uwaga.

Jeden z moich wykładowców powiedział kiedyś:

Panowie! Myślcie głową, a nie główką...
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

GlowA pisze:ludzie czytajac wasze komentarze patrze jak przeważajaca czesc naszego miasta jest zacofana , ludzie troche tolerancji dla drugiego człowieka który ma takie same prawa jak my a to że jest gejem , lesbijka to jego wybór i nikt nie powiniem miec do niego o to żadnych pretensji a tym bardziej agresji ... osobiscie gejem nie jestem , ale do nich nic nie mam poprostu traktuje ich obojetnie

jarpen - atobie proponował bym sie z takimi poglądami zapisac do LPR

Tak ja jestem dumny że jestem taki zacofany i nie akceptuje tego rodzaju dewiacji!Tolerancja heh,nienawidzę tego słowa zbyt dużo zboczeń podpina sie pod te słowo może niedługo będziemy tolerować pedofilie bo co oni są też takimi samymi ludźmi jak my mają takie same prawa a to że jest pedofilem to jego wybór!Przecież jak starszy pan i młody chłopiec lubią sie do siebie przytulać i całować to nie jest zboczenie tolerujmy to nie bądźmy zacofani w Holandii to juz jest na pewno legalne!
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Ja tez jestem dumny ze jestem taki "zacofany"...HWD Homo
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

To normalni ludzie już dawno wiedzą, a zaślepione i ogólnie nie preferujące logicznego myślenia typy, typu jarpen, i tak nie zrozumieją, bo nawet jeśli argumenty ich niszczą, to oni i tak będą z zasady na nie, bo społeczeństwo bardziej ceni ludzi konsekwentnych, nawet w głupocie, niż myślących. Człowiek myślący to osobnik niepewny poprzez wątpliwości odnośnie swojego toku myślenia.
I to fakt, Ostrołęka to ostry zaścianek, ale większość lubi się w nim babrać i pewnie krótki okres minie, jak obrońcy istniejącego ładu zaraz tutaj zaczną "kulturalnie" udowadniać jak to im dobrze jest w tym błotku. Sad, but true.
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

@mystic
Właśnie przez takich jak ty jest negatywne zdanie nt. pederastów.
Nie będę tolerował zboczeń, bo zboczenie pozostaje zboczeniem, bez względu jak się je nazwie.

Cieszę się że żyję w takim zaścianku jak Polska i Ostrołęka i najwyraźniej nie tylko ja.

PS Jesteś bardzo nietolerancyjny względem mieszkańców Ostrołęki, jesteś Ostrołękofobem.
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

jego życie jego zboczenie, ale po co się z tym nosi między ludźmi, nie lubię się powtarzać.
zapewniam cię że nie tylko w małych miastach panuje sytuacja, że jak ktoś się odróżnia to wzbudza sensacje, bo jest tak w każdym mieście
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

To ja mam pytanie:

Czy zboczenie to choroba którą się leczy?

Proszę o uzasadnianie odpowiedzi.
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

jego życie to jego zboczenie, więc decyzja o leczeniu powinna być w geście osoby chorej
@amsterdam
jesteś bardzo nietolerancyjny, wiesz?
I na jakiej podstawie sądzisz że tylko osoby niewykształcone i nie mądre nie tolerują zaburzeń psychicznych?
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Polecam z tej Twojej strony "nacjonalistycznej" galerię zdjęć z obchodów 11 listopada w Wałczu - chłopaki bawią się w "zamawianie pięciu piw" na fotach.

Co do mediów, to czerpanie informacji z różnych źródeł, także z GW i TVN, to chyba przejaw poszukiwania szerokiego wachlarza odpowiedzi i myśli, a nie uosobienie ograniczenia, jakim na pewno jest wczytywanie się jedynie w ksenofobiczne serwisy. :roll:
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

Nie wiem o co chodzi z tym piwem, jeśli chodzi o salut rzymski to się czepiasz.

A skoro ktoś czerpie informacje ze źródeł typu GW i TVN to tym bardziej powinien czerpać z naszego serwisu.
Zauważ że newsy są zapożyczane z innych portali m.in. też z GW, więc nazywanie go ksenofobicznym można potraktować jako pomówienie innych portali informacyjnych.
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

Jarpen, ja mam takie pytanie, jak myślisz jak zachował by sie oficer Wojska Polskiego (wolnego) walczący na frontach II wojny światowej gdyby zobaczył Właśnie tych "panów" jak salutują w twym Rzymskim pozdrowieni nad grobem jego kolegów którzy zginęli za Wolną POLSKĘ!!!???
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

W tym problem, że ci panowie salutowali nie tylko do grobów ale i nawet do siebie :shock:
Rudy był w ONRze i część Szarych Szeregów też była narodowcami

Twoim zdaniem narodowcy nic nie wnieśli w IIWŚ i na pewno też nie walczyli w powstaniu warszawskim, kolego poczytaj o NSZ i Związku Jaszczurczym.

Po wojnie walczyli z komunistami, którzy tak jak teraz środowiska lewackie nazywają ich faszystami.
ODPOWIEDZ