DNI RÓWNOŚCI!!!

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

jego życie jego zboczenie, ale po co się z tym nosi między ludźmi, nie lubię się powtarzać.
zapewniam cię że nie tylko w małych miastach panuje sytuacja, że jak ktoś się odróżnia to wzbudza sensacje, bo jest tak w każdym mieście
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

To ja mam pytanie:

Czy zboczenie to choroba którą się leczy?

Proszę o uzasadnianie odpowiedzi.
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

jego życie to jego zboczenie, więc decyzja o leczeniu powinna być w geście osoby chorej
@amsterdam
jesteś bardzo nietolerancyjny, wiesz?
I na jakiej podstawie sądzisz że tylko osoby niewykształcone i nie mądre nie tolerują zaburzeń psychicznych?
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Polecam z tej Twojej strony "nacjonalistycznej" galerię zdjęć z obchodów 11 listopada w Wałczu - chłopaki bawią się w "zamawianie pięciu piw" na fotach.

Co do mediów, to czerpanie informacji z różnych źródeł, także z GW i TVN, to chyba przejaw poszukiwania szerokiego wachlarza odpowiedzi i myśli, a nie uosobienie ograniczenia, jakim na pewno jest wczytywanie się jedynie w ksenofobiczne serwisy. :roll:
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

Nie wiem o co chodzi z tym piwem, jeśli chodzi o salut rzymski to się czepiasz.

A skoro ktoś czerpie informacje ze źródeł typu GW i TVN to tym bardziej powinien czerpać z naszego serwisu.
Zauważ że newsy są zapożyczane z innych portali m.in. też z GW, więc nazywanie go ksenofobicznym można potraktować jako pomówienie innych portali informacyjnych.
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

Jarpen, ja mam takie pytanie, jak myślisz jak zachował by sie oficer Wojska Polskiego (wolnego) walczący na frontach II wojny światowej gdyby zobaczył Właśnie tych "panów" jak salutują w twym Rzymskim pozdrowieni nad grobem jego kolegów którzy zginęli za Wolną POLSKĘ!!!???
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

W tym problem, że ci panowie salutowali nie tylko do grobów ale i nawet do siebie :shock:
Rudy był w ONRze i część Szarych Szeregów też była narodowcami

Twoim zdaniem narodowcy nic nie wnieśli w IIWŚ i na pewno też nie walczyli w powstaniu warszawskim, kolego poczytaj o NSZ i Związku Jaszczurczym.

Po wojnie walczyli z komunistami, którzy tak jak teraz środowiska lewackie nazywają ich faszystami.
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

Ale nie odpowiedziałeś na moje pytanie , ja nie pyta sie ki oni byli i co robili tylko jak by zachował sie Oficer Wp gdyby to zobaczył?? poza tym znam historię naszego kraju i to dosyć dobrze bo historia jest moja pasja szczególnie II wojna światowa i z tego co mi sie wydaje to... jedna z partii "narodowców" współpracowała z nazistami!!

[ Dodano: 23:24, 06.12.2007 ]
czy ty naprawde wierzysz że to jest interpretacja i zapozyczenie gestów "rzymskich" ?? bo ja nie !!!! odniesienie jest jedno Niemiecki Nazizm!!! nic innego!!! :evil: :evil: :evil: :evil: A "nacjonalistami" którzy współpracowali pod koniec wojny byli członkowie Narodowych Sił Zbrojnych!!!!!!!!!!!!!!!! wiec nie wmawiaj mi głupot!! ja znam Historie to byli naziści i większość środowisk jak to Ty ładnie nazywasz " nacjonalistycznych " śmiało można nazwać zwolennikami Nazistów i ideologii Nazistowskiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Oj słabo znasz Historie przyjacielu jesli nie znasz działalności NSZ i nie odwołuj sie do publikacji skrajnych nacjonalistów którzy przedstawiają wersje Historii wygodną dla siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poczytaj opinie i analizy oraz publikacje "NIEZALEŻNYCH" historyków!! nie nie wyjeżdzaj mi tu z propaganda TVN lub GW!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

[ Dodano: 23:30, 06.12.2007 ]
i Na BOGA skąd tak niewyobrażalny pomysł ze Szare Szeregi mogły należeż do NSZ??? człowieku puknij sie w głowę!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

skoro uważasz żołnierzy NSZ za nazistów to dyskusja z tobą nie ma sensu
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

Nie odp. na moje pytanie...
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
ODPOWIEDZ