IDA CORR w Omenie:D

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

IDA CORR w Omenie:D

Post autor: rbk »

Hhehehehe wczoraj byla Ida Corr w OMENIE...Był ktos?Jak wrazenia?Ja widziałem ja z bliska i całkiem spoko wyglądała...No i ten przebój-Ida Corr Vs Fedde Le Grand : Let Me Think About It : OUT NOW...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
lukem88
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 lut 2008, 23:35

Re: IDA CORR w Omenie:D

Post autor: lukem88 »

ohhh tak ja bylem szprycowalem sie pigulami prezz caly post abym mogl lyknac jak najwiecej w niedziele ale byl odjazd juz dawno nie widzialem tylu swojakow i tylu ćpunow w 1 miejscu ale faza a IDA?? ta co w lazience dropsy na wage sprzedawala?? a pamietam, pamietam.. LET ME THINK ABOUT IT ps: juz sie szykuje na nastepny balet :jupi:
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Re: IDA CORR w Omenie:D

Post autor: Rasty »

ohhh tak ja bylem szprycowalem sie pigulami prezz caly post abym mogl lyknac jak najwiecej w niedziele ale byl odjazd juz dawno nie widzialem tylu swojakow i tylu ćpunow w 1 miejscu ale faza a IDA?? ta co w lazience dropsy na wage sprzedawala?? a pamietam, pamietam.. LET ME THINK ABOUT IT ps: juz sie szykuje na nastepny balet :jupi:
sarkazm ?
adriann88
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 25 lut 2008, 16:57

IDA CORR w Omenie:D

Post autor: adriann88 »

Oemn wymiata .. jest jednyny w sowim rodzaju.. najwieksza aptekarnia w polsce w koncu:D:D "jedno Serce Jedno Bićie Omen Club Ponad życie":D
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

IDA CORR w Omenie:D

Post autor: rbk »

adriann88 pisze:Oemn wymiata .. jest jednyny w sowim rodzaju.. najwieksza aptekarnia w polsce w koncu:D:D "jedno Serce Jedno Bićie Omen Club Ponad życie":D
byłes w 1 dzien swiat?
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
adriann88
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 25 lut 2008, 16:57

IDA CORR w Omenie:D

Post autor: adriann88 »

nie byłęm w 2 dzień swiatD:
ODPOWIEDZ