Koncert Stinga w Warszawie

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
CUJO
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 06 wrz 2005, 13:14
Lokalizacja: Ostrołęka

Koncert Stinga w Warszawie

Post autor: CUJO »

WITAM!

Jedna z sieci telefonii komórkowej kusi ostatnio swych abonentów i użytkowników darmowymi wejściówkami na koncert Stinga; wystarczy tylko wysłać SMS itd., itp.; nie będę pisał o szczegółach, bo jeszcze mnie ktoś o reklamę posądzi :D Skusiłem się, wysłałem SMSa tuż po północy - i udało się!!! :D Mam podwójną wejściówkę na koncert!!! :D
I mam takie pytanko do Wszystkich Szanownych forumowiczów: czy Komuś z Wasrównież udało się zdobyć wejściówkę i wybiera się na ten koncert? :) Pytam z czystej ciekawości - a może uda się zmontować całą ekipę na wyjazd? :D Pozdrawiam i mam nadzieję, że mi ktoś odpowie :D
Ludzie, którzy piją są dla mnie niczym ...
... niczym bracia.
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Ja wejściówkę wygrałem wczoraj - myslę, że nikt z próbujących zbyt wielkiego kłopotu z tym nie będzie miał. Dzis może jeszcze raz spróbuję, bo planujemy wypad tak w około 5 osób. Mam małe wątpliwości co do sensu tego wyjazdu - przecież 150 tys. to ogrom ludzi , nie wiem jak i kto nad tym tłumem zapanuje...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

Jakby nie to, że odkładam na prawko... to napewno bym pojechał, ale niestety... :?
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: grubcio »

:D
(L)egia Warszawa!
CUJO
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 06 wrz 2005, 13:14
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: CUJO »

A ja jadę :D Chrzanić oszczędzanie :D Muszę tylko najpiew wybrać się do stol(n)icy po bilety - wolę je mieć w ręku wcześniej niż w dniu koncertu; jestem chyba niedowiarkiem :) Mam nadzieję, że koncert będzie fajny.
Pozdrawiam wszystkich :)
Ludzie, którzy piją są dla mnie niczym ...
... niczym bracia.
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Ech.. widze że żeś sie Stary podpalił...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
mif
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2005, 20:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: mif »

ja dostalem jakiegos sms'a od idei o tym koncercie Stinga 8)
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

To bedzie jakieś wielkie przywitanie Orange w Polsce ? ... Moze to oni to sponsorują ... chociaż Idea napewno biedna nie jest .. 8)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Orange zaprosił Stinga...
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Pelson pisze:Moze to oni to sponsorują ... chociaż Idea napewno biedna nie jest ..
W tej chwili czy mówisz o Idei, czy o Orange odnosisz się do jednego i tego samego podmiotu - różne są tylko nazwy
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

No zanim Orange zacznie faktycznie wywierać jakiś wpływ na polski rynek telefonów komórkowych minie dobre kilka miesieny ... wiec jak narazie Idea to Idea a Orange to Orange ... 8)
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Poczytaj najpierw trochę zanim coś napiszesz...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

Czytałem wierz mi ... a jak nie chcesz to nie wierz, twoja sprawa.
No dobra są juz ofery Orange ale wymień mi jedną rzecz której nie mieli inny a teraz dostaniemy od Orange ? Mamy: "Twój Mix" - nic nowego, "Twój Plan" - i tak opracowany na podstawie "Jednej Idei", Orange Go - i tak to troche potrwa zanim w kioskach w całej polsce pojawią sie karty Orange i ile nie bedziemy korzystać z kart Idei...
Takze miały byc gruszki na wierzbie a mamy to samo tylko w innym opakowaniu ...
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Nie chce mi się już tu z Tobą polemizować, ale sam się gubisz w tym co piszesz.
Idea już dawno została przejęta przez głównego akcjonariusza grupę "Orange". Także nie pisz, że Idea to Idea, a Orange to Orange... - jest to od wielu miesięcy jedna i ta sama firma - dopiero teraz jednak Orange podjął decyzję o zmianie marki.
Żadnych rewolucyjnych zmian nie będzie i nikt Ci ich nie obiecywał, ponieważ w tej chwili grupa Orange podjęła jedynie decyzję o rebrandingu.
Pelson pisze:No zanim Orange zacznie faktycznie wywierać jakiś wpływ na polski rynek telefonów komórkowych minie dobre kilka miesieny ...
Otóż wywiera ona wpływ znaczny, tak jak wywiera wpływ Detusch Telecom ( właściciel 51% akcji Ery GSM) i POLKOMTEL (większościowy akcjonariusz Plus GSM) - tyle, że te podmioty nie zdecydowały się na zmianę barw, ze względu na utratę klientów.
Ale tak , jak mówiłem, poczytaj najpierw troszkę sobie, a dopiero zabieraj głos.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

wow nareszcie cos napisałes a nie ciagle udawać wszechwidzącego ... bravo ... whatever...
Awatar użytkownika
Pabo
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 09 sie 2005, 8:59

Post autor: Pabo »

jak ktos chce wygrac bilet niech włączy sobie telegazete i wysle smsa równo o x godzinie 59min i 40 sekund.....Gwarantowane bilety.....Chyba ze ktoś chce sobie kupić na allegro za 40 zł.... :lol: heh Pozdro
" I drift not because it is a quicker way around the corner, but it is the most exciting way" Keichi Tsuchiya
Adammm
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2005, 8:19

Post autor: Adammm »

Czesc
mam pytanie, jak wyglada sprawa z odbiorem tych biletow, idziesz do salonu i co ?pokazujesz numer telefonu z ktorego wygrales??
ja dostalem tylko smsa ze wygralem i smsa z punktami ideii w ktorych moge odebrac bilet
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

lecisz do salonu, podajesz numer - oni wysyłają Ci sms-em kod, który musisz wpisać na formularzu. Dowód tez dobrze miec ze sobą.
Pozdro
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Adammm
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2005, 8:19

Post autor: Adammm »

dzieki wielkie.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ