Ma ktoś monety okolicznosciowe 2zł lub srebrne na sprzedaz??

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Ma ktoś monety okolicznosciowe 2zł lub srebrne na sprzedaz??

Post autor: prezes »

Witam serdecznie jestem z zamilowania numizmatykiem czyli osoba ktora zbiera i kolekcjonuje monety 2zł okolicznosciowe gdzie kazdy moze byc w posiadaniu takiej monety i monety srebrne. Jestem zainteresowany kupnem takich monet interesuja mnie tylko monety po 1995 roku. Prosze o odpowiedz
Awatar użytkownika
Siara
sierżant
Posty: 288
Rejestracja: 24 cze 2005, 16:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ma ktoś monety okolicznosciowe 2zł lub srebrne na sprzedaz??

Post autor: Siara »

Ja tak z czystej ciekawości chciałbym się spytać jakie ceny osiągają te "zwykłe" okolicznościowe 2zł? :D

Mógłbyś się podzielić takimi informacjami :D A jeżeli np. są jakieś bardziej pożądane i droższe to może mógłbyś napisać jakie :)

Z góry dzięki za info!

Pozdrawiam!
Wędkarze z Ostrołęki łączcie się :) https://www.facebook.com/WedkarskaOstroleka :)
Koło nr 72 Energopap https://www.facebook.com/Energopap
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Re: Ma ktoś monety okolicznosciowe 2zł lub srebrne na sprzedaz??

Post autor: prezes »

Jest kilka bardzo pozadanych monet na rynku numizmatycznym. Ceny tych monet zmieniaja sie w zawrotnym tempie mozna zyskac 50 procent na takiej monecie w dwa miesiace a i stracic tyle samo albo wiecej wiec jezeli chcesz zajac sie tym jako inwestor to proponuje dluzsza obserwacje rynku numizmatycznego lub rade osoby ktora sie tym zajmuje np. mnie:)
W chwili obenej poszukiwana jest moneta zygmunt II August i Jez sa to monety z 1996r.
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Re: Ma ktoś monety okolicznosciowe 2zł lub srebrne na sprzedaz??

Post autor: prezes »

p.s. dwa zlote okolicznosciowe sa to monety o nominale dwa zlote przedstawiajace rozne obrazki np. zwierzeta, króli poliskich zamki itp.
Niektorzy maja monety o nominale 10 i 20 zł srebrne w kapslach sa to monety rowniez skupowane przeze mnie wiec jezeli macie takie monety a potrzebujecie gotowki to piszcie:)
Awatar użytkownika
Bercik
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 03 wrz 2005, 0:01
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Re: Ma ktoś monety okolicznosciowe 2zł lub srebrne na sprzedaz??

Post autor: Bercik »

Ja mam 2zł 2008 rok Piotrków Trybunalski 8)
no fear
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ma ktoś monety okolicznosciowe 2zł lub srebrne na sprzedaz??

Post autor: sKaLpeL »

prezes pisze:W chwili obenej poszukiwana jest moneta zygmunt II August i Jez sa to monety z 1996r.
zauważyłem na allegro ze Jeż jest 2zł oraz 20zł (srebrny)nie wiem o ktore ci chodzi ale ja mam tego 2zł

z Zygmuntem jest ten sam problem, ze nie napisales ktora monete, ja tutaj tez mam tą złotą :)
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Re: Ma ktoś monety okolicznosciowe 2zł lub srebrne na sprzedaz??

Post autor: prezes »

Witam mnie interesuja zarówno 2zł jak i 20zł jezeli chcialbyś sprzedać te monety to daj znać moj mail to dolar5@o2.pl jak chcesz to przeslij dokladne zdjecia a ja wycenię monety, mozesz podac swoja cene:)

Monety kolekcjonerskie są w różnych stanach zachowania. Są też różne skale zachowania monet, monety starsze przechowywane w stycznosci z tlenem sa narazone na działanie czynników chemicznych w przypadku monet 2zł jest to śniadzenie.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany kolekcjonowaniem monet 2zł lub srebrnych i chciałby jakiejś porady to piszcie z przyjemnością pomogę mam również sporo monet na sprzedaż są to monety srebrne w stanie zachowania menniczym wiec idealnym:)
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ma ktoś monety okolicznosciowe 2zł lub srebrne na sprzedaz??

Post autor: sKaLpeL »

teraz niestety jestem "po za zasięgiem" więc jak coś to odezwe się za jakies 2 tygodnie, musze je poszukac, mialem je w takich specjalnych koszulkach na monety i w segregatorze wiec chyba powinny byc w stanie idealnym xD ale zobaczymy
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Re: Ma ktoś monety okolicznosciowe 2zł lub srebrne na sprzedaz??

Post autor: prezes »

Nie ma problemu jak wrócisz to odezwij sie, jak znajdziesz cos jeszcze (szczególnie zwierzaki) lub masz kolegów z takimi monetami to daj znac.
bialy
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2008, 22:15

Re: Ma ktoś monety okolicznosciowe 2zł lub srebrne na sprzedaz??

Post autor: bialy »

Witam! Mam na sprzedaż 4 monety okolicznościowe 2zł. Napisz na gg 4445470,na emiala: bialy233@wp.pl lub odpisz w tym temacie:)
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Re: Ma ktoś monety okolicznosciowe 2zł lub srebrne na sprzedaz??

Post autor: prezes »

Hejka napisz jakie sa to monety i ktory rocznik a odpowiem Ci na pewno
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Re: Ma ktoś monety okolicznosciowe 2zł lub srebrne na sprzedaz??

Post autor: grubcio »

prezes niezłu naciągacz ludzie uważajcie niektóre z tych monet 2 zł są warte nawet po 800zł :) a wiec kolo sie zna i moze ladne wałki kręcic
(L)egia Warszawa!
prezes
kapral
Posty: 121
Rejestracja: 16 sie 2008, 11:19

Re: Ma ktoś monety okolicznosciowe 2zł lub srebrne na sprzedaz??

Post autor: prezes »

Odnośnie powyzszej wypowiedzi. Owszem znam sie na monetach w koncu jestem numizmatykiem wiec znam wartosc rynkowa monet. W tym poscie proponowalem skup niektorych monet nie podawalem ceny wiec nie mozesz kolego bezpodstawnie osadzac moich dzialan.
Najdrozsza z tych monet August II jest dzis warta ok 600zł wiec jest to druga Twoja pomyłka.
Na przyszlość radze zachowac wiecej rozsadku w swoich wypowiedziach i bardziec wazyc slowa. Proponuje tez przed podjeciem jakiejkolwiek wypowiedzi rozeznac sie dokladniej w temacie. Bo jestes obrazliwy i niedoinformowany.
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Ma ktoś monety okolicznosciowe 2zł lub srebrne na sprzedaz??

Post autor: przeklinak »

kiedyś na aukcji charytatywnej nabyłem monetę 2zł z wizerunkiem puchacza :) zainteresowany ?
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Ma ktoś monety okolicznosciowe 2zł lub srebrne na sprzedaz??

Post autor: przeklinak »

zapomniałem dodac że to moneta z 2005 roku ;)
MISIO
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 09 paź 2008, 11:06

Re: Ma ktoś monety okolicznosciowe 2zł lub srebrne na sprzedaz??

Post autor: MISIO »

a interesuje cie wymiana? bo mam kilka które bym wymienił
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Ma ktoś monety okolicznosciowe 2zł lub srebrne na sprzedaz??

Post autor: przeklinak »

nie bardzo bo szczerze mówiąc ja nie kolekcjonuję :)
poprostu chciałem pomóc sprawie i tylko dla tego ją wylicytowałem :)
ODPOWIEDZ