manipulacja przedwyborcza

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
moja-oka
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 30 maja 2005, 15:14

manipulacja przedwyborcza

Post autor: moja-oka »

Sami zbadajcie czy media elektroniczne są stronnicze. Zróbcie tak jak
ja. Przez ostatni tydzień wystawiałem komentarze w czterech głównych serwisach internetowych. Po 50 przeciw Kaczyńskiemu i przeciw Tuskowi.
Przeważająca większość przeciw Tuskowi została ocenzurowana. Niemal wszystkie przeciw Kaczyńskiemu zostały przez moderatorów użyte.
(Komentarze były wystawiana z różnych komputerów, z różnymi podpisami,
lecz zachowano równy ich poziom. Najwięcej było rzeczowych opinii, najmniej zawierających epitety).

Oto wyniki

Wirtualna Polska
przeciw Kaczyńskiemu wystawiono: 48
Przeciw Tuskowi wystawiono: 0

Onet
przeciw Kaczyńskiemu wystawiono: 35
Przeciw Tuskowi wystawiono: 11

Interia
przeciw Kaczyńskiemu wystawiono: 37
Przeciw Tuskowi wystawiono: 3

Gazeta
przeciw Kaczyńskiemu wystawiono:40
Przeciw Tuskowi wystawiono: 2

Tak jesteśmy manipulowani. Nasze preferencje nie są wynikiem naszego
rozsądku lecz są efektem manipulacji. Dzieje się tak dlatego, że opinie na których budujemy wizerunek są zafałszowane. Mało kto z nas zna Tuska czy Kaczyńskiego z życia. Wszystko co wiemy to sprawa mediów.

Media kreują Tuska na estetycznego, podczas gdy już w Liceum urządzał
na wagarach libacje alkoholowe na molo w Sopocie. Tusk wg mediów szanuje wartości a jednak ślub kościelny zawarł skrycie tuż przed wyborami po 11 latach życia bez niego. Nagle okazało się że jest mu to potrzebne.
Akurat tuż przed wyborami w których udaje katolika. Rozdarcie szat na temat Kurskiego to tryumf Tuska. Ale dlaczego nikt nie rozdziera szat nad gorszą potwarzą której dopuściła się Gronkiewicz-Waltz? Kobieta które pensja wynosi tyle samo co budżet dom opieki nie została nawet ukarana słownie. Kaczyńskiego przekreśla się za prowadzenie spraw w stolicy, ale pomija się fakt że absolutną większość posiada tam PO która torpeduje wszystkie działania (podobnie jak za rządów AWS-u). Krytykuje się Kaczyńskiego za zrobienie porządku z parasolkami nad Wisłą gdzie gromadziły się męty a pomija fakt że trzy największe i najgłupsze inwestycje w stolicy wprowadziła PO.

Takimi metodami posługują się tylko brudni ludzie których trzeba
wyrzucić z polityki a nie dawać na prezydenta. Gdy się zobaczy jak media manipulują w innym świetle widać informacje o obu kandydatach - chociażby takie jak porównanie spraw Kurskiego i Gronkiewicz-Waltz

Proszę o przesłanie tego listu dalej - to jedyna metoda aby te
informacje dotarły do całej Polski - na media nie ma co liczyć.
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

A pozwól Droga moja-oka, że się do Twoich wskazówek nie zastosuję. To już nienormalne, żeby łańcuszki w kampanii stosować... Bleeee
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
moja-oka
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 30 maja 2005, 15:14

Post autor: moja-oka »

To nie jest łańcuszek :)
spójrz co się dzieje w TV. A może z tym wzięciem ślubu to nie prawda ??

Poczytaj troszkie :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

No dobra... ale ten temat to też manipulacja...
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

i co z tego że wziął niedawno ślub. interesują cie takie rewelacje to pooglądaj sobie brazylijskich telenowel
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Chcialbym rowniez zauwazyc, ze w debacie przedwyborczej TVN Tusk pokazany byl centralnie, a Kaczynski z profilu. Co sprawilo wrazenie ze Tusk mowi ci prosto w oczy, a Kaczynski patrzy w sciane.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

A co jeszcze ważniejsze lewa noga Tuska na wysokości kolana była zgięta w prawo, co mogło wpłynąć na spadek poparcia lewicowego elektoratu :lol:
Luudzie Przestańcie :!:
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Czuly/Narew88 pisze:Chcialbym rowniez zauwazyc, ze w debacie przedwyborczej TVN Tusk pokazany byl centralnie, a Kaczynski z profilu. Co sprawilo wrazenie ze Tusk mowi ci prosto w oczy, a Kaczynski patrzy w sciane.
tak samo była wielka kłutnia sztabu kaczora zeby wszystkie debaty między kaczorem a Tuskiem były prowadzone na siedząco... dlaczego :?: bo kaczor ma z 150cm wzrostu i wyglądał by na "mniej" wiarygodnego....

paranoja
ODPOWIEDZ