Audioriver 2009

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
wihru
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 28 sty 2009, 19:13

Audioriver 2009

Post autor: wihru »

Wybiera się ktoś z forumowiczów na tegoroczny Audioriver? Bilety można będzie nabyć niebawem tu: http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1350 ... -2009.html
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Audioriver 2009

Post autor: GlowA »

bilety już można nabyć 1 kwietnia – 11 maja: 40 pln (karnet na wszystkie dni)

11 maja – 31 lipca: 70 pln (karnet)
1 sierpnia do festiwalu włącznie: 100 pln (karnet), 50 pln (bilet jednodniowy)

impreza w sumie bardziej undergroundowa , dla ludzi którzy wiedzą po co jadą :) bo raczej fani "techno z eski" się nie odnajdą a składzik ciekawy :)

1.Dirtyphonics Live
2.Mistabishi Hospital Rec.
3.Moderat (Modeselektor & Apparat)
4.Daniel Bell
5.Radio Slave
6.Ewan Pearson
7.Efdemin
8.The Mole
9.3 Channels aka Catz n Dog
10.The Whip live,
11.Caspa & Rusko feat. MC Rod Azlan,
12.Telefon Tel Aviv live
13.Seba & Paradox livefeat. Robert Manos
14.Hernan Cattaneo :devil:
15.Richie Hawtin :jupi: :twisted: :twisted: :twisted: :evil:

Ja myślę się wybrać pierw muszę ekipę zmontować :)

Dla tych co nie wiedzą muzyka tam grana min : minimal techno , drum and bass , dubstep
wihru
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 28 sty 2009, 19:13

Re: Audioriver 2009

Post autor: wihru »

Ja licze najbardziej na DnB i Bella. Trzeba chyba w końcu kupić bilety :D
Awatar użytkownika
madafaka
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 09 paź 2007, 12:23
Lokalizacja: nie z Ostrołęki

Re: Audioriver 2009

Post autor: madafaka »

Ja się wybieram na bank 8) Impreza jest naprawde dobra,tym bardziej,ze jest tak blisko,ten niesamowity klimat który panuje na plaży :jupi: Jak narazie dla mnie godne uwagi to przede wszystkim Rysiu Hawtin :jupi:(żeby dali jemu tyle czasu co na Time Warp 6 - 7 godzin) :D Radio Slave,Ewan Pearson,The Mole (nareszcie będę miał okazję usłyszec Mathew Jonson'a LIVE,najlepiej jakby zagrał live act) :jupi: 3 Channels,Telefon Tel Aviv (wielka szkoda,że nie w pełnym składzie,ale po śmierci kolegi,dobrze,że wogóle dalej pyka i Hernan Cattaneo(chociaz nigdzie do tej pory nie słyszałem,żeby był zabukowany na AR :wink:)Niech zabukują jeszcze Loco Dice,Marco Carole,Nick'a Curly'ego,Johnny.D.,Luciano,Ricardo Villalobos'a,Nekes'a,Sasch BBC,Laurent'a Garnier'a,SIS,Karotte,Ray Okpara,Nick'a Curly'ego,Gregor'a Tresher'a,Ame,Raresh'a itd.to wtedy moge isc nawet pieszo do Płocka :D
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Audioriver 2009

Post autor: GlowA »

hehe madafaka Ricardo Villalobos grał w tamtym roku :) Rychu ma grać 4 godziny :D a co do Hernana to mój kumpel mi pisał że ma grać będę potwierdzał te info :)
Awatar użytkownika
madafaka
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 09 paź 2007, 12:23
Lokalizacja: nie z Ostrołęki

Re: Audioriver 2009

Post autor: madafaka »

mam nadzieję,że ten twój kumpel,nie ma informacji z ftb :lol: wiem,że grał Ricardo w ubiegłym roku,i nie mam nic przeciwko,żeby i w tym roku również zagrał :D
Jak ktoś ma zamiar jechac to niech zacznie sie ogladac za hotelami,żeby pozniej nie był zdziwiony :( Pola namiotowego nie polecam,podobno zdarzały się kradzieże :(
ODPOWIEDZ