HOPLA - Co jest grane?

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
Kwaśny
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 04 cze 2005, 0:08
Lokalizacja: Myszyniec

Post autor: Kwaśny »

Muszę chyba włączyć się do tej konwersacji. Hopla bez Zibiego to już nie ta sama Hopla co była i nie pomoże z całym szacunkiem dla szefostwa jakiś "DJ FIKI ze wsi Lipniki". Casteam to też już nie to. Potrafi grać, ma fajne kawałki ale nie ma jak to DJ Zibi - on jest po prostu THE BEST. Hopla powinna wrócić do stanu jaki był ok. rok temu i wszystko będzie PKP. Pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

"DJ FIKI ze wsi Lipniki"
dobre dobre ;)
kama
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 23 maja 2005, 21:45

Post autor: kama »

zgadzam sie hopla bez zibiego to nie hopla wlasciciel dyskoteki moze zadbac o naglosnienie swiatelka i wystroj ale klimat tworza ludzie ktorze przychodza dla muzyki jakby nie bylo a zibi w te klocki jest odlotowy. pozdro dla zibiego i exhopplera i nnych tam co sa solidarni.
8)
Kwaśny
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 04 cze 2005, 0:08
Lokalizacja: Myszyniec

Post autor: Kwaśny »

Jednym słowem ZIBI - COME BACK !!! A może już wiesz Zibi, gdzie będziesz grał teraz? Do zobaczyska wkrótce. Jadą świry jadą !!!
RaQ

Post autor: RaQ »

po pierwsze to wczesniejsze wypowiedzi nie były moje, nie wiem kto za tym stoi, ale logował sie na nowo utowrzone nicki i pisał..


wracając do Hopli, byłem wczoraj tzn. 4 czerwca.. i musze przyznać ze nie odczułem tego ze nie gra zibi.. było jak zwykle wpozadq.. Casteam dawał.. a juz niedługo Hazel.. i inni :P oj bedzie sie działo ;P

pozdro dla Grzeska, Wiolki i Waldka ;P hyh

EDIT:
hmm... zibiego nie ma.. a ludzie przychodzą ci sami.. i nawet wiecej ich jest.. ;] wiec.. ;] jadą świry jadą :P ...

// posty złączone - Fett
kama
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 23 maja 2005, 21:45

Post autor: kama »

czas pokarze ja tez tam wczoraj bylem i odczulem ze nie gra zibi.
ale kazdy ma swoje zdanie !!!!
zobaczymy tylko na ile bossom starczy kasy na te atrakcje?
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

Nie Ma Zibiego :( Nie Ma Jazdy :( krótka piłka Bez Dj Zibi Hopla Juz Nigdy Niestety NIE BEDZIE :( :( to sama dyskoteka :( Normalnie Tragedia :( Żałoba :(

Zibi Wróc !!
Pozdro 600
RaQ

Post autor: RaQ »

bez pshesady nie dramatyzujmy.. ja np.. grajac w Hopli nie mogł bym przejsc do Xsa.. no ale jednak sa ludzie ktorzy dla $$ zrobią all
kama
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 23 maja 2005, 21:45

Post autor: kama »

ha ha dobre!!! widze ze dla $ to ty raqu zdanie zmieniasz!!! od kiedy z wiola waldkiem i grzesiem jesteście frendy!!?? co browara postawili ci na dyskotece ze takie z was przyjaciele? 8)
dj zibi
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 30 maja 2005, 21:15
Lokalizacja: oka

Post autor: dj zibi »

Witam ponownie wszystkich zainteresowanych jak na razie najpopularniejszym tematem na poza regionalnym forum, widzę raqu że dzięki OBSESYJNEMU PLOTKARSTWU państwa H. jesteś nieco poinformowany co do mojej dymisji w hopli ale pamiętaj że każda moneta ma dwie strony więc jeśli nie znasz mojej wersji wydarzeń (i jej nie poznasz bo to nie jest twoja sprawa a forum nie służy ujawnianiu takich spraw—ale widzę że co niektórym BARDZO ZALĘŻY COBY ROZPRZESTRZENIĆ SWOJĄ WERSJĘ ) to po prostu nie pisz takich bzdur $$. A państwa H. proszę o odrobinę dyskrecji – JAK COŚ DO MNIE MACIE TO PROSZĘ O PHON a nie wyręczacie się swoimi pionkami dla wybielania swoich brudów (ciekawe komu jeszcze się wyżaliliście??!!)(pewnie jak teraz przyjadę do myszyńca to będzie nawet szczekał na mnie pies sąsiada :lol: :lol: :lol: ) ŻENADAAAAAAA!!!!!!
Ostatnio zmieniony 06 cze 2005, 7:39 przez dj zibi, łącznie zmieniany 1 raz.
w klubie powinno grać 300 dj-ów i to każdy za złotówkę -będzie 300 stylów muzycznych i jak jeden gra to 299 niech tańczy, wtedy będzie widoczny tłum ludzi na parkiecie:)
skorpion
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 24 maja 2005, 0:38

Post autor: skorpion »

ALE W HOPLI W TĄ SOBOTĘ BYŁA SUPER IMPREZA , CASTEAM I FIKI ROZKRĘCILI IMPREZĘ NA MAXA . HOPLA ZNOWU RUSZA OBY TAK DALEJ . POWODZENIA .
RaQ

Post autor: RaQ »

dj zibi pisze:Witam ponownie wszystkich zainteresowanych jak na razie najpopularniejszym tematem na poza regionalnym forum, widzę raqu że dzięki OBSESYJNEMU PLOTKARSTWU państwa H. jesteś nieco poinformowany co do mojej dymisji w hopli ale pamiętaj że każda moneta ma dwie strony więc jeśli nie znasz mojej wersji wydarzeń (i jej nie poznasz bo to nie jest twoja sprawa a forum nie służy ujawnianiu takich spraw—ale widzę że co niektórym BARDZO ZALĘŻY COBY ROZPRZESTRZENIĆ SWOJĄ WERSJĘ ) to po prostu nie pisz takich bzdur $$. A państwa H. proszę o odrobinę dyskrecji – JAK COŚ DO MNIE MACIE TO PROSZĘ O PHON a nie wyręczacie się swoimi pionkami dla wybielania swoich brudów (ciekawe komu jeszcze się wyżaliliście??!!) ŻENADAAAAAAA!!!!!!

nie jestem zadnym pionkiem to po 1.. nie wiem kto miał na celu, ze podawał sie za mnie, na moim nicku.. napewno nikt z Hopli..

a moze czas wyjasnic tą sprawe?
dj zibi
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 30 maja 2005, 21:15
Lokalizacja: oka

Post autor: dj zibi »

Raq napisał: „ ja np.. grajac w Hopli nie mogł bym przejsc do Xsa.. no ale jednak sa ludzie ktorzy dla $$ zrobią all ” ciekaw jestem raqu czy gdyby w hopli zrobili wjazd po 30pln –wynikający ze zmniejszenia się frekwencji ludzi(o 60%) to czy byś tam tak ochoczo napierał czy wolałbyś zabalować w X-sie za 5pln???!!!( znając technikę państwa Hoploskich to po napisaniu tego posta masz wstęp GRATIS ). A co do grania to będę grał tam gdzie właściciele będą mnie szanowali i będą szczerzy w stosunku do mojej osoby i tu nie ma znaczenia czy to będzie X-club ,Atom czy Avalon. Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych.Ps. wybacz Raq ale to naprawdę nie twój interes ale gdyby mi chodziło wyłącznie o kasę to bulił byś za każdą dedykację-tu chyba możemy zgodzić się ze mną 8)
Ostatnio zmieniony 06 cze 2005, 7:46 przez dj zibi, łącznie zmieniany 1 raz.
w klubie powinno grać 300 dj-ów i to każdy za złotówkę -będzie 300 stylów muzycznych i jak jeden gra to 299 niech tańczy, wtedy będzie widoczny tłum ludzi na parkiecie:)
RaQ

Post autor: RaQ »

ja nie pozdrawiałem ;] a co do wjazdu to płace normalnie, i chocbym miał płacic 30 to czemu nie?

za taki klimat jaki jest w hoopli to warto..

zibi ja nie mam nic do twojej osoby, bo 10 czerwca bede latał w Markusie ;P ale poprostu lipa ze nie grasz w Hopli ;]
Ostatnio zmieniony 06 cze 2005, 7:49 przez RaQ, łącznie zmieniany 1 raz.
dj zibi
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 30 maja 2005, 21:15
Lokalizacja: oka

Post autor: dj zibi »

płać to ktoś ci niedługo może pomnik postawi :lol:
w klubie powinno grać 300 dj-ów i to każdy za złotówkę -będzie 300 stylów muzycznych i jak jeden gra to 299 niech tańczy, wtedy będzie widoczny tłum ludzi na parkiecie:)
RaQ

Post autor: RaQ »

heh tia ;P

mi sie wydaje ze ten cały konflikt jest i był niepotrzebny.. na co to komu? ;] nie lepiej zyc spokojnie... i bez afer? :)
kama
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 23 maja 2005, 21:45

Post autor: kama »

tylko ciekawe kto zaczął tą aferę?????? kultura wymaga od człowieka tego ze brudy pierzemy w swoich podworkach o domkach ale jesli ktoś nie moze przezyć to chwyta sie ciosow niedozwolonych tak jak państwo H. a najggorsze co moze byc to dwulicowość i zakłamanie !!!!! jak mozna zyc w takim swiecie!!??? pozdro dla chemika!!! 8)
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Jesoo jak ludzie kochają zaglądanie do cudzych kieszeni... Nieprawdaż RaQ ?? Szkoda, że na forum nie ma już tych wszystkich poprzednich topic’ów hoplowych. Ciekła Ci wtedy wazelina z nosa jak pot z czoła w sobotę.... Był Zibi super, niezastąpiony, mało co żeś DJ’ki nie zapluł komplementami. Teraz widzę, że trzeba troszkę nowej obsadzie zaimponować, więc gadasz farmazony jak tresowany piesek. Pamiętaj, że dwulicowość mocno się mści czego Tobie i wszystkim „serdecznym” przyjaciołom życzę.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
skorpion
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 24 maja 2005, 0:38

Post autor: skorpion »

RaQ pisze:heh tia ;P

mi sie wydaje ze ten cały konflikt jest i był niepotrzebny.. na co to komu? ;] nie lepiej zyc spokojnie... i bez afer? :)
POPIERAM RAKA .
A DO POZOSTAŁYCH-D A R U J C I E S O B I E
JAK KOMUŚ COŚ NIE ODPOWIADA TO NIECH TAM NIE CHODZI.
MI SIĘ PODOBA I NIE MA WIĘKSZEGO ZNACZENIA KTO TAM GRA I JACY SĄ SZEFOWIE,BO I TAK ZAWSZE SIĘ DOBRZE BAWIE-BO IDĘ SIĘ POBAWIĆ A NIE ZBIERAĆ PLOTY I ROZTRZĄSAĆ JAKIEŚ AFERY/CO SIĘ DZIEJE OD TYGODNIA NA TYM FORUM/
Buda
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 cze 2005, 17:36
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Buda »

Ale Jaja he he 8)
Awatar użytkownika
moranii
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 06 cze 2005, 9:49

Post autor: moranii »

witam wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!!!!
widzę że cos się w końcu w twej hopli zmieniło na lepsze!!! niema zibiego?????? no w końcu ktos przejrzał na oczy. może wreszcie skończy się żaloba i nuda na parkiecie jaka panowała do tej pory ! przyznajmniej że niebywałem tam często ale zawitałem na ceastem-ie i było naprawdę wporzo!
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

moranii pisze:może wreszcie skończy się żaloba i nuda na parkiecie jaka panowała do tej pory !
przynajmniej, że niebywałem tam często
Szczęka mi opada, gdy słyszę takie teksty :shock:
Gadanie ze ślepym o kolorach...
moranii - Dołączył: 06 Cze 2005
Widzę, że mobilizacja ze strony myszynieckiej przeokrutna. :lol: Rejestrujcie się, piszcie, brońcie :!:
W Was Hopli siła :!: :!: :!: :ass:
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

niektórzy z Was nie znaja umiaru ,wazelinia ,kombinuja na prawo i lewo pytanie tylko po co? Jezeli ktos lubi hople i mu sie tam podoba to nie chodzi i juz , po co gadac ze cos jest lepsze czy gorsze ,czy zmieniło sie na lepsze lub gorsze ,kazdy ma swoje zdanie i wydaje mi sie ze takie posty skorpiona czy moranii sa smieszne i nie na miejscu bo kazdy kto jest choc troche zorientowany w sytuacji wie ze hopla duzo zawdziecza zibiemu a co do raka to niewiem jak mozna byc tak dwulicowym,pozdrawiam i bez urazy to moje prywatne zdanie...
RaQ

Post autor: RaQ »

Ex Hoppler pisze:Jesoo jak ludzie kochają zaglądanie do cudzych kieszeni... Nieprawdaż RaQ ?? Szkoda, że na forum nie ma już tych wszystkich poprzednich topic’ów hoplowych. Ciekła Ci wtedy wazelina z nosa jak pot z czoła w sobotę.... Był Zibi super, niezastąpiony, mało co żeś DJ’ki nie zapluł komplementami. Teraz widzę, że trzeba troszkę nowej obsadzie zaimponować, więc gadasz farmazony jak tresowany piesek. Pamiętaj, że dwulicowość mocno się mści czego Tobie i wszystkim „serdecznym” przyjaciołom życzę.

heh piepshenie o chopenie ;P prawda jest taka ze w d... byłes g... wiesz ;] aaa i nie jestem dwulicowy jak by co..

zadna powazna tragedia sie nie wydazyła jak zibi nie gra.. fakt brakuje tego co było przez 5 lat.. ale trzeba zyc dalej i tyle..
kama
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 23 maja 2005, 21:45

Post autor: kama »

oj raqu raqu szkoda gadać!
Zablokowany