HOPLA - Co jest grane?

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

Krzysiek na przyszłość uważaj jak piszesz bo później ktoś coś może po przękrecać i będą mniej przyjemne sytuacje. I będzię jakaś aferka jak wyżęj czytałem inne posty 8)
dj zibi
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 30 maja 2005, 21:15
Lokalizacja: oka

Post autor: dj zibi »

No no no , widzę że robi się b.ciekawie!!!!! Qrzysio widzi co się dzieje i kto skąd pisze i może potwierdzić że ja „dj zibi” piszę ze swgo kompa i mam jeden NIC . Ale widzę co niektórzy jadą po trupach i mało tego chcą STOSOWAĆ NIEDOZWOLONE CHWYTY
OJ BARDZO NIEŁADNIE LIPA NA CAŁEGO WSSTTYYDD!!
nie wszystko można kupić !!!!!!! o czym się przekonaliście I TERAZ WIDAĆ KTO KRĘCI I PLECIE GŁUPOTY!!!!! Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ ZAMKNĄĆ TEMAT I CHCĘ GORĄCO PODZIĘKOWAĆ QRZYSIOWI ZA SZCZEROŚĆ I POMOC a wszystkim skorumpowanym mówię pa pa pa.
I jeszcze słówko do Casteama- może prowadzisz większe forum ale sam pokazałeś na jakich zasadach i uważam że wiele mógłbyś nauczyć się od Qrzysia mimo znacznej różnicy wieku. Pozdrawiam „zibi”
w klubie powinno grać 300 dj-ów i to każdy za złotówkę -będzie 300 stylów muzycznych i jak jeden gra to 299 niech tańczy, wtedy będzie widoczny tłum ludzi na parkiecie:)
RaQ

Post autor: RaQ »

od dwóch dni nikt tu nic nie napisał.. co sie dzieje? :P :roll: :roll: :roll: :P
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

najlepiej zamknijcie ten żałosny temat
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

Najlepiej to TY nie pisz postow w tym temacie jak nie masz nic do powiedzenia co jest zwiazane z tematem :!: :evil: :twisted: :!:
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

za to ty masz bardzo wiele mądrych rzeczy do powiedzenia..........
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
Zablokowany