HOPLA - Co jest grane?

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

techno śmierdzi
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
RaQ

Post autor: RaQ »

elo! no trudno ze nie było, ale zibi sie starał sie ze wszystkich sił.. jest dobrze wiec nie wiem o co komu chodzi, zawsze sie znajdą jacyś co narzekają.. tu nic nie poradzi sie.. ;]

bedzie dobrze ;P no i ta sobota znowu nalezy do nas ;d
RaQ

Post autor: RaQ »

czy to prawda ze zibi nie bedzie grał juz w hopli?
dj zibi
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 30 maja 2005, 21:15
Lokalizacja: oka

Post autor: dj zibi »

Witam serdecznie zwolenników dobrej nutki, chciałbym dorzucić od siebie parę słów: po pierwsze sobotnia imprezka w hopli (z 28.05.2005) była moją ostatnią imprą w tym klubie i przykro mi z tego powodu ale tak wyszło :( jak już zorientowaliście się nowym rezydentem tegoż klubu ma zostać Cinmar ‘casteam” , tylko nie wiem czy to chwyt REKLAMOWY czy rzeczywistość :? . Wydawało mi się że szefostwo wie co znaczy rezydent a jednak niekoniecznie :lol: (patrz słownik wyrazów obcych) jest to taka osoba która gra w klubie na STAŁE a nie od dzwonu do dzwonu a jak mi sami powiedzieli Marcin jest rezydentem w klubie w Gliwicach i gra tam w piątki i soboty, więc nie wiem w jaki sposób się rozdwoi (czas pokaże ile w tym prawdy). Po drugie Marcin będzie mile zaskoczony mając zagrać JAZDĘ z przebojów jakie towarzyszyły nam przez ostatnie miesiące (czarne oczy, hej hej dobry dj, bailando itd.). ja osobiście uważam że trzeba być konsekwentnym w swoich postanowieniach i jeżeli chce się zmienić styl lokalu to tego się trzymać co się zaczęło a nie skakać z kwiatka na kwiatek (i zwalać wszystkie niepowodzenia na dj’a)a nie prowadzić każdej impry za zapachem Władysława 2 Jagiełły (patrz bilet NBP). Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia wkrótce w ...-clubie :D
Ostatnio zmieniony 31 maja 2005, 17:29 przez dj zibi, łącznie zmieniany 1 raz.
w klubie powinno grać 300 dj-ów i to każdy za złotówkę -będzie 300 stylów muzycznych i jak jeden gra to 299 niech tańczy, wtedy będzie widoczny tłum ludzi na parkiecie:)
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

Jestem ciekawy kto zostanie rezydentem bo cinMAR to chyba nie da rady grac w hopli co sobota a jak zacznei grac fiki riki tiki tiki :lol: to za wesolo pewnie nie bedzie i znow sie zrobi KISS :cry: a jak Dj Zibi przechodzi do ...-clubu 8) to klubowicze przejda razem z nim :P i jestem pewny ze frekfencja w Hopli znacznie spadnie to by bylo na tyle

POWODZENIA ZIBI
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Wielki Respect 4 You Zibi :!:

Więc co dalej zamierzasz robić, w sobotnie wieczory :?:
Może myszyniecka konkurencja ma wolny etat :?: :wink: :D żart :D
Pomyślcie nad czymś razem ze szfagrem... :D
POZDRAWIAM
dj zibi
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 30 maja 2005, 21:15
Lokalizacja: oka

Post autor: dj zibi »

siemanko ,myślę że jako były EXKLUSIVE REZIDENTEN hopla cluben(hopler jesteś very spostrzegawczy :wink: ) , dam radę :roll: napewo ktoś mnie przygarnie i dzięki wszystkim za dobre słowo. Myślę że wkrótce cosik ze szfagrem zakąbinujemy i będzie okazja "rozprostować skrzydła"<=hopler :twisted:
w klubie powinno grać 300 dj-ów i to każdy za złotówkę -będzie 300 stylów muzycznych i jak jeden gra to 299 niech tańczy, wtedy będzie widoczny tłum ludzi na parkiecie:)
dj zibi
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 30 maja 2005, 21:15
Lokalizacja: oka

Post autor: dj zibi »

a co do tego dochodzenia w sprawie państwa H.. to może warto by było cosik powęszyć :? :arrow: a nawet połączyć wątek z telenowelą z RMF FM pt: "KOT ALEKSANDRA"-jeśli ktoś słucha to wie o czym jest 8)
w klubie powinno grać 300 dj-ów i to każdy za złotówkę -będzie 300 stylów muzycznych i jak jeden gra to 299 niech tańczy, wtedy będzie widoczny tłum ludzi na parkiecie:)
RaQ

Post autor: RaQ »

prawda jest taka ze jak bedzie grał fiki, a nie bedzie grał zibi, to moja noga w tym klubie niestety juz nie postanie..
dj zibi
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 30 maja 2005, 21:15
Lokalizacja: oka

Post autor: dj zibi »

oooo

miło że panuje taka hoplowa solidarność

dzięki wszystkim za super jazdy (A w szególności ostatnie 1.5 roku) było naprawdę SUPER*3 8) 8) 8) JESEŚCIE ZAJEFAJNI. Mam nadzieję że wszyscy "latający ponad chury" znajdą lepsze LĄDOWISKO :)
Ostatnio zmieniony 31 maja 2005, 21:35 przez dj zibi, łącznie zmieniany 1 raz.
w klubie powinno grać 300 dj-ów i to każdy za złotówkę -będzie 300 stylów muzycznych i jak jeden gra to 299 niech tańczy, wtedy będzie widoczny tłum ludzi na parkiecie:)
RaQ

Post autor: RaQ »

włąsnie.. przydało by sie jakies lądowisko.. ;] zibi bedziesz gdzies grał?
HOPLA
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2005, 22:45

Post autor: HOPLA »

DO ZIBIEGO:TERAZ PO TYM CO NAPISAŁEŚ WIDAĆ CZY ZALEŻAŁO CI NA KLUBIE CZY NA PIENIĄDZACH. PO OSTATNIEJ IMPREZIE SAM POWIEDZIAŁEŚ :cytuję( JESTEM CH...M CIĘTYM NA KASĘ ) I TERAZ WIDAĆ JAKIM NAPRAWDĘ JESTEŚ" CZŁOWIEKIEM ". NIE BĘDĘ ZNIŻAŁ SIĘ DO TWOJEGO POZIOMU I PISAŁ TAKICH GŁUPOT JAK TY CZAS POKAŻE KTO MIAŁ RACJĘ.
dj zibi
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 30 maja 2005, 21:15
Lokalizacja: oka

Post autor: dj zibi »

tak pewnie że będe, ale narazie to TOP-SECRET :wink:
w klubie powinno grać 300 dj-ów i to każdy za złotówkę -będzie 300 stylów muzycznych i jak jeden gra to 299 niech tańczy, wtedy będzie widoczny tłum ludzi na parkiecie:)
HOPLA
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2005, 22:45

Post autor: HOPLA »

A CO DO CASTEAMA TO PRZYJEDZIE DO NAS W TĘ SOBOTĘ A STANOWISKO EXCLUSIVE REZIDENT POLEGA NA TYM ŻE DANY DJ GRA W KLUBIE PRZYNAJMNIEJ RAZ W MIESIĄCU I TAK BĘDZIE Z MARCINEM CASTEAMEM .
Casteam
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 30 maja 2005, 0:12

Post autor: Casteam »

Witam klubowicze!

Widze że jest tutaj coraz bardziej gorąco, mam nadzieje ze również tak gorąco lecz pozytywnie i klubowo będzie 4 czerwca w klubie HOPLA :) Tak dokładnie w najbliższą sobote spotykamy się w HOPLI, jak obiecałem muszę Wam wynagrodzic to iż nie było mnie w ubiegłą sobote. Juz teraz zapraszam wszystkich klubowiczów chcących dobrze zaszaleć przy klubowych rytmach na sobotnią impreze z moim udziałem czyli CASTEAM do klubu HOPLA w Myszyńcu. Oj to będzie gorąca Noc!!! Ja oczywiście jak zawsze licze na Was a ja sam Was juz teraz niezawiode!!!

Pozdrwaiam i do soboty
dj zibi
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 30 maja 2005, 21:15
Lokalizacja: oka

Post autor: dj zibi »

Yo yo HOPLA –myślę że coś ci się porezało w zeznaniach bo nic takiego w sobotę nie powiedziałem a świadkiem jest Kamil, a tak poza konkursem to po tym z jakiej strony was poznałem przez ostanie parę tygodni to żadna stawka nie zmieniłaby mojej decyzji . A co do wypisywania głupot to nie chcę pokazywać palcem kto bije rekordy. Forum służy wypowiedziom forumowiczów a nie rzucaniu mięsem w przeciwnika co ty czynisz, nie ja zacząłem ten temat lecz ludzie którym było w hopli coś nie halo, ja też mam prawo się wypowiedzieć ale nie poruszam spraw wewnętrznych które powinny zostać w 4-ścianach ‘TATA A MARCIN POWIEDZIAŁ.....”(nie cytuję waszych tekstów a na pewno nie przekręcam). Trochę dziwię się Cinmarowi że tak na miękko przyjął waszą propozycję bo w listopadzie słyszał jak ma wyglądać nowy klimat klubu(przykładem była nasza oststnia wspólna impra) a efekty tych poczynań obserwujemy przez ostatnie 5miesięcy(i to wyłącznie wasza zasługa – inna muza- dodatkowy dj- dropsy i ich właściciele precz itd.). Ale widzę że dowodzenie znowu przejmuje nasz ukochany Władziu2 Jagiełło i zmieniamy klimat DANCE BE – JAZDA CACY, w końcu Władziu2 jest każdemu potrzebny. Życzę powodzenia i wysokich odlotów .

sima Marcin , jak widzisz mamy tu nieziemski sajgon :D

Kama rozpoczął III wojną Hoplową
Ostatnio zmieniony 01 cze 2005, 0:03 przez dj zibi, łącznie zmieniany 1 raz.
w klubie powinno grać 300 dj-ów i to każdy za złotówkę -będzie 300 stylów muzycznych i jak jeden gra to 299 niech tańczy, wtedy będzie widoczny tłum ludzi na parkiecie:)
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

witam wszystkich...patrze ze robi sie tu goraco...prawda jest taka ze ze jak cos w klubie jest nie tak,nie idzie po mysli włascicieli to zwala sie wszystko na dj i ochrone tak jest zazwyczaj i tak jest tym razem według mni...ofiara padł dj zibi, uwazam tez ze forum publiczne nie jest najlepszym miejscem do załatwiania takich spraw i oczerniania sie nawzajem,pozdrawiam zibiego i wszystkich pozytywnie zakreconych...
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

HOPLA pisze:WIDAĆ CZY ZALEŻAŁO CI NA KLUBIE CZY NA PIENIĄDZACH
Albo ja się gubię, albo nie jestem z tej samej bajki... Mam z tego rozumieć, że w Hopli są społeczne etaty?? - dla ludzi czujących „klimat” chcących gratisowo wesprzeć strudzonych w boju o klienta właścicieli? Coś chyba tu nie tak. Normalne jest, że człowiek wykonujący dobrze swoją robotę chce być w satysfakcjonujący sposób za nią wynagrodzony i chyba nie znaczy to, że nie zależy mu na klubie. Proponuję taki układ, jeśli Wam nie zależy na pieniądzach, ale na klubie to może zróbcie browarek za 2 złote tak żeby po kosztach było. I ludzie będą zadowoleni i Wy poczujecie, że zrobiliście coś dla klubowiczów.
Forum chyba nie jest dobrym miejscem na pranie brudów, ale jak widać czasami inaczej nie można.
Pozdro dla wszystkich
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
kama
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 23 maja 2005, 21:45

Post autor: kama »

zgadzam sie ja uuważam ze zibi robił dobra robote za ktora normalnie dostawal jakas kase takie czasy a gdyby nie zalezalo mu na klubie to by nie przykladal sie tak do roboty i polozyl lache na ostatniej imprezie bo to on musial wszystko prostowac a nie BOSSOWIE!
a kazdy powinien prac swoje brudy na wlasnym podworku jedni w karczmie kurpiowskiej a inni na innych!!!
zibi napisz gdzie bedziesz gral to bardzo chetnie cie odwiedzimy na razie bedziemy chodzic do x'a tam tez jest fajnie ale czekamy tez na uuuuu!!
pozdro :lol: 8)
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

głupie techno, głupi temat...
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Brodway pisze:głupie techno, głupi temat...
To nie pisz tu :!: :evil:
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Brodway pisze:głupie techno, głupi temat...
Popieram... w glowach wam sie juz od tych pixow przewraca mali narkomani.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Buda
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 02 cze 2005, 17:36
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Buda »

Jestem z Zibim do zobaczenia 10 czerwca :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

Brodway pisze:głupie techno, głupi temat...
jakie techno??? przeciez tego tam nie było???...
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

wszystko jedno, temat i tak jest badziewny
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
Zablokowany