Klubowe rozpoczecie wakacji

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: Klubowe rozpoczecie wakacji

Post autor: yardoi9 »

hazel dj w i inox zapowiDA SIĘ WYSMIENICIE !!! BĘDE NAPEWNO!! 8) 8)
Awatar użytkownika
madafaka
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 09 paź 2007, 12:23
Lokalizacja: nie z Ostrołęki

Re: Klubowe rozpoczecie wakacji

Post autor: madafaka »

Dla wixiarzy warto jechac :lol:
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: Klubowe rozpoczecie wakacji

Post autor: yardoi9 »

hey madafaka po pierwsze to dj W i Inox nie grają muzyki dla wixiarzy!!! znawca się znalazł !! muzyka jest dla każdego więc się nie wypowiadaj na ten temat :? :?
Awatar użytkownika
madafaka
starszy szeregowy
Posty: 51
Rejestracja: 09 paź 2007, 12:23
Lokalizacja: nie z Ostrołęki

Re: Klubowe rozpoczecie wakacji

Post autor: madafaka »

Witam Feeekey.A więc tak,ja wyrażam tylko swoje zdanie na ten temat i jego nie zmienię,a to,że żyjemy w wolnym kraju,to mogę wyrazic swoje zdanie na ten temat,przez takie,a nie inne komentarze :) Z jednym się zgodzę,że u nas nie ma szans na inne gatunki muzyczne prócz wixy,ale trudno się mówi,nie wiem o jakich gwiazdach miałeś na myśli,którzy byli w O-ce...Taki Angelo Mike ma już swoje lata najlepsze za sobą niestety...
yardoi9 na pewno jestem większym znawcą jak ty,kozak z ciebie,bo byłeś zapewne w Omenie itd. :lol:
:peace:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Klubowe rozpoczecie wakacji

Post autor: Qrzysio »

yardoi9 pisze:hey madafaka po pierwsze to dj W i Inox nie grają muzyki dla wixiarzy!!! znawca się znalazł !! muzyka jest dla każdego więc się nie wypowiadaj na ten temat :? :?
Chyba sam nie czytasz tego co piszesz
Feeekey
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 lis 2007, 21:58
Lokalizacja: mam to wiedziec?

Re: Klubowe rozpoczecie wakacji

Post autor: Feeekey »

Ok.Nie bede sie wymadrzal.... Kto chce to zapraszam wbijac.
Po wypowiedzi i zwroceniu komos uwagi kazdy pisze, ze tylko wyrazal opinie.... ppfffffff
Istnieje wolnosc slowa, ale istnieje tez mozliwosc wyboru.
Forum istnieje tez po to zeby informacja trafila do zainteresowanego odbiorcy, a ja np jak czegos nie trawie to za kazdym razem glupio nie komentuje, bo w temacie powinni byc zainteresowani, a w momencie gdy mam cos do powiedzenia staram sie to robic bez drwiny( chyba, ze ktos drwi to ja tez). Od dzis tez bede sie usprawiedliwial wolnoscia slowa. Aha jesli kochasz minimal to go kochaj nie drwij bo sa tez tacy ktorzy nie trawia mnimalu tak jak ty wixy i tez maja wolosc slowa.....
Na koniec podobno mieszkancy naszego kraju deklaruja, ze sa tolerancyjni....
rrr.......
yardoi9
starszy szeregowy
Posty: 94
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:13

Re: Klubowe rozpoczecie wakacji

Post autor: yardoi9 »

Po pierwsze to nie byłem w Omenie bo to mnie nie kręci.Ja słucham deep house wiec dla mnie to minimal i deep house jak i vixa to należą do rodzaju muzyki klubowej.pozdrawiam Karola chociaż on się wybił z pochmurnej ostrołęki pozbawionej życia klubowego .brawoo :devil: :devil:
ODPOWIEDZ