Najlepsza trasa do Zakopanego

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Najlepsza trasa do Zakopanego

Post autor: major »

Witam forumowiczów

Tegorocznego sylwestra spędzam ze znajomymi w zakopanym, zdecydowaliśmy że pojedziemy samochodem i pojawiło sie pierwsze pytanie. Mianowicie jaka trasa byłaby najlepsza. Jak "wróżycie" ile taka podróż może trwać??? Wg. map google troszke ponad 8 godzin ale wydaje mi się to mało prawdopodobne... Jechał ktoś może i nakierowałby nas na dobry kierunek. Szukamy najlepszej trasy... Czekam na pomysły

Pozdrawiam
Rafał
Amber
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 29 gru 2005, 2:20
Lokalizacja: O-ka

Re: Najlepsza trasa do Zakopanego

Post autor: Amber »

prawde mowiac zalezy w jakiej porze dnia jedziecie. ja jechalem w wakacje ostatnie, noca miedzy 23 a 4. polecam trase Oka-Wwa (wyszkowska trasa) , wwa-krakow, krakow-zakopane. glowne trasy. najpewniej odsniezone, mozliwe korki. szerokiej drogi.
;)
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Najlepsza trasa do Zakopanego

Post autor: major »

Wow :shock: Jechałeś tylko 5 godzin?? Super, właśnie planuje wyjechać tak o 21 i mam nadzieje że gdzieś tak na 9 bede, niezbyt dobre warunki do jazdy, zima, no i okres po świętach wiec pewnie korki bedą... Zobaczymy jak to wyjdzie. Dzieki za odpowiedz
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najlepsza trasa do Zakopanego

Post autor: Qrzysio »

Nie polecam teraz trasy przez wioski na Wyszków, bo jest bardzo oblodzona. Jeżeli na siłę jechać przez Wyszków, to najlepiej przez Ostrów Mazowiecką. W innym wypadku polecam drogę przez Pułtusk, dobrze odśnieżona.
barcelonczyk
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 25 gru 2009, 20:46

Re: Najlepsza trasa do Zakopanego

Post autor: barcelonczyk »

Ja sukcesywnie wyjezdzam z O-ki w nocy ( 1 - 3 ) . jesli chodzi o droge to : oka - wwa (przez rozan) , wwa - czestochowa , czestochowa - katowice , katowice - zakopane . Droga jest szybka wiec mozna nadgonic ; ) chociaz 100 km dalej niz 7 do krakowa ale jest szybciej i lepiej , polecam ; )
ODPOWIEDZ