Problem gminy Olszewo-Borki

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
superhero20
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2010, 16:53

Problem gminy Olszewo-Borki

Post autor: superhero20 »

Występuję w imieniu mieszkańców gminy Olszewo-Borki i swoja skarge kieruję do wójta tej gminy. Otóż mieszkam w małej miejscowości o nazwie Siarki/k. Szwendrowego Mostu. Co 5 lat każdy na wysokim stanowisku obiecuje nam złote góry, a my wymagamy tylko poszerzenia i wylania asfaltu na drogę łączącą Szwendrowy Most i Łazy, biegnącej przez Siarki. Jest to krótki odcinek(około 2km) więc lepiej poświęcić środki materialne na polepszenie losu mieszkańców niż budować place zabaw np. przy szkole w Łazach, która w przyszłości będzie z pewnością zamknięta ze względu na bardzo niską, śmieszną wręcz ilość uczniów w klasach i ich przenoszenie przez rodziców do innych szkół, głównie w Olszewo- Borkach, co dzieje się już teraz. Droga asfaltowa ułatwiłby przejazd, zwłaszcza że teraz działki sa wykupywane przez nowych właścicieli dla których będzie to dodatkowym plusem Nię mówię już o zimie i późniejszych roztopach gdy droga ta jest istnym błotem i znacznie utrudnia komunikację, zwłaszcza gdy na odcinku znajdą się 2 pojazdy chcące swobodnie przejechać, to jest to po prostu niemożliwe. Zatem wójcie, kiedy spełnisz swoje obietnice??
Mam nadzieję, że nasze wezwanie nie zostanie bez odpowiedzi.
Czekamy.
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Re: PROBLEM GMINY OLSZEWO- BORKI

Post autor: oes »

aaa czy WÓJT tu zaglada? czy niepoRADNI też zaglądają na tę stronę?? Lepiej już zebrać kilka podpisów i pogonić z tym problemem SOŁTYSA!!
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
26aqua
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 18 maja 2010, 20:12

Re: PROBLEM GMINY OLSZEWO- BORKI

Post autor: 26aqua »

Na stronie gminy olszewo - borki jest dział pytanie do wójta. Proponuje tam napisać lub zwrócić się bezpośrednio do niego. Propo działalności obecnego wójta robi naprawdę sporo i widać to. Może akurat nie wszędzie ale jeśli będzie tak jak do tej pory to i u was zrobi. Powodzenia.
ODPOWIEDZ