Dj Adamus, Novika- Kortowiada 2006 Olsztyn

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Dj Adamus, Novika- Kortowiada 2006 Olsztyn

Post autor: Coexistence »

Po krótce chciałbym opisać jak wyglądała zabawa w namiocie, który co roku jest konstruowany na potrzeby Olsztyńskich Juwenalii. Dlaczego Piszę o Olsztynie na Forum Mojej Ostrołęki??? być może kilka osób chciałoby wiedzieć jak przebiegł ten wieczór i jak ogólnie zaprezentowali się NOvika vs Adamus :-) w Olsztyńskie Juwenalia

A więc tak, Ludzi, jak powiedział mi Głównodowodzący Namiotem, było Okolo 5-6 tysięcy, tyle bynajmniej sprzedali wejściówek!! Nagłośnienie na tyle mocne,że przechodząc obok potężnej ściany kolumn, można było naprawde stracić słuch, nadobrych kilka minut!! Saport przed Noviką i Adamusem grało kilku Olsztyńskich Dj-ów, rezydenci Boom Town. No i jak się okazało tenże saport był jednak najlepszym odcinkiem całego wieczora. Przebiłem sie przed 2 kordony ochroniarzy, aby móc się dostać na zaplecze, gdzie Artyści przygotowywali sie do występu, przygotowywali hmm.. zaraz napisze o tym więcej.

Jak tylko pojawili sie na Dj-ce Novika i Adamus, publika raczej nie zareagowała pozytywnie, ani negatywnie, w końcu większość raczej nei wiedziała kto to jest :D, dla jednych jakas mała blondyneczka, a dla drugich pan od Kuby Wojewódzkiego, no ale kilkaosób ponało ich bez problemu!! Pierwsze słowa jkie niestety usłyszałem do organizatora były dosłownie takie "Płacicie teraz czy po wszystkim, ale my wolimy teraz" no i już tu rozczarowałem się nie mile. Ja rozumiem, żę Ci ludzie zarabiają w ten sposób na chleb, ale po części kiedyś była to chyba ich pasja, dlatego dziwi mnie tak materialne podejście do wystepu dla publiki.

Novika, jak myslałem że będzie mixować, no al okazało się że wspólnie ze Swoim kolgą Dj-em, niestety nie znam pseudo, stworzyli naprawde fajny show- Dj muzykę zapodawał taką, że naprawde nikomu nogi nie potrafiły ustac w miejscu, mi również, przez Co fotki pewnie będą nie wyraźne :D, I tak naprawde ludzie najprawdopodobniej tak samo bawili by sie przy tej muzyce, bez uidziału Noviki, jak i z jej przyśpiewywaniem takim rasowym angielskim akcentem , coś w rodzaju wypowiedzenia kilku słów z ustami pełnymi kopytek!!! :) Dotego cały czas to byłyprzyśpiewki w stylu "can you feel the beat" albo "go go go " po 10 minutach wsytępu jej, juz wiedziałemm jak będzie dalej!! i ni myliłem się, te same przyśpiewywanie monotonnie utrzymała do końca swojego występu. Moim zdaniem również nie podeszła do tego profesjonalnie, przyniosła ze sobą jakis korektor graficzny i naprawe ponad 2/3 swojego wystepu przestała do publiczności tyłkiem sama manipulując ciągle przy swojej zabaweczce!! i ciągle było nie tak nie tak..., nawet dostało sie ekipie nagłaśniającej, no al w końcu jaśnie Pani Novika musi mieć tak jak chce!!!

Po Novice i jej koledze na pulpicie za konsolą pojawił SIe Adamus, oczywiście równie dobrze "ZAPRAWIONY" do występu, za kulisami walnąłem z nimi jednego :D oczywiście Warszawiacy, nie piją z gwinta, ani czystej też nie, jedynie drinki, najlepiej z sokiem pożeczkowym. No i po kilku głębszych Adamus był ju gotów!! Oczywiście przywiózł ze sobą wkładki do gramofonów własne, i kazał wymieniać, niestety nie wiemdokłądnie po co bo do swojego seta nie użył ani jednej płyty vinylowej!!!, wszystko z cdeków!!!, oczywiście Adamus równie dobrze krzyczał na ekpię nagłaśniającą!!, no ale podobno już taki jest!! w końcu Gwiazda talk Show Powiatowego :D i z tego co się dowiedziałem , jak zobaczył że ma grac na deckach denona i mixerze również Denona, modelu nie pamiętam, ale bynajmniej posiada wszystkie takie same funkcje i wygląd jak Pioneer Djm 600 byłzałamany i powiedział zemają załątwiać inne!!! paranoja, no i zaczał w końcu swój Set Remixem własnej Produkcji Nu Limit WEt Fingers- byłto remix który wygrał konkurs na najlepszy remix Mokrych paluszków Adamusa :D niestety wszystko w tak wolnym tempie, że publika zdążyłaochłonąć, potem posypały się jakieś bardzo elektroniczne dźwięki, no i zaskoczeniem był bardzo udany Remix World Avenue- White Horse, przy którym publiczność nagle ożyła, ale jedynie na chwilkę, Adamus zamulał poprostu zamulał i naprawde nie było żądnej rewelacji. Nic specjalnego, po ludziach było widać, żę niezbyt te klimaty lubią.

No i po Adamusie a raczej po jego godiznnym secie zagrał ponownie jeden z Dj-ów którzy grali saport!! Bodajże Dj "De +" ale nazwa może być nie dokońca taka ponieważ nie pamiętam dokłądnie jego pseudonimu!! BYnajmniej człowiek bardzo miły, kontaktowy, naprawde w porzo kolo!! Gdy tylko z głośników poleciały jego rytmy, luzie nagle znowu pojawili się znikąd i impreza w najlepsze!! Poprostu rozbudził zamulonych ludzi setem Adamusa!!! Bravo dla niego , bo to co chłopak robił z tymi ludzmi na parkiecie przechodziło ludzkie pojęcie!!! bawił się razem z nimi za dj-ką poprostu wtedy czułem , żę jestem na prawdziwej klubowej imprezie, nogi same sie ruszają!!!

Top by było na tyle, jeżeli ktoś był, mainne zdanie, niech napisze posta, podyskutujemy :D pozdrawiam wszystkich Którzy byli i nie mogli być!! Adamusa i Noviki nie ma co załować!!, ale Młodzi Dj-e dali prawdziwy pokaz klubowego smaku!! :D HEY!! :D

[ Dodano: 03:35, 14.05.2006 ]
***BŁAD WYŻEJ miało być KOREKTOR DŹWIĘKOWY a nie graificzny byk byk byk!!! :D
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Nie jestem pewien kto naglasnial ta impreze. Ale czy nie byla to przypadkiem firma Remix1? Bo jak tak to chlopaki sa naprawde profesjonalistami! I tak zawsze jest ze niby wielkie gwiazdy jak Novika czy Adamus wiecej wiedza od naglosnieniowca a to guzik prawda... I wszyscy musza sie z nimi uzerac bo sa mega gwiazdami i wiedza najlepiej. Jak sam napisales nie pokazali nic ciekawego. Beda to tlumaczyc wina naglosnienia i pracownikow obslugujacych je :lol:
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

no tak niestety było, nagałśniała Firma PROSOUND!!! z tego co wiem raczej firma z trafycjami!!! ale jednak artyści ich klasy to powinni zagrać na mandolinie z odsłuchem ze słuchawek z walkmana!! Prawdziwą klase pokazał młody narybek Dj-ski!! Naprawde nogi utrzymac w miejscu przy nich graniczyło z cudem!!
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

I tak Clive Owen rządzi:D
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

tak tak :D
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

szczególnie fajne było zjezdzanie na błocie...hehehe
ODPOWIEDZ