DJ ZIBI

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
skorpion
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 24 maja 2005, 0:38

Post autor: skorpion »

Może dlatego ,że jest dobrym kolegą Doodzia i Zibiego ??????????????????????????????? Ale wcale tak być nie musi .
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Możesz być pewny, że nie jest dobrym kolegą ani Dodzia ani Zibiego.
I dla zainteresowanych ( czytaj : moranii ) X- club istniał już w momencie kiedy Zibi grał w Hopli, także nie ma sensu bezsensowne przytaczanie powodów braku ludzi...
Czy naprawdę uważacie, ze 40 osób to mało jak na ten lokal :?: Mi się zdaje, że i tak to jest aż nadto...
Pozdro
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2005, 9:20 przez Ex Hoppler, łącznie zmieniany 1 raz.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
moranii
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 06 cze 2005, 9:49

Post autor: moranii »

Czy naprawdę uważacie, ze 40 osób to mało jak na ten lokal :?: Mi się zdaje, że i to jest aż nadto...
Pozdro[/quote]

kiedy ty widziałeś tam 40-osób niepowiem że zawsze jest ścisk ale ostatnie imprezy wakacji były naprawde ok :!:

a co do samej Hopli to poprostu musi przejść chwilowy kryzys i tu jestem pewien że czy gra Fiki czy grał by Zibi to nic by nie zmieniło PZDR
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

skorpion tak dla Twojej wiadomosci ja z panem Qrzysiem nawet sie nie znamy i pewnie jeden niewie jak drugi wyglada wiec te spekulacje zostaw dla siebie...i mysle ze w przypadku zibiego jest tak samo...
RaQ

Post autor: RaQ »

ja tam nie widze zadnego kryzysu w Hopli .. nie ma az tylu naćpanych... i dzieci z gwizdkami.. teraz gwiżdzš w IksIe ... a czuje sie w Hopli tak samo jak miesišc temu czy tez 3 lata temu..

nie mam nic do zarzucenia fikiemu, ani zibiemu, kazdy z nich inaczej gra..
potańczyć można wieć nie jest tak Ÿle :) a nawet ostatnio bardzo dobrze ;)
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

Raqu o czym Ty wogóle mówisz przeciez Ty sam cały czas z gwizdkiem chodzisz poco okłamujesz sam siebie,zastanów sie nad tym co piszesz,pozdrawiam
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

RaQ kiedy ty wydoroslejesz... i tak mialem napisac to samo co dodziu o tym twoim magicznym gwizdku i "techno" kapelusiku... najpierw przestan sam sie tak zachowywac i dopiero pisz na innych
RaQ

Post autor: RaQ »

dodziu pisze:Raqu o czym Ty wogóle mówisz przeciez Ty sam cały czas z gwizdkiem chodzisz poco okłamujesz sam siebie,zastanów sie nad tym co piszesz,pozdrawiam
uehee kiedy gwizdek miałem? kapelusz to na Summer Energy Night.. ale gwizdek nigdy w zyciu..
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

Raqu przestan naduzywac alkoholu lub innych uzywek bo z Twoja pamiecia jest bardzo kiepsko nie raz i nie dwa gwizdałes mi nad uchem ,pozdrawiam
RaQ

Post autor: RaQ »

nie wmawiaj mi czegos czego nie robiłem bo w starej chacie na 100 % nie miałem gwizdka.. to wiem na bank.. w hopli tez nie.. wiec nie wkrecaj mi prosze ;]
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

konczymy temat?.. ekhm.. znaczy sie offtopic :)
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

popieram ....ps Raqu dalej sie okłamujesz...
RaQ

Post autor: RaQ »

dodziu.. tak samo ja smigam z gwizdkiem jak ty grasz w starej chacie..
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Z wielkim szacunkiem jakim darzę bohatera tego topic'u, ale proponuję zamknąć temat.
Pozdro
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

haha Raqu ja nietwierdze ze gram w st.chacie tylko ze biegasz z gwizdkiem....duzo ludzi cie z gwizdkim widziało ale ty sam siebie niewidziałes 8)
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Dlatego, że po :
Obrazek
występują poważne zaburzenia wzroku...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
RaQ

Post autor: RaQ »

dodziu pisze:haha Raqu ja nietwierdze ze gram w st.chacie tylko ze biegasz z gwizdkiem....duzo ludzi cie z gwizdkim widziało ale ty sam siebie niewidziałes 8)
nie pisze wiecej na ten temat .. bo ja wiem swoje..
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

i tu sie z Toba Raqku zgodze ...niepisz wiecej...
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Obaj się ośmieszacie przez takie gadki... :?

**KONIEC**
Zablokowany