Jeśli nie na mazury, to gdzie?

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
grey3
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 12 lip 2006, 17:43
Lokalizacja: O-ka / W-wa

Jeśli nie na mazury, to gdzie?

Post autor: grey3 »

Wszyscy gdy mówi się o wyjeździe nad jakąś wodę mówią mazury, mazury, mazury... Są jeszcze z pewnością inne miejsca, nieco bliższe naszemu miastu, może tutaj moglibyście wpisywać takie miejscówki? To byłby z pewnością dobry 'poradnik' :D
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

Brzuzy to jest jakies 10 km od Różana, jakas dawna zwirownia czy cos ale calkiem fajnie tam jest
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

tam jest bardzo elo kozacko....polecam
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Nom - też czasami tam jestem. A któregoś razu jak byłem to fajny motyw przylukałem - tam na środku tego "jeziorka" można normalnie na nogach ustać i woda sięga trochę ponad kolana (2 kolesi własnie tak stało:) )
zagadka
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2005, 11:33

Post autor: zagadka »

A któregoś razu jak byłem to fajny motyw przylukałem - tam na środku tego "jeziorka" można normalnie na nogach ustać i woda sięga trochę ponad kolana (2 kolesi własnie tak stało )
A potem krok w bok i: bul bul, tonę' :lol:
araskowalczyk
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 06 paź 2005, 12:50

Post autor: araskowalczyk »

Możecie wybrać sie także na sztuczne jeziorko do Wykrotu 30km na północ od Ostrołeki po drodze do Myszyńca!! :lol:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Kapielisko w Wykrocie jest chyba jeszcze zamkniete i nie ma zadnego ratownika? Rok temu z tego co pamietam utonely tam dwie osoby.
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Ja bym do tej wody nie wszedł. Woda jakas dziwna. Chyba jeszcze troche czasu minie żeby można było się tam kąpać.
...set me free...
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

Jeziorko w Kruszewie około25km dosc tajemnicze miejse ciezko tam dojechac ale jest sympatycnie bardzo!!Sory ze nie podałem jak tam dojechac bo to jest ciezko wytłumaczyc!Ale napewno kilka osób wie gdzie to jest kiedys tam przyjezdzało sporo ludzi z Ostrołeki!
boo
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 cze 2005, 6:09

Post autor: boo »

co do kąpieliska(?) w Wykrocie to topili się tam ludki ale byli po spożyciu-na większej części zbiornika jest płyciutko nie polecam woda brudna dużo glonów i roślinności ogólnie zbiornik budowany za państwowe pieniądze zarasta i zapuszcza się- nie wspomne tu o roli gminy która wzięła forse za drogi :lol: i działki a jedyne co postawiła to kilka obsmarkanych śmietników
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

o tym zbiorniku w Wykrocie jest artykuł w Tygoniuku Ostrołęckim i tam jest wszystko dokladnie opisane, jaka to mialabyc atrakcja i tak dalej, a teraz poprostu brak kasy na wyczyszcznie
ODPOWIEDZ