BEACH PARTY

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
martin
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:16

Post autor: martin »

Byłem w zeszłym roku, impreza naprawdę godna polecenia, w tym roku jakieś plany są ale zobaczymy co z tego wyniknie.
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

No interesuje mnie wystep Blank & Jones'a, Andy'ego Moora,Olava Basoskiego, no i całej polskiej sceny progressive & house..... :-) bedzie fajnie.....
Ostatnio zmieniony 04 sie 2006, 23:54 przez Y@rosh, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Hej czy ktoś, kto był już na wcześniejszych edycjach tej imprezy mógłby mi powiedzieć czy jest możliwe w jakiś sposób darmowe wejście na ten balet bo 60 zł piechotą nie chodzi. Może ktoś sprzedaje lewe wejściówki czy coś :twisted:
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
martin
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:16

Post autor: martin »

No niestety nie ma takiej możliwości, jest kilkanaście bramek wejściowych i ochrona z każdej strony. Nawet stoją przy brzegu morza więc wpaść niechcący z przypływem też nie da rady. Na ostatniej edycji wjazd był po 35 zł. teraz trochę zaszaleli, ale i tak warto sie wybrać.
RaQ

Post autor: RaQ »

ja sie wybieram :) 60 zł to mi sie wydaje ze nie jest dużo jak za taką obsade..
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

A jest wogóle jakiś transport z O-ki w tamte strony??? Niechby nawet i chamski (PKS), jak orientujecie się to podajcie cenę biletu autobanowego. :D
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
drago
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 02 cze 2006, 18:10

Post autor: drago »

jest wyjazd na FErrego COrstena do Poznania 14 sierpnia impreza SUMMER city więc tm się wybieram też będzie ciekawie a bilety są za frii w radiu oko audycja klub granie transport też ma być ok 60zeta tam i powrót. Na blance ,rank,luca,westb już byłem wiec może dlatego odpuszczam .Polecam planować już mayday bo line up ma być najlepszy
z wszystkich edycji a dla wytrzymałych sens w.ja prawdopodobnie i to zalicze :lol:
martin
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:16

Post autor: martin »

Jest jeden PKS relacji Ostrołęka - Gdynia, bodajże o 7.30, a powrotny chyba około 15.00 z Gdyni. Cen nie znam ale ważne że bezpośredni. A z innych opcji pozostaje PKS do Olsztyna a dalej pociąg albo do Gdyni, albo do Gdańska (napewno będzie więcej). A z Gdańska to już Trójmiejską kolejką 0,5 godz. I na miejscy. No i najlepsza opcja. Samochodem, dojeżdzasz do Młamy i ruszasz krajową 7 w stronę Gdańska, tylko przy ładnej pogodzie trzeba liczyć się z korkami w niektórych miejscowościach.
zAkRęCoNa
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 05 sie 2006, 20:03

Post autor: zAkRęCoNa »

PKS kosztuje 40 :) i jedzie 8 h, co przy podróży PKP jest iście błyskawiczne ;)
Z Gdyni też wyjeżdża jakoś rano, bo w Oce jest o 16 :P
Najlepiej sprawdzić w PKS, jeżdżą codziennie :lol:
nemo sapiens nisi patiens ;)
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Byłem, zobaczyłem, wyskakałem się :twisted:

Impreza udana, tylko kilka spraw z organizacją zawalili:
1. Za mało kas gdzie sprzedawali bilety.
2. W barach nie przyjmowali gotówki tylko talony które kupowało się na terenie imprezy.
3. Za mało ochorny przy tych dwóch wyżej opisanych miejscach, w przepychankach o bilety i talony dochodziło do nieprzyjemnych sytuacji.

Najważniejsze że nie spadła kropla deszczu, bo jak jechaliśmy to przez całą drogę lało...

pzdr :!:
...set me free...
ODPOWIEDZ