IBIZA - Zalesie

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

H___G hahaha BABA? No niewiem czy za wysoko nie celujesz:) Ja bym obstawiał Charcią Bałde :D hahahha Smieszy mnie taktyka własciciela IBIZY-ktos zakłada nowych uzytkowników i wychwala jak to jest super w ibizie...Zreszto to juz norma na forum...Ale szkoda mi "ich"...A co do "STAREJ CHATY" to lamusie nie porównuj jej do hopli(zreszto hopla tez była kiedys fajnym lokalem)...A i wogole to pewnie niebyłes w starej chacie...JA tam czuje sie spoko i zapewniam ze i z dziewczyna mozna sie pobawic niezle...A ty dalej baw sie w tym chlewie w zalesiu...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

rbk pisze:zreszto hopla tez była kiedys fajnym lokalem)...
Hopla nadal jest fajnym lokalem, tylko teraz jest tam mniej ludzi. Ja nadal wpadam tam od czasu do czasu, przynajmniej piwa napiję się ze szklanki a nie kubka plastikowego :D

Poza tym porównać Ibizę do Baby to tak jak X do Colorado- wie wogóle ktoś gdzie to jest???? W Ibizie nie gra cały czas jakiś okoliczny zespół, tylko przez pewien czas a wtedy można wyjść i np. zapalić papierosa albo wypić piwo.

Jeśli chodzi o muzykę Disco Polo to jeśli ktoś bawi się gdzieś dalej np. Białystok, Olsztyn albo Gdańsk to tam na każdej dyskotece może usłyszeć ten rodzaj muzyki (zawsze będzie kilka kawałków tego typu), nie mówię tu o klubach tematycznych w których leci cały czas jeden rodzaj muzyki :)

Po prostu jest na razie taki boom na Disco Polo i musimy to jakoś przeżyć. Ta muzyka robi się modna 8)
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

:ble: Ja pamietam jeszcze te extra imprezy które były w hopli jakies 2lata temu...Bajka poemat dla mnie...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Kamil18fmr
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 01 sty 2007, 14:24

Post autor: Kamil18fmr »

Nie wiem Panowie co wy macie z tą Ibizą .. lokal jak lokal.... mnie osobiście pasuje ten klimat.
A że ktoś woli coś innego wcale nie musi tam przyjeżdzać. Bo po co? Żeby się potem żalić że stał pod scianą całą noc?


Jeśli chodzi o discopolo to wolę to muzykę np. od techmo :lol:
człowoiek może się przynajmniej jakoś pobawć ..hehe
cnotkadorotka
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 03 lis 2006, 10:54
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: cnotkadorotka »

ale gorąco sie tu robi, Ibiza bedzie sławna przez taki gorący temat, ciekawość nawet wzbudzi przez określenia typu " ibiza - chlew" , ja jakbym cos takiego przeczytała to bym pojechała zobaczyć jak taki chlew wygląda.
Znam ten lokal i mysle ze do chlewa to trochę daleko. Na tym forum patrze ze jest straszne wytkanie który to klub jest lepszy od ibizy.Wydaje mi sie ze tu powinny być opinie na temat Ibizy i te dobre i te złe najlepiej własne sprawdzone, a nie porównywanie co jest lepsze i jak bardzo inny klub jest lepszy. Znam też kluby wymieniane na tym forum i na temat każdego mogę cos powiedzieć, ale nie chce ich do siebie porównywać tylko wyrażić opinię.
HOPLA - byłam dwa razy w tym czasie kiedy miała swój wzlot nie wkręciło mi się wiecej razy zeby tam wpaść , moze ten ścisk, nie umiem sie bawic w takich warunkach.
X- club bardzo dobrze sie bawiłam tam 1,5 roku temu było super super super teraz wracam tam czasami i tez się niezle bawię ale to już nie te czasy owocne gdzie ci fajni ludzie co nakręcali impreze
OMEN - Płośnica oj byłam az raz i chyba ostatnii pamiętam tylko dwa dzwięki bas który towarzyszył każdej zagranej melodii i hałas z tych podestów żelaznych bo jak zauważyłam to był jeden z rodzajów tańca na tych podestach tzn. jedna reka na poręczy i podskoki do góry kto mocnej i wiecej hałasu zrobi.
BLUE Staroźręby - fajny klub tyyyyyyyllllllllkkkkkkoooooo daleko troszkę, ale coś mi chodzi po głowie zeby się tam przejachać jeszcze w tym karnawale.
Ibiza Unieck - nie byłam nic nie wiem tylko opinie znajomych więc NIEWIADOMO
Ibiza Zalesie - różnie zależy od muzyki i towarzystawa w I dzien swiąt lipa a sobotę przed Sylwestrem niezle,niezle. Pozdrowionka dla ekipy z Przasnysza "jednak na schodach jest najlepiej"
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

:twisted: ja i tak swoje wiem...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Kamil18fmr
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 01 sty 2007, 14:24

Post autor: Kamil18fmr »

Pozdrowionka dla ekipy z Przasnysza "jednak na schodach jest najlepiej"


Cnotkadorotka z Przasnysza jesteś?? :) :?:
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

cnotkadorotka pisze:Znam ten lokal i mysle ze do chlewa to trochę daleko.
to aż taka tragedia tam jest że nawet w chlewie lepiej :?: :wink:
Jak ostatnio tam byłem to jakoś tako to wyglądało :D
Kamil18fmr
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 01 sty 2007, 14:24

Post autor: Kamil18fmr »

Ibiza nie jest aż takim zlym klubem jak niektorzy sądzą.

Zaleciałem tam wczoraj... nawet fajnie było
TYlko ten dj Mayster ostatnio wszystko chrzani..... z resztą jaki to dj, rownie dobrze mogliby podłączyć jakiegoś kompa i puszczać muzę z Winapa..... miksować to on ni ch**A nie potrafi, puszcza tylko całe, gołe kawałki w oryginalnych wersjach
Awatar użytkownika
asasas
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 02 sty 2007, 16:14
Lokalizacja: IRAK

Post autor: asasas »

Kamil18fmr pisze:Ibiza nie jest aż takim zlym klubem jak niektorzy sądzą.

Zaleciałem tam wczoraj... nawet fajnie było
TYlko ten dj Mayster ostatnio wszystko chrzani..... z resztą jaki to dj, rownie dobrze mogliby podłączyć jakiegoś kompa i puszczać muzę z Winapa..... miksować to on ni ch**A nie potrafi, puszcza tylko całe, gołe kawałki w oryginalnych wersjach
niewiem jak było w to sobote ale byłem tydzień temu to było słychać kilka niezłych kawałków !!!!!!ibiza fajny clubik
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

jest wiele postów o Klubach, dyskotekach w Ostrołęce i jej okolicach, ale chyba w żadnym dotąd poście nie bylo tyle kontrowersji co w tym!! człowiek juz sam nie wie co ma sądzić, jedni pisza na plus, drudzy na minus, a jeszcze inni maja błoto w rękach i obrzucaja nim innych. Co najgorsze, zbyt wielu nowo zarejestrowanych użytkowników ma dużo do powiedzenia co ciekawe w Tym temacie... nie komentuje... proponuje moderatorowi wyciągnąć jakies wnioski z powyższych komentarzy i zrobić coś z tym wszystkim, bo podobno Forum jest do wypowiedzi swojego zdania, a nie do zaśmiecania i wyzwisk. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
asasas
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 02 sty 2007, 16:14
Lokalizacja: IRAK

ibiza polecam clubik

Post autor: asasas »

popieram ta wypowiedz
Kamil18fmr
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 01 sty 2007, 14:24

Post autor: Kamil18fmr »

Powiem tylko: ONLY IBIZA :D
takie jest moje zdanie o tym klubie.... i nic go narazie nie zmieni :lol:
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

yyhhmmmm... ta tak!! masz rację!!!
Kamil18fmr
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 01 sty 2007, 14:24

Post autor: Kamil18fmr »

;) Trzeba się bedzie wybrać w sobotę...,ehhh :D
Awatar użytkownika
asasas
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 02 sty 2007, 16:14
Lokalizacja: IRAK

ibiza polecam clubik

Post autor: asasas »

3.02.2007 GOLDEN BOYS
10.02.2007 ZERO
zapraszam do IBIZYYYYYYYYYYYYYYYYY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
kamil-19
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 05 gru 2006, 17:21
Lokalizacja: ZALESIE

Post autor: kamil-19 »

Słyszałem ze Mayster odchodzi z Ibizy :( Ale bedzie nowy Dj ale jeszcze niewiem jaki. Juz w to sobote. 8)
Ewelcia
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2006, 0:12

Post autor: Ewelcia »

Ja też bardzo fajnie się tam bawię!!... A co do DJ-a to rzeczywiście MAYSTER wyjeżdża za granicę(i wcale mu się nie dziwię),a teraz ma go zastąpić jakiś jego kolega.Z tego co słyszałam,muzyka ma nie ulec zmianie...a już na pewno nie na gorsze :) Ale jak będzie to się okaże niebawem.Więc...zainteresowanych zapraszam do Ibizy... Się przekonamy:-)
Pozdrowiam.
amatorqa_
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 sty 2007, 16:28
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

a ja mam juz dosc!!!!!!

Post autor: amatorqa_ »

jezeli chodzi o IBIZE to dość kontrowrsyjny temat i to ze jestem nowo zalogowana nie znaczy ze pisze to na kogos prosbe tylko czytajac te forum postanowilam dopisac cos na temat znanego mi klubu ;) razi mnie ze ludzi obrazaja sie nawzajem tylko pod wzgledem uczeszczania do roznych klubow czy tam dyskotek lub sluchanej muzyki. chcialam przyznac racje temu ze klub czy miejsce zabawy nie wiem jak wy na ibize mowicie rzeczywiscie za dlugo nie istnieje ma krotki staz co wyjasnialoby rzeczywiscie ze parking jest na polu... ale komu to przeszkadza ?????
bo chyba nie samochodom mi takze nie. wada jest jednak to ze rzeczywiscie butelki turlaja sie na podlodze ze mozna sie czasem przez nie przewrocic ;(
ale jesli chodzi o dyskoteke klub czy zabawe zeby innym nie wadzilo jak ja to nazywam(co w moim odczuciu jest glupie )to wszystko jest dla ludzi a to ze ibiza jest taka sensacja i kontrowersja musi cos w tym byc. przyjezdzaja tam ludzie takze z miasta ktorych znam i przenosza sie z x.......wlasnie do ibizy i sa zadowoleni. pozatym jak niektorzy zauwazyli w x jest pelno ludzi ze wsi. a x powoli robi sie coraz bardziej pusty
pozatym w ibizie mozna sie naprawde wybawic w x osobiscie nigdy sie tak dobrze nie czulam. pozatym w ibizie jest lepsza ochrona i nie boje sie na dwor wychodzic czego juz o x nie moge powiedziec. a jesli chodzi o wojne miedzy ibiza a innymi klubami skoro wam tam sie bardziej podoba to tam jezdzijcie ale nie wyzywajcie ludzi ktorzy chca sie tam pobawic.
a propo jeszcze wiesniakow to uwazam ze ci miastowi to jeszcze wieksza wies niz te prawdziwe wsie a chlopacy z okolicznych wiosek sa o niebo fajniejsi niz ci z miasta i wcale od nich nie smierdzi a miasto to wcale nie takie czysciochy a czesciej od nich przejaraniem smierdzi a o higiene tez raczej nie dbaja (bo woda z rury droga jest).
pozdrawiam dj maystra i chrzanie tych ktorzy go obrazaja tak obrazaja przez wielke O. nikt wam nie dal prawa zeby wyzywac go od burakow. najlatwiej jest krytykowac. zrobcie cos sami i sciagnijcie tyle tlumow co on i niech wam wtedy ktos pi***e krytyke i wyzwie od burakow powodzenia.
p.s. krytyka jest dobra i pozwala samodoskonalic ale trzeba to robic kulturalnie mieszczuchy!!!!! wieś-city!!! :ble:
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

"miastowi to jeszcze wieksza wies niz te prawdziwe wsie"

niestety okrutna prawda, często się sprawdza...
amatorqa_
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 sty 2007, 16:28
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Post autor: amatorqa_ »

no przynajmniej jeden madry ktory racje przyznal
Kamil18fmr
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 01 sty 2007, 14:24

Post autor: Kamil18fmr »

... i nawet nikt nikogo nie wyzywa hehe :lol:
Awatar użytkownika
asasas
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 02 sty 2007, 16:14
Lokalizacja: IRAK

Post autor: asasas »

SZKODA ŻE MAYSTRA NIE BEDZIE
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

Kamil18fmr pisze:... i nawet nikt nikogo nie wyzywa hehe Laughing

I nikt się nie pogniewał 8) To coś musi w tym być....
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Hahaha ja tu dawno nic nie pisałem...Dla mnie ludzie bawiacy sie w Ibizie w Zalesiu to banda wieśniaków...Moje zdanie...Normalni ludzie tam niejezdza...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
ODPOWIEDZ