IBIZA - Zalesie

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

Kamil18fmr pisze:... i nawet nikt nikogo nie wyzywa hehe Laughing

I nikt się nie pogniewał 8) To coś musi w tym być....
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Hahaha ja tu dawno nic nie pisałem...Dla mnie ludzie bawiacy sie w Ibizie w Zalesiu to banda wieśniaków...Moje zdanie...Normalni ludzie tam niejezdza...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Tomek_1988c
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2007, 8:34

Post autor: Tomek_1988c »

Woooooow... rbk- uwazasz pewnie że pojechałes ludziom, którzy jeżdża do Ibizy NORMALNIE sie pobawić, wiesz co, to już się zaczyna robiż żałosne =/... A ty gdzie pewnie X-club- yea!! ale jaaaazda pewnie tam jest.. Chociaż za darmo można dostać i stracić radio w samochodzie !! Nie oszukujmy się (bynajmniej ze sprawą- X-club vs. Ibiza ) przecież każdy wie (tzn. bynajmniej powinien wiedzieć) że X-club nie ma szans juz teraz... No przykro nam, hehe.. chociaż nie !! Nie jest nam przykro !! Musicie jeszcze go sobie troszke wyremontować, bo jak DJ. zapoda jakieś mocniejsze kawałki, to X-club się zawali !!
IBIZA- spotykamy się w dzisiaj o 21:00 POZDRO DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY TAM BEDĄ !! !! !!
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Uahahahahahaha wyremontowac to trzeba chyba cale te Zalesie...Popatrz tylko ze X-Club jest powazniejszym klubem, sa 2 sale...Na duzej masz techno progressive a na małej bardziej luzne klimaty...A niewszystko po kolei z disco polo włacznie...No i ze stanem technicznym chyba tak zle nie jest...A teraz czesto bawie sie w Starej Chacie w ostrołece...Pełna kultura, fajków w srodku niepala, profesionalna ochrona (Marek-pan który ma siłownie u nas w mieście)...Takze...no i full dziewczyn...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Kamil18fmr
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 01 sty 2007, 14:24

Post autor: Kamil18fmr »

No No... widzę że w Ibizie zaszły poważne zmiany. Nowy dj z prawdziwego zdarzenie (nie to co Mayster puszczający kawałki z Winapa :lol:)... rozdział gatunkow muzyki: pod namiotem jakiś zespół i same discopolo a na sali ciężkawy klimat... No i to mi się nawet podoba :D



jest tylko jeden minus :( ... co w takim klubie robią stare baby po 40? tego to zrozumieć nie mogę... :/
Kamil18fmr
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 01 sty 2007, 14:24

Post autor: Kamil18fmr »

marcinq... PAJACU NIEDOROBIONY...pomyliły ci się niki matole... naucz się czytać idioto
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

tyle ze ja uwazam ze jestes jedna osoba pod dwoma albo nawet wiecej nikami w tym temacie...
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Pod dwoma??Było by dobrze jak tylko dwie...Ja obstawiam 7...Własciciel tej dziury płaci im za pisanie takich postów....hahahhaha oszołomy...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Kamil18fmr
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 01 sty 2007, 14:24

Post autor: Kamil18fmr »

marciq.... z całym szacunkiem: ŹLE UWAŻASZ... może ktoś ma tutaj kilka ników ale na pewno nie ja. I nie chodzi mi tu o jakąś reklamę dla Ibizy, poprostu piszę co myślę... mnie się tam podoba , tylko dojazd mam stasznie ch*****.-----> ŻWIRÓWA :/
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

w takim wypadku zostaje mi tylko życzyć ci dobrego asfaltu...
Kamil18fmr
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 01 sty 2007, 14:24

Post autor: Kamil18fmr »

Dzięki....ale to życzenie chyba nigdy się nie spełni
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

hahaha dobrze ci kaleko...dymaj po żwirówie za swoj hamski wyraz twarzy .... hahahah
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Ale macie proble z tymi nickami... :shock: niech admin albo mod sprawdzi IP Kamil18fmr i się wszystko wyjaśni :twisted:
Kamil18fmr
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 01 sty 2007, 14:24

Post autor: Kamil18fmr »

hamski? tak? skąd to określenie? w lustro spojrzałeś? buuahahaa :lol:
Chociaż na twoim miejscu pozbyłbym się wszystkich luster z domu (w twoim wypadku: chlewa) bo po co robić sobie przykrość smutnym widokiem ...


do NIKO :
Z tym sprawdzaniem to bardzo dobry pomysł.... :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Jeżeli pod moim postem pojawi się kolejny post o treści zbliżonej, do kilku poprzednich, zostanie skasowany, a autor...... pomyślimy.

Kolejny raz zwracam wam uwag, że jak sie chcecie bluzgać i podniecać słomą w butach to piszcie to sobie na priv.

A wracając do tematu, na któy powinno się w tym wątku rozmawiać, to ostatnio też się dowiedziałem kilku niepochlebnych opinii. Otóż do tych, którzy tam byli kieruję pytania:

- Czy to prawda, że jest tam drewniana podłoga, po której walają się butelki?
- Czy to prawda, że nie ma tm ochrony?
Kamil18fmr
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 01 sty 2007, 14:24

Post autor: Kamil18fmr »

Nie no, bez przesady ochrona jest i to całkiem niezła---> kręci się tam paru niezłych koksów... kilka razy widziałem jak bez problemu wyciągali chamów na zewnątrz.
Co do podłogi i butelek ---> TO NIE REMIZA<---- aż takiego bałaganu to tam jeszcze nie ma :lol: Duża Sala wygląda całkiem nieźle, gorzej z tą "niby salą" pod namiotem :/
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Qrzysio pisze:Kolejny raz zwracam wam uwag, że jak sie chcecie bluzgać i podniecać słomą w butach to piszcie to sobie na priv
nie przesadzasz z tą słomą??
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Kamil18fmr
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 01 sty 2007, 14:24

Post autor: Kamil18fmr »

Może ktoś przypadkiem wie czy ta cała ibiza ma jakąś stronkę internetową??? :?: :idea:
Awatar użytkownika
asasas
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 02 sty 2007, 16:14
Lokalizacja: IRAK

Post autor: asasas »

Kamil18fmr pisze:Może ktoś przypadkiem wie czy ta cała ibiza ma jakąś stronkę internetową??? :?: :idea:

Z kąd sie orientuje to jeszcze niema ale już jest w trakcie robienia bo widać jak chodzo po ibizie i cykają fotki !!!!!!!! 8) 8) 8)
Kamil18fmr
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 01 sty 2007, 14:24

Post autor: Kamil18fmr »

A no tak.... asasas dobrze kombinujesz.... też widziałem jak latał jakiś blądynek z aparatem :D
Awatar użytkownika
asasas
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 02 sty 2007, 16:14
Lokalizacja: IRAK

ibiza

Post autor: asasas »

już od kilku dyskotek widać jak chodzą i cykają fotki
amatorqa_
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 sty 2007, 16:28
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Post autor: amatorqa_ »

Qrzysio pisze:- Czy to prawda, że jest tam drewniana podłoga, po której walają się butelki?
właśnie że butelki to tam są na podłodze ale tylko troche( nie bez przesady). ale chodza tacy chłopacy z identyfikatorami z napisem"obsługa" i je zbierają wiec napewno sie nikt nie wywróci. po prostu zdarzy sieę że ktoś butelkę wyrzuci no i tyle. a ten blondynek co cyka zdjecia to mi na maystra wygladał chyba że byłam po pifku i tylko tak mi sie wydawało :lol:
Kamil18fmr
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 01 sty 2007, 14:24

Post autor: Kamil18fmr »

Nie, nie, :lol: to Mayster na pewno nie był hehe

Wie ktoś może co jest ciekawego w tą sobotę w Ibizie?
I czy jest ta stronka w końcu...
Awatar użytkownika
asasas
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 02 sty 2007, 16:14
Lokalizacja: IRAK

IBIZA JEST COOL

Post autor: asasas »

W ibizie jutro bedĄ Ostatki wiec raczej nie bedzie zespołu a kamil masz racje ten blądyn to nopewnie że nie majster to inny koleś co tam robi ale niewiem coo !!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8) 8) 8)
IBIZA ZALESIE
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Nom rzeczywiście Ibiza jest cool. Ekhm pozdrawiam wszystkich ostatkowiczów wybierających się do Ibizy we wsi...jak to ona się tam nazywa...Zalesie??? Nie no bez żartów rozumiem ludzi ,którzy lubią się bawić przy każdym rodzaju muzyki (nawet tym najpodrzędniejszym rzępoleniem chłopców o kobiecych głosach bo i taki można tam usłyszeć)

Opanuj się z tym czerwonym kolorem , bo jego użytkowanie w nadmiarze może prowadzić do zaburzeń psychicznych a przy długotrwałym stosowaniu może prowadzić również do dewiacji :twisted:
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
ODPOWIEDZ