IBIZA - Zalesie

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Nie no egzekutor...Zaskoczyles mnie ogromnie...Z twojej wypowiedzi wnioskuje ze jestes zajeeebistym prostakiem o dennej wyobrazni...Dodziu zgadzam sie z Toba-to chyba musi byc wlasciciel:) Ludzie na miescie smieja sie z tej IBIZY calej...Jak dla mnie precz z gównem(IBIZA)...PZDR DODZIU
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

a ja to bym sobie już na miejscu jednych jak i drugich chyba darował, bo to ciągle krąży wokół tego samego... i efektów jak nie było tak nie ma
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Coexistence widzisz sam co sie dzieje...koles(chyba wlasciciel) nakazuje nam zeby sie godnie odnosic wobec tego gowna:) Stwarza jakis regulamin (3pkt) Smiszny koles...Prostak...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

:) ale słuchaj, skoro jeden idiota, to nie znaczy że trzeba sie z nim zrównywac poziomem.. niech sobie pisze, gada i co tylko :) i tak każdy ma zdanie na temat tej młocarni i juz..
egzekutor20
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2006, 10:36

Post autor: egzekutor20 »

heh ludzie na mieście hehehe masz na mysli myszyniec???? no to daleko odskoczyłeś,od tego zalesia gdzie jest ibiza, przejezdzajac tu i tu nie zauważyłem wielkiej różnicy, rozśmieszasz mnie.
człowieku zobacz statystyki w tym twoim x zostali tylko ci ktorzy nie mają czym dojechac i ida sobie z buta do swojej twierdzy oraz ci naszprycowani metanabolem bo niestety w ibizie nie mieliby juz czym ,,ZAIMPOMNĄĆ'', ludzie do monaru sie wybierzcie, co wy sobą reprezentujecie!!!!!!!
mówisz wiocha muzyka, miejsce, klimat przyjżyj sie w warszwie czy w innym dużym miescie ten twoj x nigdy by nie przetrwał takich cpunów i dresiarzy nigdy by nie wpuscili, klasyfikacja!!!!!!!

p.s: x- club- patologia

[ Dodano: 10:48, 31.10.2006 ]
widzę że bardzo zbulwersowała was moja wypowiedz i to własnie miałem na celu hihihi :D wieś.....ki
Ja żyje jak chce,
Ja nic nie musze
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

trzeba byc slepym by nie zauwazyc róznicy miedzy Xem a Ibiza w Zalesiu...(Zalesie niszczy dobre imie sieci tych lokali..to moje prywatne zdanie)
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

egzekutor20 jestes dennym kolesiem...Mówiac "ludzie na miescie" miałem na mysli Ostrołeke!!!Co z tego ze myszyniec ma prawa miejskie?Nic to nieznaczy...A jak to wczesniej ktos dobrze powiedział ta "IBIZA" smieszna zniszczy dobre imię lokali tej sieci!!!Porównaj tylko klub IBIZA w Uniecku...Niebo a Ziemia!A rozmieszasz mnie stwierdzeniem ze do x jezdza tylko ci co niemaja czym dojechac...Ja bylem w tym smiesznym zalesiu z 20 min, posmiałem sie(parking na łace) wogole smiesznie!I zmylem sie do Xa zaraz!A tam jak ktos niechce to niecpa!Ja tam jezdze z panno i bawie sie raz na malej sali raz na duzej i jest ok a do zalesia nigdy wiecej niepojade!!!A za stwierdzenie "ci naszprycowani metanabolem" to mozesz miec nieciekawie:) Ale człowieku powiem ci ze mnie oslabiasz...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

szkoda mi jeszcze tego biednego MAJSTERA.... chłopak tak sie starał..... atu wszystko poszło w pi...du.... Majster 3maj sie .. nie poddawaj .. jak to powiedział jeden z najlepszych didżeji na swiecie......"Życie Kończy Sie Na IBIZIE"
pozdrawiam i poraz kolejny BEZ U.R.A.Z.Y
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Najpierw piszesz że jeździsz z panną do X-a a teraz żałujesz że nie palisz bo chcesz poruchać "zmrowione wieśniary" :roll: Bardzo ciekawy z ciebie człowiek...
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

hazi pisze:Najpierw piszesz że jeździsz z panną do X-a a teraz żałujesz że nie palisz bo chcesz poruchać "zmrowione wieśniary" Bardzo ciekawy z ciebie człowiek...
hahh hazi słuchaj co do tych panien to ja je ***** dotykac!mam swoja i mi w zupełnosci starcza...A to ze niezauwzyłes ze to żart z mojej strony to trudno...Tez jestes bardzo ciekawy człowiek...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
__NiCoLa__
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 lip 2005, 12:43
Lokalizacja: .... chmm.... no właśnie... skąd???

Post autor: __NiCoLa__ »

Witam wszystkich Forumowiczów!!:)Tak się składa że akurat znam dobrze historię tej oto dyskoteki "IBIZA" w Zalesiu. Byłam w niej może ( żeby nie skłamać) z 4- 5 razy odkąd została otworzona, sama blisko niej mieszkam ale jest to już inna miejscowość.( 3km)Sądząc po waszych opiniach Nie nadaje się ona do niczego, lecz ludzie tam jeżdzą i jakoś nie narzekają.Ja powiem szczerze, że ona mi odpowiada, ale bardzo mnie drażnią Wasze wypowiedzi dotyczące tzw" wieśniaków i wieśniaczek "Chmmm.. uważacie się za miastowych???Popatrzcie na swoje wypowiedzi nie ma w niej krzty KULTURY.Każdy ma prawo wyboru i opinii, żyjemy w państwie demokratycznym!!!!Więc po co te głupie komentarze??Jestem ze wsi i powiem szczerze, że patrząc na innych mieszczuchów mam pewne wątpliwośći co do ich kultury.Oni gorzej się zachowują niż Ci ze wsi.A co do "wieśniaczek" niektórych "nie da się poruchać" Czytając wasze posty smiałam się w duchu :)przecież nie macie się za co kłócić...??Jestem w szoku...Jestem ze wsi i tego się nie wstydzę a powiem wam ze odwiedziłam i poznałam wiele rzeczy, do których niejeden "miastowy" nie dotarł.
POozdrawiam Serdecznie :)
" Trudno nadać sens porządkowi, który dzieje się wbrew rozumowi "
__NiCoLa__
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 lip 2005, 12:43
Lokalizacja: .... chmm.... no właśnie... skąd???

Post autor: __NiCoLa__ »

Witam Y@rosh!! Zgodze się z Twoją opinią ale nie w zupełności.Może i prawda ze wyrobiły sobie taką opinię ale nie wszystkie takie są!!Gazety (brukowce) zrobiły z tego "wielkie halo" i daltego tak jest dużo się o tym naczytałam..ale nie wszędzie tak jest.Dawno już nie odwiedzałam mojej-ostrołęki,ale jak zobaczyłam Temat to trochę poczytałam :L) Jestem już zalogowana od tamtego roku ale brak czasu i odpowiednio mądrych tematów zniechęciło mnie do pisania dalszych postów.
P.S co do urazy z tym sie zgodze w dzisiejszych czasach łatwo kogoś urazić!! :)
Pozdrawiam!
" Trudno nadać sens porządkowi, który dzieje się wbrew rozumowi "
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

spoko.. sorka ale nie zauwazylem daty:-)..hwhehe. raczej wiekszość to po.j.e.b.a.ne tematy.. szkoda słów.... :-) :roll:
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

co prawda to prawda: nie jeden człowiek "ze wsi" zachowuje sie o wiele lepiej niz popularny "mieszczuch" :) i kazdy o tym dobrze wie.. a co do wspomnianych dziewczyn, ktore wyrabiaja sobie opinie, w zyciu tak jak i w polityce, nie mozna brac wszystkich pod jedna linie bo wiadomo, jeden taki a drugi jest zupelnie inny. Chociaz patrzac na obecna mlodziez i to co sie dzieje, chyba ju wszelkie wartosci sa zatracane.. eh, nie bedzie dobrze. Niech kazdy robi zzgodnie ze swoim sumieniem, bo kazdy je ma :) a, ze mamy XXI w to 'idźta, jadziem, chodźta" zostawmy, ale moze juz naprawde dla starsych ludzi, którzy wychowali sie na tym i całe zycie korzystali z takiej gwary :) młodemu uwazam jednak to za bardz onie prystoi, bo co idzie za słownictwem, nastepnie idzie za wyglądadem i kreuje nam typowy wizerunek "wiejskiego Romeo" a podobno w Ibizie takich supermanów to całe rykowisko :)
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Najmodniejszy ubiór to teraz podobno w zalesiu jest Dres+Pantofle+koszula w kratke :lol:
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Ja tam byłem tydzień po otwarciu i po 10 minutach (czyt. wypiciu piwa) ewakuowałem się do X-a. A jeśli chodzi o modę w IBIZIE to pantofle, dresik i koszulka bez rękawów wpuszczona w spodnie :lol:
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Ja juz to wczesniej pisałem...Zrobiłem to samo...Niema sensu tam jezdzic...Ta "Ibiza" psuje opinie lokali tej sieci...Jak to brzmi-IBIZA ZALESIE hahahhah Powinno sie zwac "Przytup w Lesie" A moze ma ktos inny pomysl jak to nazwac?
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
__NiCoLa__
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 lip 2005, 12:43
Lokalizacja: .... chmm.... no właśnie... skąd???

Post autor: __NiCoLa__ »

Oj chłopcy.. ja chciałabym zobaczyć jak Wy się ubieracie??Może kogoś nie stać na markowe ubrania??i taktowny gust??Pamiętajcie o gustach się nie rozmawia!!!:)a do xsa to lepiej jeżdzą ubrani?? .. uuuu bawię się tam od dłuższego czasu i powiem wam że widuje się gorszych niż Ci co przyjeżdzają do Ibizy w Zalesiu..
Pozdrawiam!
" Trudno nadać sens porządkowi, który dzieje się wbrew rozumowi "
Tomek1988
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 03 lis 2006, 21:36

Post autor: Tomek1988 »

Ja jeździłem dłuuuugi czas do x-a ... Teraz za to jeżdze do Ibizy i szczerze- tu się bawię 100 razy lepiej...
I cieszcie się tym swoim śmiesznym x-em bo niedługo to w 15 bedziecie na całej sali skakać...
A i jeszcze coś- ludzie co chodzą do Ibizy ubierają się normalnie i nie widziałem tu jeszcze takich cudaków jak czasem w Myszyńcu w x-e... A jak się komuś Ibiza nie podoba to do x-a WON !! (a tam coraz więcej miejsca :D )

Pozdrawiam wszystkich bawiących się w soboty w Ibizie !!!!
DJ MAYSTER GÓRĄ !!!
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

rbk pisze:Najmodniejszy ubiór to teraz podobno w zalesiu jest Dres+Pantofle+koszula w kratke :lol:
buahaha..powaga?? to jeszcze sie tak ubieraja?
Szczerze? ja sie ubieram na ciuchlandzie za marne GROSZE... nie trzeba kupywac markowych łachów za meliony.....
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

dla mnie to już się to zrobiło poronione, ktoś zakłada nowych użytkowników i pisze posty na plus IBIZY, nie wiem kto ma to na celu, ale osoba ta myśłi, ze jest chyba najmądrzejsza a reszta to bezmózgi!! człowieku opanuj się!! szkoda słów..

[ Dodano: 19:41, 06.11.2006 ]
słów, na CIEBIE rzecz jasna!!
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Coexistence pisze:toś zakłada nowych użytkowników i pisze posty na plus IBIZY
Podobnie było z Hoplą- pamiętacie? Okazało się później, że sam właściciel zleca takie działania! Żenada!
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

poprostu lubisz muzyke lekka i przyjemna...dlatego dobrze sie bawisz w Ibizie...pozdrawiam
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

ale ja ni rozumiem jednego!! co Ci przyszło do głowy żeby pisać akurat o programie do mixowania muzyki, skoro tematy powyzej absolutnie nie dotyczą tego gatunku, poza tym raczej tutaj takich nie ma co bawią się w "traktorzyste' jeżeli juz ;) W Tym momencie troche dziwnie napisałes, no bo grabnie pod ludzi, przynajmniej ja rozumiem jako radio eska i radiostacja... a z tego co słyszałem, u was repertura imprezy przewija sie prawie poprzez wszystkie gatunki muzyczne, także skoro Się Ktoś zapytał o rodzaj muzyki jaką gracie to moim zdaniem zmieniłeś temat niczym politycy w Polskim Parlamencie ;)

[ Dodano: 16:11, 08.11.2006 ]
Ps: napisz nam moze z czego grasz, vinyl czy cd?? or final scratch ?? postaraj się naświetlić muzyczny poziom jaki prezentujesz w Ibizie?? chyba jasniej nie musze pisać
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

djmayster pisze:Witam
Ci którzy miksują na Traktorze i innych tego typu programach spoko ale dla siebie . Założe sie że może jedna na 100 takich osób potrafi składać bity na profesjonalnym sprzęcie
Grasz Dla Ludzi???hmm.. a czy dla siebie też..? czy poprostu musisz?
składanie bitów jest łatwiejsze na sprzęcie niz na traktorze czy innym programie... wiadomo ze laik nie bedzie umiał ani tego ani tego... a masz moze jakies swoje sety do posłuchania??
pozdrawiam...
a coexistance nie cfaniakuj 8)
ODPOWIEDZ