DJ MAYSTER ZAPRASZA

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Straszna lipa. Byłem tam ostatnio ale niedługo, wolałem jechać z tamtąd do X-a. Rozmawiałem z wieloma osobami i mówili że wybieraja się do Zalesia... Potem widziałem wszystkich w X-Clubie :lol: Wiejska przytupanka i tyle :lol:
kami221
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:38

Post autor: kami221 »

Byłam w sobote... właściwie tylko chwilke, bo potem pojechałyśmy do X ale przyznam, że jak się rozkręci i będzie coraz więcej osób przyjeżdżało czemu nie... czasami dobrze jest się pobawić przy Disco Polo :P. Przyznam, że jeszcze miesiąc temu stała tam tylko stodoła salo podobna i był "Mały Bar" ale teraz sporo zmienili ;)
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

Czegoś tu nie rozumiem, bo jak byłem w sobotę to, to co słyszałem to nie było Disco Polo. Może dlatego, że byłem tam tylko 10 minut i trafiłem na utwory bennasiego. Wytłumaczcie mi to. hazi wiejska potupaja to sie robi w X niedługo to nie będzie dyskoteka tylko zabawa :lol:
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

draedlord pisze:wiejska potupaja to sie robi w X niedługo to nie będzie dyskoteka tylko zabawa Laughing
mówisz o klubie,który mam na myśli ??? O ile wogóle byleś w X'clubie będe wdzieczny za naprowadzenie, bo nie bardzo potrafię wyłapać elementy "wiejskiej przytupaji".
No chyba, że sam swoją osobą taki klimat wprowadzasz... wtedy zwracam honor.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
kami221
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:38

Post autor: kami221 »

draedlord pisze:Czegoś tu nie rozumiem, bo jak byłem w sobotę to, to co słyszałem to nie było Disco Polo. Może dlatego, że byłem tam tylko 10 minut i trafiłem na utwory bennasiego.
Może byłeś na dworzu? w środku grał na żywo jakiś zespół Disco Polo ;P Ja akurat trafiłam na bibe... więc w samochód i do X ;)
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

kami221 pisze:Może byłeś na dworzu? w środku grał na żywo jakiś zespół Disco Polo ;P Ja akurat trafiłam na bibe... więc w samochód i do X Wink
Masz rację nie zdążyłem wejść do środka bo kumple powiedzieli, że się zwijają i musiałem jechać z nimi albo wracać z buta :x i dlatego myślełem, że w środku jest to samo co na zewnątrz.

[ Dodano: 16:37, 18.08.2006 ]
Ex Hoppler pisze:draedlord napisał:
wiejska potupaja to sie robi w X niedługo to nie będzie dyskoteka tylko zabawa Laughing


mówisz o klubie,który mam na myśli ??? O ile wogóle byleś w X'clubie będe wdzieczny za naprowadzenie, bo nie bardzo potrafię wyłapać elementy "wiejskiej przytupaji".
No chyba, że sam swoją osobą taki klimat wprowadzasz... wtedy zwracam honor.
Człowieku czy ty jesteś ślepy co tam się zaczyna powoli robić. Przyznaję w Xie ostatni raz byłem miesiąc temu, ale to co zapamiętałem to zgraja wieśniaków, którzy czekaja na to aby ktoś się podwinął pod rękę i pokazać kto jest silniejszy. Ja pamiętam jeszcze czasy kiedy na sali, jednej bo o drugiej nikt nie myślał, bawiło sie max 10-20 osób, bo byłem jedną z tych osób. a wtedy wszyscy siedzieli w Hopli. Pamiętam jak X się powoli rozwijał, pierwsi dj zaproszeni, autobusy z Olsztyna, ale to było towarzystwo, które umiało sie bawić i nikt nie myślał o tym, żeby przypadkiem kogoś nie dotknąć bo można się obudzić w szpitalu, wystarczyło przeprosić i wszystko było dobrze. A teraz co się dzieje?? Bez minimum 10 kolegów to sie nawet nie wybieraj bo możesz mieć bardzo cięzki powrót do domu jeśli wogóle wrócisz. Czasami sobie myślę, że zamknięcie "zabawy" w Babie nie wyszlo wszystkim na dobre. Bo całe te chamstwo zaczeło sie zjeżdżać do X a tak to by siedzieli tam i dali się pobawić normalnym ludziom. Kurde ale mi referat wyszedł :shock: no ale przynajmniej powiedziałem co mnie boli i co myślę. pozdro dla wszystkich tych co myślą podobnie ale i mających inne zdanie.
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

draedlord pisze:Ja pamiętam jeszcze czasy kiedy na sali, jednej bo o drugiej nikt nie myślał, bawiło sie max 10-20 osób, bo byłem jedną z tych osób. a wtedy wszyscy siedzieli w Hopli. Pamiętam jak X się powoli rozwijał, pierwsi dj zaproszeni, autobusy z Olsztyna, ale to było towarzystwo, które umiało sie bawić i nikt nie myślał o tym, żeby przypadkiem kogoś nie dotknąć bo można się obudzić w szpitalu, wystarczyło przeprosić i wszystko było dobrze.
Tu masz rację. Też to pamiętam, ale z tym mordobiciem to trochę przesadzasz.
...set me free...
rob roy
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2006, 16:35

Post autor: rob roy »

chyba nastaną cięższe dni dla xa z tego co słyszałem zalesie się rozwija i to w niezłym tepie a z reszto czas pokarze.
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

rob roy pisze:chyba nastaną cięższe dni dla xa
Chyba żartujesz...
rob roy
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2006, 16:35

Post autor: rob roy »

i co żartuje w xe robi się niezłe g.ó.w.n.o. od jakiegoś czasu
Awatar użytkownika
moranii
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 06 cze 2005, 9:49

Post autor: moranii »

a ja lubie sie bawić w IBIZIE.. fajni chłopcy tam przychodzą... niegra tam przypadkiem Dj.Mały z elby?
ODPOWIEDZ