Orgia motocyklistow

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Orgia motocyklistow

Post autor: mArCiNq »

W dzisiejszym fakcie (taka gazeta :P) opisali ciekawe wydarzenie mianowicie orgie jaka sobie zorganizowali motocyklisci i motocyklistki na zlocie w Bytomiu bodajże. Szkoda ze nie udostepniaja artykulow na www faktu bo byscie sobie przeczytali i obejzeli zdjecia. Oczywicie ci ludzie bawili sie swietnie, zas przechodni nie bardzo

Co o tym sadzicie ?

Bo ja np. nie wiem z jednej strony to jest bulwersujace bo na to patrzyly male dzieci jak rozebrani ludzie obmacywali sie po "klejnotach" i "myszkach" a w dodatku ta impreza dofinansowana byla przez budżet miasta. Z drugiej strony chętnie bym na to popatrzył :twisted: Bo zdjęcia były bardzo ciekawe
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Zboczeniec! Ty sobie lepiej znajdz dziewczyne i macaj ją po "myszce" niz patrzec jak robia to inni!
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Blitz1916 »

eee na co tu patrzec, mam ochote sobie tylko 'popatrzec' to odpalam jakis film... a ty marcinq to tak jak ci radzil czuly, znajdz sobie dziewczyne!
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

Czuly/Narew88 pisze:Zboczeniec! Ty sobie lepiej znajdz dziewczyne i macaj ją po "myszce" niz patrzec jak robia to inni!
hahaha dobre :D
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

n/c :]
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

A jaka jest prawda o tym wypadku ?
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
Awatar użytkownika
Młody-GSXR
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 cze 2005, 13:07

Post autor: Młody-GSXR »

Po pierwsze motocykl Mirka to nie BMW a Honda
Po drugie na zdjeciu ktore niby przedstawia Jacka jest zupelnie inny czlowiek i motocykl
Po trzecie nie raz jezdzilismy z chlopakami i niegdy nie bylo zadnej rywalizacji miedzy sobą, a to co sie tam wydarzylo to byl zwykly wypadek.
Jacek sie zagapił a Mirek jechal pod słonce i go nie widzial :(
Po czwartek redaktor nawet nie rozmawial z bratem Jacka a wypisuje glupoty
Po piate zribiono i zamieszczono Mirkowi zdjecie bez jego zgody.
Gdyby byly w Polsce miejsca gdzie mozna trenowac nie byloby takich wypadkow.
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: paul997 »

Przeczytałem artykuł. Jestem w szoku, jak zrobili z Twoich znajomych psycholi ! No i człowiek by przeczytał i pomyślał sobie - no faktycznie jak są tacy głupi, to niech giną ... A tak, to zupełnie inna bajka. :(
Chociaż myślę, że powinniście pilnować się, żeby śmigać tylko w jednym kierunku na raz. Zawsze ten z przeciwka może stracić na chwilę kontrolę nad kierownicą, złapać kapcia itd. itp. I gdyby takiemu komuś nie jechało nic z naprzeciwka, to byłoby oki - opanował by sprzęta i pojechał dalej. Podobną zasadę stosują "upalający" samochody na różnych mini-OSach.
Pozdrówka
paul997
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Post autor: arecki »

niestety w mediach panuje pociąg za kasą...
a prasę pokroju "Super Express" i "Fakt"... no sorry... tym to nawet nie można się... nieważne...
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

C odo "Super Express'u" do parę latek temu porządna gazeta była... Niestety zrobili z niej co zrobili i po kilkuletniej prenumeracie trzeba było się na Wyborczą przerzucić...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
ODPOWIEDZ