Nierzetelny przewożnik z Kolna osób i rzeczy

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
mała 7
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2012, 9:48

Nierzetelny przewożnik z Kolna osób i rzeczy

Post autor: mała 7 »

Ostrzegam przed panem, z którym można skontaktować się pod numerami : Polska 608196956 i w Niemczech 01748670183, oferującym przewóz osób. jest to bardzo niemiły człowiek, poza tym niesłowny, nierzetelny, niedotrzymujący terminów i zawyżający cenę przewozu. Umówił sie ze mną na odbiór w Niemczech w piątek, podczas gdy byłem juz ubrany i gotowy do wyjścia, próbowałem skontaktować się z panem, o której mnie odbierze, dowiedziałem się, że będzie to możliwe dopiero w sobotę. Nadmieniem, że pan otrzymał 2 dni wcześniej sms z dokładnym adresem,niemieckim, skąd ma mnie odebrać i polskim, , dokąd ma mnie przywieźć oraz termin, kiedy, na który pan się zgodził. oczywiście pan twierdził, że dostał złego sms-a. Musiałem wobec tego zapłacić dodatkowo za nocleg w Niemczech. To nie koniec przygód z tym przewożnikiem. Wobec tego czekałem na niego w sobotę, próbując się skontaktować od godz. 12.00, pan twierdził że będzie za godzinę, czekałem do 16.00, potem do 18.00, próbując cały czas kontaktować się z tym panem, pan odbierał telefon, mówił ze juz jedzie i bez żadnej informacji, kiedy będzie, rozłączał się. Przyjechał dopiero po godz. 21.00. Na wstępie zostałem poinformowany, że muszę już panu zapłacić, "bo u niego jest tak jak w autobusie", " bo nie ma na paliwo". Zostałem oszukany, gdyż wcześniej byłem umówiony na 320 zł, a w rezultacie musiałem zapłacić 90 Euro, bo jak twierdził pan" musiał nadłożyć dużo drogi, żeby mnie odebrać, choć przeciez miał adres wcześniej, jak informował mnie o cenie przez telefon.
Dlatego odradzam współpracę z tym panem
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Re: Nierzetelny przewożnik z Kolna osób i rzeczy

Post autor: oes »

Z Berlina Hbf do Warszawy Zach bilet kosztuje 51,60€ + 30,00zł do Ostrołeki... jazda 7 godz.
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
ODPOWIEDZ