Andrzej Gołota

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
Fett
Inkwizytor
Posty: 52
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:20
Lokalizacja: jestem?

Post autor: Fett »

Nowa jednostka czasu:

Jedna gołota = 53 sekundy

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Soldier
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:53
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Soldier »

Ja wiedziałem że Gołota przegra ale nie myslałem że już po kilkunastu sekundach będzie leżał na dechach. :roll:
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Kod: Zaznacz cały

ftp://217.76.137.250/images/ golota.avi
jakby ktoś jeszcze tej walki nie widział...
Soldier
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:53
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Soldier »

No, zabardzo to nie ma czego oglądać :/
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

A ja własnie to sciągam. Widziałem tylko zdjecia z Onecie to jestem troche ciekaw jak mozna sie połozyć i wstać 3 razy w mniej niż minute :twisted:
8)
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Blitz1916 »

ej kurva ja to was nie rozumiem, tacy jestescie mocni to wy zalozcie rekawice i wytrzymajcie minute, myslicie ze to takie łatwe i przyjemne...
uwazacie ze golota jest slaby to czemu wy sie z nim nie zmierzycie, wkurvia mnie taka gadka ludzi ktorzy nigdy nie byli w ringu i nie mieli przeciwnika naprzeciwko siebie... :twisted: Fett ciekawe ile ty bys wytrzymal na ringu... gora 10 sec? oj sory, 3 sec i sam bys sie poddal.
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
Pelson
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 23 maja 2005, 14:53

Post autor: Pelson »

Gołota była naszą nadzieją ... a nawet nie naszą ale nadzieją białych! ... a nawet nadzieją czarnych którzy czuli sie biali :lol: ... szkoda ze "juz po wszystkiemu" ...
8)
Awatar użytkownika
Fett
Inkwizytor
Posty: 52
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:20
Lokalizacja: jestem?

Post autor: Fett »

Blitz1916 pisze:Fett ciekawe ile ty bys wytrzymal na ringu... gora 10 sec? oj sory, 3 sec i sam bys sie poddal.
Ze mnie bokser słaby... Po upadkach Gołoty widać, że nie stawiał zbytnio oporu... Ja zwyczajnie bym sie nie brał na jego miejscu za tą walkę...
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Blitz1916 »

Po upadkach Gołoty widać, że nie stawiał zbytnio oporu
to chyba ogladalismy inne walki, po 1 deskach andrzej byl calkowicie zamroczony, nie dostrzegles tego? zreszta w kazdej walce jak wchodzisz do ringu jest ogromna presja, swiatla, kibice, wrzaski z trybun... ciezko sie skoncentrowac tylko na przeciwniku ktory nie daje czasu do namyslu i zuca sie na ciebie jak pitbul i oklada bardzo mocnymi ciosami, ja po pierwszym liczeniu wiedzialem kto wygra, ale za to nie nalezy winic andrzeja bo robil co bylo w jego mocy zeby zbierac na garde a nie na szczeke, trzeba pochwalic przeciwnika, pogratulowac mistrzostwa swiata i trenowac do nastepnych walk [z perspektywy czasu mam nadzieje ze jeszcze beda]... tyle
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
Edward
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 24 maja 2005, 19:10

Post autor: Edward »

Polakom gratulujemy Gołoty :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Fett
Inkwizytor
Posty: 52
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:20
Lokalizacja: jestem?

Post autor: Fett »

Blitz1916 pisze:to chyba ogladalismy inne walki, po 1 deskach andrzej byl calkowicie zamroczony, nie dostrzegles tego? zreszta w kazdej walce jak wchodzisz do ringu jest ogromna presja, swiatla, kibice, wrzaski z trybun... ciezko sie skoncentrowac tylko na przeciwniku ktory nie daje czasu do namyslu i zuca sie na ciebie jak pitbul i oklada bardzo mocnymi ciosami, ja po pierwszym liczeniu wiedzialem kto wygra, ale za to nie nalezy winic andrzeja bo robil co bylo w jego mocy zeby zbierac na garde a nie na szczeke, trzeba pochwalic przeciwnika, pogratulowac mistrzostwa swiata i trenowac do nastepnych walk [z perspektywy czasu mam nadzieje ze jeszcze beda]... tyle
Każdy widzi to na swój sposób, dla mnie padał zbyt łatwo. Jednak mam nadzieje, że będzie następna walka z jego udziałem i że następnym razem da rade. Nie warto sie sprzeczać o to, co było :wink:
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

Po walce Gołota tłumaczył, że dostał w ucho, a ten, który kiedykolwiek dostał w ucho wie jak to jest... Nie ma co rozpamiętywać. Mam tylko nadzieję, że jeżeli Andrzej chcę zakończyć karierę, to zrobi to w lepszy sposób niż ten. :D
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Blitz1916 »

napewno zrobi, andrzej to kawal chlopa do tego polaka i bede mu zawsze kibicowal :!: :twisted:
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

e tam ...................................

chłopak do bicia i podnoszenia statów przeciwnikom
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

Chyba tym razem Saleta zwiększy liczbe wygranych pojedynków Gołocie :D 13 Sierpnia w Chicago Saleta vs. Gołota :D I co Wy na to? :twisted: Założę się, że Gołota tym razem rozniesie tego "popaka" Saletę :!: :twisted:
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Blitz1916 »

hm... ciekawa walka bedzie, dawno nie widzialem salety w ringu, ciekawe czy cos jeszcze potrafi heh gołota go rozniesie, a tak (off topic) to saleta ma extra kobite (Playboy marzec 2004) :) pozdrawiam
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
ODPOWIEDZ