stacja paliw Różan

Wydarzenia, koncerty, sport, itp. z kraju i ze świata
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

stacja paliw Różan

Post autor: przeklinak »

Chciałbym przestrzec innych przed obsługą stacji paliw na wjeździe do Różana od strony Ostrołęki, która psuje renomę marce którą reprezentuje
Poniżej jest mail z opisem jak to wszystko przebiegało jaki wysłałem do ich obsługi klienta
Chciałbym poinformować o niekompetencji właściciela stacji gdyż podczas próby zapłaty kartą (4 próby) wyskakiwała informacja "błąd systemu" mimo dostępnych środków pieniężnych na koncie, została zatrzymana moja karta co jest karygodne gdyż karta jest podpisana i jestem jej właścicielem a ekspedient nie ma w takim razie prawa jej zatrzymania. Chciałem z jednym z pracowników podjechać pod najbliższy bankomat ale dopiero po oddaniu mi mojej karty na co sie nie zgodzono i dopiero po interwencji policji karta została zwrócona i z policją pojechałem wreszcie pod bankomat i uregulowałem rachunek. W międzyczasie zostałem przez właściciela nazwany złodziejem z tego powody że nie z mojej winy nie zadziałała transakcja kartą.
I prosiłbym o zwrócenie uwagi właścicielowi że nie ma prawa zatrzymywać karty klientowi zwłaszcza ze to karta zbliżeniowa i można bez pinu ją używać a w efekcie tego zdarzenia prawdopodobnie przestane korzystać z usług stacji SH...
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ