Życie motoryzacyjne Ostrołęki...

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Chrostek
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 maja 2006, 13:38
Lokalizacja: Łomża Custom

Życie motoryzacyjne Ostrołęki...

Post autor: Chrostek »

Witam,
jestem nowy, witam w imieniu Łomży,
chciałbym sie dowiedzieć czy istnieje jakaś grupa osób w Ostrołece interesujaca się motoryzacją, konkretnie chodzi mi o auta niżeszej klasy, auta kultowe, albo starsze jak kto woli,

czy są w śród was zapaleńcy motoryzacji, rajdowcy...?

zapraszam na naszą skromną stronę która nadal jest w budowie, jest nas kilka osób, ale tylko na terenie Łomży, miło by było się zintegrować.

Auto Club Łomża, zapraszam
http://aclomza.ovh.org/
...:::StreetGlow:::...
Chrostek
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 maja 2006, 13:38
Lokalizacja: Łomża Custom

Post autor: Chrostek »

witam,
ciesze się że chociaż Ty odpowiedziałeś na mój post, mam nadzieje że w waszym mieście znajdzie sie ktoś jeszcze, z tego co widze to Ostrołeka jest bardziej rozwiniętym miastem niż Łomża, ale to nie miejsce na porównywanie,
a marzeń też mam kilka, moje są bardziej przyziemne, ale Twoje Capri tez jest realne, ale to też nie wątek o marzeniach,

chciałbym nawiązać jakis kontakt, będe czekał nadal, mam nadzieje że ktoś się odezwie

Pozdrawiam!
...:::StreetGlow:::...
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

siema moze juz nie mieszkam w ostrolece ale dloogie lata mieszkalem teraz jestem Tyskim piwoszem ;) hehe a co do autek starych i kultowych to przyznam ze rownie dobrze je kocham jak piwo :D co do mojego widzi mi sie to kultowe autko to AC Cobra i takie mi sie marzy chcocby replika ale z silnikiem nie mniejszym jak 5.0L :D jak cos to bede mogl z wami wspoltworzyc strone a jak wypatrze cos ciekawego w tychach jakies ladne autka to opisze je i przesle wam fotki tak aby np. galeria miala wiecej zdjec niz tylko wasze furki :] oki to na tyle pozdrawiam i odezwijcie sie czasem ;)
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Chrostek
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 maja 2006, 13:38
Lokalizacja: Łomża Custom

Post autor: Chrostek »

Witam
przerabianie aut to temat rzeka, jedni kochają serie, inni coś innnego, a jeszcze inni przesadzają, a są też tacy którzy krytykują to i owo.

Ostrołeka ma ładne auta, napewno takim jest amerykańska Impala w kolorze niebieski metalik,

pozdrawiam wszystkich
...:::StreetGlow:::...
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

heh co do aut kultowych to mnie ostatnio dopadl taki walniety pomysl zebrac jak najwieksze grono i zrobic idealna kopie syreny sport :] szczerze mowiac walniety pomysl nie majac zadnej dokumentacji tylko jakies pozostalosci rysonkow projektu...
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
ODPOWIEDZ