Ostrołęcki Klub Rowerzystów

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Wiktorioss pisze:no wlasnie wieloletnia swiatowa Tradycja i co olac tak
Jeśli wyjdziesz na ulicę i powiesz to ludziom i oni przyjdą w liczbnie min. 100 to będę Cię podziwiał, ale ja już widze te 15 osób na naszej masie... a termin wszystko tylko pogarsza!
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

Uwaga w Tym miesiącu masa NIE odbędzie się za to w Najbliższy weekend odbedzie się kolejny rajd Ostrołęckiego klubu ( proj. Trasy Stiwi ) wyjazd o 10.00 w Niedziele !!!! z Karczmy Kurpiowskiej Ostoja. Prosimy o zaopatyrzenie się w napoje i wyzywienie na ok. 6 godz. Kilometrow nie ujawniać ale bedzie troszke ponad 60, Zaopatrzyć się w łatki i przynajmiej jedna Apteczke dla calej grupy jak cos to ja mam jedna :) ja niestety udzialu nie wezme bo mam rower sypniety :? zbierac jak najwiecej ludzi (standardowo) no i to chyba wszystko ?? Pozdrawiam
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

w weekend... ? weekend jest długi powiedz w jaki dzień!
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

zbierzcie dużoooo fajnych dziewczyn i zróbcie taki rajd :] jak na 9 pierwszych zdjęciach :P oczywiscie jak najwiecej dziewczyn :P
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

może przydała by się jakaś notka na głównej na temat rajdu
Obrazek
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Jakiego? Ja nic nie wiem konkretnego. Jak mogę pisać jak nikt mi nic nie podeśle :evil:
Pijawa
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:56

Post autor: Pijawa »

Qrzysio-rajd ma startować w niedzielę 19.06 o godz. 10:00 spod Ostoi. Trasa (by Stiwi) będzie cała asfaltowa, ok. 60km. No i mamy nadzieję, że pogoda dopisze. Na rajd brać jakiś prowiant i piciem no i oczywiście łatki do dętek ;) Apteczkę pożyczę od Wiktora.
Don't worry, don't cry!! Take eXtasy and fly, fly, !!FLY!!
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Pijawa jesteś pierwszą osobą, kóra mnie o tym poinormowała. Dzięki wielkie...
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: paul997 »

Wiktorioss pisze:wyjazd o 10.00 w Niedziele !!!! z Karczmy Kurpiowskiej Ostoja. [...] ok. 6 godz. Kilometrow nie ujawniać ale bedzie troszke ponad 60
A widziałeś Krzysiu, tego posta Wiktora z poprzedniej strony :)? Tu naprawdę o rajdzie wszystko było :).
Pozdrówka
paul997
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

ooooooo :oops:
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Dzisiejszy rajd się udał, trasa wyniosła ok. 60 km, frkfencja "dopisała", nie mieliśmy żadnych kapci i wszyscy wrócili cali i zdrowi.


Kied następny?
Obrazek
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Jaka była trasa?
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Ostoja, Nowa Wieś Wsh., Ołdaki, Zabiele, Rozwory, Łątczyn Wł. i Sz., Puchały Dzbenin, Opęchowo, Siemiątkowo, Ojcewo, Dąbek, Troszyn, Rabędy, Zapieczne, Daniszewo, Czarnowiec, Tobolice i na mete
Dokładniej się juz nie da
Obrazek
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

No ładnie ładnie... szkoda że mnie nie było.. odwiedziłbym tyle znajomych koleżanek...
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: paul997 »

Widzieliscie info na stronie głównej ? "17 czerwca 2005 roku - nieznany sprawca z posesji przy ul. Bojowników skradł rower górski. Pokrzywdzona straty oszacowała na 2000 złotych."
Łapy poobcinać zasrańcowi !
Pozdrówka
paul997
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

dobrze wszystko ladnie pieknie tylko czy ktos moglby sie takze postarac i cos zorganizowac ?? ja sam nie dam rady ciagle latac i zalatwiac sprawy przydal by sie ktos do pomocy albo przejecie paru funkcji :-/
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Od końca lipca chętnie pomoge ale wcześniej nie moge bo wyjeżdżam.
Obrazek
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

mArCiNq pisze:zbierzcie dużoooo fajnych dziewczyn i zróbcie taki rajd :] jak na 9 pierwszych zdjęciach :P oczywiscie jak najwiecej dziewczyn :P

:D :D :D :D :D :D

Taka impreza to nie dla Ostrołęki :!: :!: :!: za dużo kocmouchów tu mieszka 8),

To jest moja opinia po lekturze starego tematu: naga plaża w Ostrołęce czy w mieście (niestety po awarii servera wszystkie wpisy bezpowrotnie stracone)
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
martin
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:16

Post autor: martin »

A co Pan Wiktorioss ma za wielkie sprawy do załatwiania że sam nie daje rady!! Heheheh
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: paul997 »

Teraz to przegiąłeś ... Na następnym rajdzie za karę będziesz woził za Wiktorem jego plecak z kanapkami i wodą :). Wiktor, nie słuchaj go, szacunek za to, co zrobiłeś do tej pory !
Pozdrówka
paul997
martin
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:16

Post autor: martin »

hehehehe Jasne... :)

[ Dodano: 14:48, 05.07.2005 ]
Zadałem to pytanie, zeby zobaczyć, w czym mu trzeba pomóc naprzykład.
mefju
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:19

Post autor: mefju »

Taka tu cisza, że te ogromne plany zorganizowania masy krytycznej pewnie poszły w niwecz...?
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

mase przelozymy do wrzesnia po pierwsze w takie upaly lepiej nie jezdzic a po droogie polowa rowerzystow co weekend jest na wyjezdzie trzeba przeczekac na ochlodzenie a na dodatek moj bike nadal jest niesprawny :? mam nadzieje zmienic to niedlogo i od polowy sieprpnia postaram sie znowu ruszyc pelna para moze wkoncu sie zarejestrujemy ?? a Martin na kolejnym ognisku stawiasz krate piwa :D

[ Dodano: 10:23, 30.07.2005 ]
zapomnial bym o jednym dosc waznym temacie a mianowicie trzeba zorganizowac grope ludzi ( koniecznie pelnoletni ) i chcialbym zebysmy przy wspolnych silach zorganizowali impreze "Xtreme Freestyle" byly by to amatorskie zawody na ostroleckim (zdezelowanym) skate parku skierowane do wszystkich ktorzy poruszaja sie na kolkach sila wlasnych miesni a mianowicie rolkarze deskorolkowcy no i bikerzy :twisted: czyli FreeStyle na byle czym :D co wy na to ?? damy rade w tym roku to zrobic ? czy kombinujemy na przyszly rok ?? :) pozdro prosze o szybka wypowiedz :)
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

IMO poziom ostroleckic rolkarzy i deskorolkowców nie jest na tyle wysoki aby takie zawody były ciekawe. Nie wiem jak z bikerami bo nikogo robiącego tricki na rowerze w Ostrołęce nie widziałem. Inna sprawa to ostrolecki sk8park. Średnio nadaje sie on do organizowania tego typu imprez.
ODPOWIEDZ