Ostrołęcki Klub Rowerzystów

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Te dartmoory chyba są pod 26" acz renkom ani nogom nie zarecze. Jak do jazdy to niech ci bedzie ta 16" :) ale jak do trikulcowania to lepsza mniejsza by była. A ile na ta rame chcesz przeznaczyc ?
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: pudeleQ »

No tak około 350 zł, może troche więcej, trudno mi teraz powiedzieć bo jeszcze tej kasy nie mam, za tydzień może będzie mi juz cos wiadomo ile bede miał kasy, ale tak w granicach 350 zł.
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Na gg pogadajmy - nie warto forum zasmiecac. (pozniej bede)
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

Witam zapewne kazdy liczy na przyszly sezon ze znowu cos sie ruszy w zwiazku z rajdami niestety nic niemoge obiecac aktualnie jeszcze jestem w ostrolece ale cholera wie co sie bedzie ze mna dzialo za miesiac planuje mi sie wyjazd do krakowa na dlozszy okres konczacy sie sezon spedzilem w Tychach mam nadzieje ze jesli mnie nie bedzie to ktos sie tym razem przylozy i cos zrobi za mnie :) pozostaje miec nadzieje pozdrawiam wszystkich roweromaniakow ;)
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
szynszyl
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2006, 20:37

Post autor: szynszyl »

pytanie do ekspertów
chcę kupić rower (jazda głównie po lesie, może wybiorę się w góry)
doradzicie coś?
na co wracać przy zakupie?
gdzie kupić?

z góry dzięki i pozdrawiam
Awatar użytkownika
steve69
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 31 maja 2005, 21:16

Post autor: steve69 »

szynszyl pisze:...na co wracać przy zakupie? gdzie kupić?...
Wszystko zależy od kasy jaką dysponujesz i od preferowanego stylu jazdy.

Być może ten artykuł pomoże Ci dokonać wyboru:
http://www.wrower.pl/kupowanie/index.php



--
Pozdrawiam.
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: pudeleQ »

Lekki offtop, ma ktoś może na oddanie lub za symboliczną kwotę amortyzatorka Zoom na przód? Takie badziewie co na codzien montują w makrokeszach ...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

No proszę. Będzie w Ostrołęce mała "masa krytyczna".

W wakacje jak wypali wybieram się zwiedzić rowerkiem byłą Jugosławię. Chętni z Ostrołęki mile widziani.
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Pewnie z kilkoma znajomymi wpadniemy. Jak będzie mało ludzi to gdzieś indziej pojedziemy najwyzjwyzej :)
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: pudeleQ »

Posiada moze ktoś klucz do ściągania korb i klucz do suportu ?
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Ja juz nie mam ani jednego, ani drugiego...
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

Ekhem, ja jeszcze chciałbym coś dodać co do tematu szynszyla, NIE KUPUJ DELTY I NIGDY W ARKUSIE ! Delta to grat rozsypujący się przy skręcaniu, a w arkusie sprzedając przestarzałe i nie gotowe do jazdy rowery.
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

jesli chodzi o delty to racja sa da kitu ja pamietam jak niespelna 7 lat temu kupilem w Arkusie Forestera no i byl to niezly rower wytrzymywal to co z nim robilem ale do czasu ;) pojezdzilem nim 5 lat wymienilem polowe czesci i oddalem do rozbiorki zaufanej osobie moze cos z niego jeszcze zdziala ;) pozniej mialem jakiegos zloma z krossa ktory nawet roku nie przetrwal ;) a teraz mam przestarzala kolarzowke i jakos ona niechce mi sie psuc ;) no poza oponami :P

a poza tematem :) tegoroczny sezon pozostawiam wam drodzy rowerzysci zostalem powolany do odbycia zasadniczej sluzby wojskowej i z dniem 6 lutego jade odbebnic swoje wroce w listopadzie wiec bedzie znow po sezonie niestety a szkoda bo chcialem cos w tym roku zrobic znowu i znowu nic z tego ;) ale spokojnie to ze sprawa przycichla nie znaczy ze to juz koniec krecenia korba ;)


ma ktos dostep do tanich i dobrych szytek na kolka 28 cali?? oczywiscie 200mm szerokie :P kolor i masa bez roznicy ;) mile widziany ksztalt kuli bo stozkowe az tak bardzo mi nie sa potrzebne ;) z gory dzieki :]
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
MarianZjeziura
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2006, 22:18

Post autor: MarianZjeziura »

opony dobre i tanie??? jakoś to sie kupy nie trzyma. Za mała kase nie kupisz nic dobrego.
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: pudeleQ »

A może ktoś z was ma w swojej piwnicy jakiś amorek zoomopodobny na 1 cal na oddanie?
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

hehe opony dobre i tanie da rade np. wczesniej sie chwalilem ze kupilem Michelin za 40zl nowke sztuke :] trzeba dobrze szukac i pytac ;) i nie musi to byc allegro :P pozdrawiam
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
MarianZjeziura
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2006, 22:18

Post autor: MarianZjeziura »

Jakby ktoś z Was był zainteresowany to mam na sprzedanie tylne nowe koło do górala o rozmiarze 26'' X 1,50 (chyba, musze sprawdzić dokładnie) na wolnobieg nakręcany (7 lub 8 -też sie musze upewnić), koło mocuje sie na zaciski. cena 50 zł.
ODPOWIEDZ