Ostrołęcki Klub Rowerzystów

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Ostrołęcki Klub Rowerzystów

Post autor: Wiktorioss »

Witam serdecznie tu proszę pisać wszystko co chcecie o rowerach i sprawach związanych z klubem Rowerowym.
wszelkie info:
e-mail: bigfoot2@wp.pl
tel: 888-333-596
GG: 9017450
Ostatnio zmieniony 23 maja 2005, 16:49 przez Wiktorioss, łącznie zmieniany 2 razy.
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

I pierwsza informacja dla klubowiczów z Rowerami od Arkusa LIPA !!! niestety nie dadza nam sprzetów na zajeżdzenie...
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

A z sobotnim krótkim rajdem to jak. Z pod ostoii o 10??
Obrazek
qbaku
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: qbaku »

ja uważam ze nie ma sensu znakować ram, bo po primo one ją mają wybite numery identyfikacyjne, a po sekundo to przeciez rama jest tylko częścia roweru :P, a nikt nie bedzie znakował sztyc, siodełek, przeżutek, itp
Patykiem na glebie rysowana długa kreska, nie wolno jej przekroczyć, ja tu mieszkam...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

paul997 nie znakuj. nie ma sensu - jak masz kupiony rower i masz na niego papiery to sie nie masz o co martwic
Pijawa
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:56

Post autor: Pijawa »

I nawet kasków nam Arkus nie zasponsoruje?! No to będzie problem z tym Kross Family Cup.. :(
Don't worry, don't cry!! Take eXtasy and fly, fly, !!FLY!!
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: paul997 »

Qrzysio pisze:paul997 nie znakuj. nie ma sensu - jak masz kupiony rower i masz na niego papiery to sie nie masz o co martwic
Porozmawiam na komendzie i zweryfikuję moje podejrzenia, ale myślę, że to to działa w ten sposób, że gubisz rower i wszystkie papiery, i skąd wziąć numery, jak ich nie zanotowałeś ? I jeszcze może być tak, że widząc oznakowany rower - zanim zgłosisz kradzież sprawdzają, do kogo należy i jak nie siedzi właściciel, to może coś z tego wynika ?
Ale to tylko moje przypuszczenia - porozmawiam i zobaczę, co mi powiedzą.
Pozdrówka
paul997
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

W papierach masz numery.

Poza tym jak zatrzymuje cie policja i sprawdz ci numer i sprawdza czy nie zostal kradziony.. to postaw sie w sytuacji zlodzieja... ukradniesz rower i nie zamazesz numerow? Zwlaszcza w rowerze twojej klasy, albo na export albo pilnik i do dzieła. Ponadto slyszales zeby ktos w tym kraju dzieki policjantom odzyskał skarodziony rower? bo ja nie...
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

no i pojechali wlasnie bylem na starcie kolejnego rajdu Klubu jest ok. 20 osob i w tym 2 dziewczyny, ja niestety mam awarie systemu w rowezrze i nie pojechalem ale za to ich porzegnalem na starcie oby dali rade
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

No rajdzik był spoko, zaliczyliśmy Goworowo przez Lipiankę, a w drodze powrotnej niejakie Nogawki - a czy były czy nie to nie wiem. Ogólnie traska z ostoi i zpowrotem miała około 60 km.
Szkoda że jutro nie jade :cry:
Obrazek
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: paul997 »

Qrzysio pisze: Ponadto slyszales zeby ktos w tym kraju dzieki policjantom odzyskał skarodziony rower? bo ja nie...
Hmmm, dobry argument :).
Pozdrówka
paul997
qbaku
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: qbaku »

ja nie mialem niestety okazji pojechać ani wczoraj ani dziś :), ale i tak trenuje do cross family cup, znam zaje*** miejscówke
Patykiem na glebie rysowana długa kreska, nie wolno jej przekroczyć, ja tu mieszkam...
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

qbaku pisze:zaje*** miejscówke
uchyl nam rąbka tajemnicy
Obrazek
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

no trenowac trenowac i szykowac sie ze kaskow nie bedzie a i jeszcze jedno zawiodlem sie dzis na ekipie bo tylko dwie osoby byly i na dodatek te ktore sie nie zapowiadaly, i informuje że w środe o 21.00 w ostoii zebranie w sprawie Family Cup w sobote o 16.00 także !!!! Obecność uczestników obowiązkowa !!!!
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Pijawa
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:56

Post autor: Pijawa »

Co do niedzieli to ja miałem być (zapowiadałem się wcześniej), ale się usprawiedliwiłem przed rajdem że mnie jednak nie będzie :P
A co do miejscówki o której mówił qbaku, to też wiem, gdzie ona jest 8) i wybieram się ją niedługo przetestować :D
Don't worry, don't cry!! Take eXtasy and fly, fly, !!FLY!!
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

Uwaga Dziś o 18.00 pod sceną przy kupcu zbiórka chętnych potrenować przed zawodami niedzielnymi!!!
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
martin
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:16

Post autor: martin »

Napiszcie cos o tej miejscówce, moze ją znam, ale nowych nigdy za wiele. Fajnie by było jakby było takie miejsce gdzie zjeżdzało by się wielu zapaleńców dwóch kółek. A co do niedzieli to niestety w sobotę zrobiłem trening 160 kilometrowy i w niedziele nie miałem za bardzo ochoty na kolejną setkę. Ale nie martwcie się nieługo sie z Wami wybiorę. Szkoda ze na dłuzsze trasy jest tak mało chętnych.
Kross family w tym roku odpada, brak czasu, ale w przyszłości napewno.
Opiszcie trasę jaką zrobiliscie w niedzielę no i napiszcie coś o tej miejscówce.
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

miejscowka to tor motocrosowy za dzbeninem a co do organizacji czegos w rodzaju masy to lepiej nie robic konkurencji a pojechac tam..
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Warto spróbować. Może cos z tego wyjdzie. Piątek po borzym ciele zły nie jest.
Obrazek
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

w piątek mamy rajd.
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

# Przejazd to nie wyścig. Jedziemy tak, by wszyscy, niezależnie od wieku i kondycji, mogli nadążyć. Staramy się utrzymywać prędkość 10-12 km/h. Za utrzymanie właściwej prędkości odpowiedzialni są jadący na czele.
# Przepuszczamy pojazdy uprzywilejowane i, w miarę możliwości, autobusy.
# Nie jeździmy pod prąd, po wysepkach i chodnikach. Nie zajmujemy całej szerokości jezdni.
# UWAGA! Ważna zmiana: Tylko czoło przejazdu respektuje czerwone światła. Zachowujemy się jak jeden wielki pojazd i kiedy początek kolumny wjedzie na skrzyżowanie reszta jedzie za nim, nie patrząc na światła. Staramy się przy tym nie robić przerw, gdyż kierowcy innych pojazdów mając zielone światło chętnie wykorzystają wolną przestrzeń.
# Zachowujemy się spokojnie i kulturalnie, a przede wszystkim bez agresji.
# Jeżeli sfrustrowany kierowca zachowuje się agresywnie, nie dajemy się sprowokować, aby nie dopuścić do przerwania przejazdu. Odpowiadając ze spokojem okażemy swoją wyższość.
# Stosujemy się do poleceń eskortujących lub napotkanych służb porządkowych (w granicach rozsądku oczywiście)
# Jeżeli masa odbywa się już po zmroku, nie zapomnijcie stosownego oświetlenia
# Nie zaszkodzi tez wziąć kasków, dzwonków, trąbek i koniecznie dobrego humoru.

no to robimy swoją a co do warszawkiej masy to po pierwsze w piatek jest rajd po drugie w niedziele jedzie nasza reprezentacja na zawody do przasnysza wiec niestety... a za miesiac w piatek robimy swoja Mase Krytyczna.
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

juz pisze neewsa o jutrozejszym spotkaniu, piątkowym rajdzie oraz coś o masie.
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

!!! UWAGA !!! we Wtorek o godzinie 18.00 Zbiórka pod sceną przy kupcu osób chętnych potrenować przez niedzielnymi zawodami w przasnyszu !!! wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziały lub też kibicowania, a jest co podziwiać.
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

:jupi: i nie musimy miec kaskow na zawody !!!! tego bylo nam trza wlasnie mialem tel. od znajomego ktory ugadal organizatorow ze musimy miec tylko czapki na glowie !!! a tak wogle kombinowac transport rowerow i jadziem teraz mozemy kaski niepotrzebne to mozna jechac...
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

A co do Masy to nie musi to być koniecznie piątek, a tymbardziej ostatni w miesiącu.
Obrazek
ODPOWIEDZ