Ostrołęcki Klub Rowerzystów

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

siema hehe no tak jeszcze zyby to tak jakos blizej bylo :D ale jak mi sie uda to za rok albo dwa postaram sie przygotowac i przejechac cala trase Tychy - Ostrołęka na rowerku tylko wydaje mi sie ze kolarzowka bedzie do tego jak najbardziej nie na miejscu :-/ i mam nadzieje ze uzadzicie mi jakies mile powitanie :]
Szosowiec manetki mam w ramie wiesz sprzet jest podstarzaly i jedyna duma w tym rowerze to alufelgi MAVIC i tylnia opona Michelin a co do kasety to nawet nie wiem ile tam jest przelozen narazie roweru nie tykam przez to walniete tylnie kolo :-/ bylo w serwisie centra juz nie bylo ale dalej przy wiekszych predkosciach bylo bicie ( kolo jest troszke jajowate po wpadce w jedna z wielu dziur) oczywiscie zamierzam kupic nowe i pozostane przy mavicu tylko moze jakis bardziej na polskie drogi model i mysle wogole o poelnym kolku tylko czy warto ?? a tak poza tym to dzieki za porade co do przezutek jeszcze sie przyjze co tam maja i zobaczymy co z tego wyjdzie to na tyle pozdrawiam i do zobaczenia w sierpniu
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: paul997 »

Potrzebny mi jest sztywny widelec na koło 26 cali, rura sterowa 1 cal, gwintowana. Chciałbym zapłacić za niego jakieś marne grosze. Macie gdzieś w garażu taki wynalazek ?
Pozdrówka
paul997
Awatar użytkownika
cisCOoo
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 28 cze 2006, 13:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: cisCOoo »

paul997 : zerkaj na allegro

[ Dodano: 13:37, 28.06.2006 ]
Może jakaś wycieczka rowerowa w nadchodzący weekend ??
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

cisCOoo - zastanów się jaki jest sens tego posta nad twoim ... no zgadnij... żeby w oce od kogoś kupić... a na allegro raczej ciężko kogoś sprzedającego sztućce z oki znaleźć...
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

MatMax :crazy: Przed napisaniem kolejnego postu poprostu P.O.M.Y.Ś.L. trochę :roll:
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Toć allegro to pierwsze miejsce gdzie się paul997 skierował... jak nie znalazł nic ciekawego to się zapytał tutaj... gadanie bezsensowne :) Koniec OT. To macie jakieś widelce/amortyzatory ?
Awatar użytkownika
cisCOoo
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 28 cze 2006, 13:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: cisCOoo »

Czy Ostrołęcki Klub Rowerzystów jest organizatorem wycieczek rowerowych, czy jego działanie ogranicza się do pisaniu postów na forum :?: :?:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Dobra przestańcie się kłócić...

W związku z tym, że przywiozłem sobie rowerek ze studiów i jestem tutaj do 8 lipca to myslę o zorganizowaniu rajdu rowerowego. Najlepiej chyba nad jeziorko, o którym pisałem w temacie "Rajd rowerowy - ale dokąd". Byliby chętni wsród użytkowników naszego forum?
Awatar użytkownika
cisCOoo
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 28 cze 2006, 13:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: cisCOoo »

Ja bym się gdzieś "karnoł"
kami221
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:38

Post autor: kami221 »

Ja byłabym chętna byle nie żadne jeziorko na mazurach :P tam za łatwo można się zgubić w drodze powrotnej ;)
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Można jechać - dzisiaj tam byłem - całkiem fajnie i droga przyjemna. Od wyjazdu z mojego domu do zatrzymania się nad jeziorkiem było ok 19 km :)
Tylko już wieczorem to w lesie było duuuuzio komaróf :)
przemkoprzemko
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 cze 2006, 17:02

Post autor: przemkoprzemko »

ja sie pisze, tylko byleby daleko od oki gdzies :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

środa, godz. 10.00 - Karczma OSTOJA. Jedzeimy do Lipianki nad jeziorko. Zabrać w miarę sprawny rower, jakąś kiełbaskę (będzie ognisko), dobry humor oraz 1kg słońca :)
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: pudeleQ »

A ile cała trasa liczy km ? Bo nie wiem czy moje kolano wytrzyma ...
qbaku1988
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2006, 10:54
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: qbaku1988 »

apropo widelca, to ja mam do oddania amortyzator z mojej starej delty, moze pamietacie ( taka żółta Delta Sport 605), amortyzator jest Ballistica (raptem pare centymetrów), na 1 cal, paul997 oddam ci za darmo jeśli chcesz, mozemy sie dogadac w srode na rajdzie, pozdro
Patykiem na glebie rysowana długa kreska, nie wolno jej przekroczyć ja tu mieszkam.
Obrazek
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Szkoda, że w środę - mnie i kilku moich znajomych już nie będzie. Trudno. Innym razem.
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Do lipianki jest jakeś 14 kilosów
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Przez las jechaliśmy ok. 3km. W sumie od OSTOI w jedną stronę było 22km licząc także przejazd przez miasto, bo mogliśmy jechać od razu przez nowy most, albo jeszcze krócej wałem i pod mostem kolejowym.
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: pudeleQ »

Musze przyznac ze rajd sie udał. A najlepsza była akcja z "kolegą który troche przeholowal" : D hehe
Awatar użytkownika
cisCOoo
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 28 cze 2006, 13:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: cisCOoo »

Wiktor : nie zawracaj sobie głowy takimi "cudakami" zerknij na Mavic Aksium - do wyrwania za 650zł
Awatar użytkownika
cisCOoo
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 28 cze 2006, 13:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: cisCOoo »

Bardzo sympatyczna "piła do asfaltu"
grey3
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 12 lip 2006, 17:43
Lokalizacja: O-ka / W-wa

Post autor: grey3 »

A ja mam pytanko - czy Wy (członkowie czy jak was nazwać :]) znacie się live z wypadów na 2 kółkach czy z życia nie-rowerowego?, być może chciałbym kiedyś się wybrać gdzieś z wami...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Bardzo duzo osob poznalem wlasnei dzieki rajdom. Moi znajomi niezbyt chetnie jezdza nieco dalej niz nowy most, ja wrecz przeciwnie.

Poznawanie osob nie boli :P Poki co bardzo sie ciesze ze jezdzimy coraz wiecej, w coraz cekawsze miejsca. Gdybym byl w te wakacje w Ostrolece na pewno zorganizowalbym jeszcze nie jeden rajd. Poki co moge pomagac jedynie przez internet.
ODPOWIEDZ