Ostrołęcki Klub Rowerzystów

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: pudeleQ »

Wiecie moze gdzie moge pomalowac rame, głownie interesuje mnie lakierowanie proszkowe, po podobno duzo lepsze niz normalne, z góry dzieki.
Awatar użytkownika
cisCOoo
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 28 cze 2006, 13:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: cisCOoo »

***pudeleQ - proszkowo to zrobią w MetPlastKolor [przy parku zaciągnij informacji dokładnych]
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: pudeleQ »

Dzieki za info, w weekend tam zajde :)
Awatar użytkownika
cisCOoo
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 28 cze 2006, 13:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: cisCOoo »

Jak już zasięgniesz info to daj znać co i jak.
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

a i ja bym sie z checia dowiedzial bo moja rama jest koniecznie do odmalowania....
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: pudeleQ »

Narazie tam nie byłem bo czasu brak jak do szkoły na popołudnie :/. I tak zostawie to chyba w odstawke bo pieniązki narazie na co innego wydałem. Tak apropo, ma ktoś pompke do amorków powietrznych? Bo by sie przydała ...
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

To jakąż machnię składaszż, żę i malowanie ramy i amor powietrzny ? :) A z amorem to pewnie do arkusa... nie wiem czy w krossie nawet by mieli... choć może, może...
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

hmm no wiec ja powiem ze znajac zycie to pewnie u nas nigdzie nie napompuje amorkow ciezko z kolami a wy o amorkach :D
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

A co to za amor dokładnie ? A machina do czego ? XC czy może coś ciekawszego :P ;) :) A tak przy okazji to niezła cena tego napinacza.. gdybym poszukiwał to pewnie bym kupił, ale mam PMSOCHO i się całkiem nieźle spisuje... trochę czasami denerwuje (łańcuch czasami ociera o wewn albo zewn rockring, po walnięciu od dołu zamiast na rockring to w krzyżak idzie i się kręcić zaczyna i trzeba do rowerowego iść żeby dokręcili (jakoś nigdy nie mam kasy żeby sobie kupić klucz do korb i suportu...), ale to co ma robić czyli zapobiegać przed spadaniem łańcucha z przodu to robi bardzo dobrze... no ale czasami skrzypnąć sobie potrafi i kółko napinające też nie jest jakieś strasznie ciche...)
Awatar użytkownika
steve69
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 31 maja 2005, 21:16

Post autor: steve69 »

Może się pochwalicie wynikami z tej ankiety?:
http://lasica.hostdmk.net/cykloza.html

Ciekaw jestem, jak rozwinieta jest cylkoza wśród rowerzystów w Ostrołęce.
Mnie wyszło 280 punktów :)


--
Pozdrawiam.
Słąwek
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

270 ptk.

najlepsze jest: Gole nogi :mrgreen:
MarianZjeziura
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 06 wrz 2006, 22:18

Post autor: MarianZjeziura »

259 pkt. Qrzysio, dziwi cie golenie nóg przez kolarzy?????
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: pudeleQ »

Mi wyszło 207, dobre i to, heh ...
MatMax, widze że chyba nowa ramka u Ciebie zawitała :D LeaderFox Cocaine:d
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

No chlopaki widze ze sie Ostroleka wreeszcie rozkreca rowerowo. Mma wiec nadzieej ze w przyszlym sezonie damy troche czadu i zeby troche nas mieszkancy miasta poznali, a moze i mieszkancy innych miast?
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Baaardzo chetnie.

A ramka to nie taka nowa (choć jako av to tak :D ) - rower zacząłem składać w zimę i skończyłem pod koniec kwietnia... no i od tego czasu jezdze (choc czasami wiecej rower stoi(kontuzje, cos w nim rozwale itp) niz na nim moge pojezdzic) i juz troche się nauczyłem "fikać" :) szkoda, że w oce tak mało jest ludzi uprawiających street/trial/dirt (do dirtu to by się tor przydał... petycję do prezydenta trzeba napisać zeby się tym zajał :D ) (niskosiodłowca mam chyba tylko ja+ jeszcze jeden chłopak...i ktośtam ma składać jeszcze... mam nadzieje ze kogos ze szkoly na taki rower przekonam)... i już całkiem całkiem wychodzi. Bardziej powalone akcje to np. wskoczyć bokiem na ponad 50 cm murek (np ten przy parku od strony 4 zsz), front pivota (na przednim obrót) np. nad śmietnikiem, a tak normalnie to ze 180 zazwyczaj wychodzi stopni :) i takie tam rózne jeszcze popierdulki w stylu np. bunnyhop, backpivot (róznie - od 90stopni w zwyż), trochę manual, wheely itd...
i jeszcze mi dzisiaj zaczęło w suporcie strzelać coś :/ mam nadzieje ze się nie rozleci (juz rozwalilem 2 haki, przerzutkę a na tylniej detce mam chyba 10 łat :D... ale każdy się kiedyś zaczynał uczyć i mu też nie wychodziło zawsze ;) )
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: pudeleQ »

Qrzysio, co masz na mysli?:D Jakis rajd gdzies w siną dal, czy jakies spotkanie z osobami z innych miast?

Co do haka to sam musze sobie go dorobic, bo drugiego takiego znaleźć nie moge :/ musze wyciąc ze stali hak i potem nagwintowac, tyle ze gwintownicy nie mam ...

EDIT: Byłem dzisiaj w Arkusie i nie mają pompki do amorków ... Moze ktoś z was ma ?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

pudeleQ mysle ze cos wykombinujemy na wakacje jakis dluzszy wypad jak ta impreza rowerowo-kajakowa "Omulew 2006" - (dzis lub jutro pojawia sie dwie relacje z tej imprezy, a zdjecia sa juz w naszej galerii) lub cos podobnego. Widze nie-niedzielnych rowerzystow w Oce przybywa, wie mam nadzieje ze bedzie z kim posmigac. Ja poki co 3 miesiac smigam damka po Londynie.
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Hak ze stali troche niebezpiecznie - padnie rama albo przerzutka zamiast haka... a tak ogólnie to pogadaj na ten temat w dorabianiu kluczy - podobno tam się o coś takiego trzeba dowiadywać.
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: pudeleQ »

Hym, to sie trzeba będzie przejsc któregoś weekednu i podpytac, bo narazie jeżdże na takim stalowym z arkusa po 5 zł, innego nie mam ...
Tzn. mam podobny do tego co nadłamany, kupiłem na allegro ale taki sam nie jest, cięzko by było go dopasowac do ramy:/
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

no jak ktos chce cos nagwintowac to do mnie mam dostep do takich rzeczy wiec nie bedzie problemu a poza tym mysle zeby zorganizowac spotkanie jeszcze w tym roku puki pogoda dopisuje no i wymienic sie doswiadczeniami wiec prosze wypowiadac sie na ten temat odrazu mowie ja na XC, X4 Dualu i temu takich sie nie znam odkad wskoczylem na zyletke oduczylem sie juz wszystkiego co umialem a i tak nie bylo tego duzo tak pozaty nawet nie wiecie jak sie ucieszylem widzac pewnego mlodzienca ktory jechal na meridzie zyletce mam nadzieje ze sie ujawni nam tutaj :) pozdrawiam i powodzenia na 2 kolkach
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: pudeleQ »

Oooo jak dobrze, to w wolnych chwilach musze tylko wyciąć kształt haku a potem do Ciebie zawitam : ) . Co do tego spotkania to jestem za.
boo
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 cze 2005, 6:09

Post autor: boo »

Z tego co mówili organizatorzy, w przyszłym roku planują zaliczyć Pisę ewentualnie jakieś komercyjne spływy po Omulwii(?) , ale póki co to tylko gdybanie i wszystko wyjdzie w praniu dopiero w przyszłym roku. Dla mnie jedno jest pewne:w przyszłym roku rezerwuje urlop na spływ a być może także i na rower-oczywiście jak impreza się odbędzie :)
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Nie ja :) Ja mam czarny :) ale też tak umiem :D A tak bajdełej - co to za okolice na tych fotach ?? Gdzie to ??
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: pudeleQ »

Może ktoś życzliwy mógłby mi pożyczyć klucz do korb? :) Bardzo jest mi potrzebny, sprzedaję rame i musze zdjąc korbe. A propos ramy, może ktoś ma znajomego który chce sprzedać Krossa Sign DS ? Najlepiej 16" ..
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: pudeleQ »

Ja mam 184 cm wzrostu, ale wiecej chce ją wykorzystywać w dualu niż w streecie, lubie też czasami wyjechać gdzieś za miasto na dłuższy dystans i dlatego chce wziąc 16" bo na 14" raczej będe sie meczył. A co do ramy, narazie nie mam funduszy, a jak bede miał to na tego Dartmoora mi raczej nie starczy. Słyszałem, że chyba ten Dartmoor jest tylko na koła 24", prawda to ?
ODPOWIEDZ