Aquapark w Ostrołęce

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Aquapark w Ostrołęce

Post autor: Rasty »

Koncepcję budowy w Ostrołęce 50-metrowego krytego basenu połączonego z rekreacyjnym aquaparkiem przedstawili wspólnie na konferencji prasowej poseł Arkadiusz Czartoryski i wicemarszałek mazowiecki Janusz Kotowski.

Obiekt według założeń powstałby w Ostrołęce obok stadionu MOSiR, u zbiegu ulic Witosa i Targowej.
W ramach inwestycji przebudowany zostałby hotel MOSiR i istniejące parkingi.
Co o tym sądzicie ?
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

KONCEPCJI to było już kilka... :ble:
aconiewolno

Post autor: aconiewolno »

no spoko by było... ale już ja to widze :D
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

Zanim oni wybudują ten akfapark....lepiej już moczyć d.u.p.e. na basenie.
Lepiej być nie może...
Awatar użytkownika
BikeRider
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 30 kwie 2006, 23:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: BikeRider »

Hehe może nasze wnuki doczekają się tego aquaparku.Bo żebym ja sobie tam popływał to raczej ciemno widze...:)
Serwis Komputerowy
SAT-Serwis
Kontakt: 880 271 048
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

A ja myślę, że zrobią to szybciej niż myślimy, wkonću to poważna zapowiedź zaczerpnięta z strony Pana A. Czartoryskiego, możecie sobie przeczytać cały artykuł, tam trochę tego jest nawet zdjęcie :lol:
Awatar użytkownika
JaMajka
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 30 paź 2006, 17:39

Post autor: JaMajka »

Bardzo dobry pomysł ! Nie budować parkingu za Farą tylko te 660 tys dołożyć do budowy parku wodnego !
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

Wszystko super i fajnie, ale mi to słowo Aquapark się kojarzy z jakimiś zjeżdżalniami itp. a nie z miejscem do trenowania "młodych talentów", chyba że jest w planie zrobienie tam basenu i zjeżdżalni oddzielnie, tylko za co ? :?
rupert
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 08 sty 2007, 19:15

Jak się nudzisz to...

Post autor: rupert »

Widze że kolega się nudzi napisał posta a później sobie na niego odpowiada buhahaha

Rasty : Co o tym sądzicie ?

Rasty : A ja myślę, że zrobią to szybciej niż myślimy, wkonću to poważna zapowiedź zaczerpnięta z strony Pana A. Czartoryskiego, możecie sobie przeczytać cały artykuł, tam trochę tego jest nawet zdjęcie.

Rasty : Wszystko super i fajnie, ale mi to słowo Aquapark się kojarzy z jakimiś zjeżdżalniami itp. a nie z miejscem do trenowania "młodych talentów", chyba że jest w planie zrobienie tam basenu i zjeżdżalni oddzielnie, tylko za co ?

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

Rasty pisze:A ja myślę, że zrobią to szybciej niż myślimy, wkonću to poważna zapowiedź zaczerpnięta z strony Pana A. Czartoryskiego, możecie sobie przeczytać cały artykuł, tam trochę tego jest nawet zdjęcie :lol:
Oj oj to sobie możesz myśleć że oni akurat tu w ostrołęce akfapark w roczek czy tam dwa wybudują :lol:
Lepiej być nie może...
Awatar użytkownika
BikeRider
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 30 kwie 2006, 23:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: BikeRider »

Zanim oni się przybiorą do tej budowy to upłynie jeszcze sporo czasu...
A planów to jest dużo tylko gorzej z ich realizacją.
Serwis Komputerowy
SAT-Serwis
Kontakt: 880 271 048
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: grubcio »

hehe :) Basen napewno powstanie tylko kiefy mysle ze do 2010 powinien stac tylko ciekawe jak szybko sie uporają z biurokracją i papierkami. A wy caly czas nie widzicie jednej żeczy ze jeśli np. mlode talenty , kadra polski nie bedzie trenowala na tym basenie to go wogule nie po stawią bo nie mają za co a tak to zwiazek plywacki czy coś takiego wyłoży kase a my bedziemy sobie mogli poplywać :) ale nie wtedy co kadra bedzie trenowała np bedą zgrupowania i wogule to hotel to dobry pomysl ludzie beda zarabiac jeszcze zeby taka galeria powstała w oce to by bylo super to by przyciagneło ludzi i taki sportowiec np na zgrupowaniu bedzie miał co robic jakies kregle itp. bo np. jak u nas sa organizowane przez Mosir jakies (kolonie) sportowe w hotelu na witosa to tym ludziom wspolczuje w takich warunkach i jeszcze atrakcji nie ma w miescie :/ . Myśle ze od budowy basenu można zacząć całą impreze:)
(L)egia Warszawa!
ODPOWIEDZ