Sezon rowerowy

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Sezon rowerowy

Post autor: mlody91 »

jako ze niedlugo zacznie sie robic coraz cieplej(chyba :D) chcialem sie rozejrzec za osobami ktore jak ja lubia jezdzic rowerem i lubia tez pokonywac dluzsze odcinki :) jak wiadomo samemu jechac 50km to troche nudno bo ani sie do nikogo odezwac tylko sluchawki na uszy i wio :) jakby ktos byl chetny do pojezdzawek bardziej w dluzsze trasy piszcie w tym temacie :)
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Sezon rowerowy

Post autor: Sarcev »

To czekamy aż będzie cieplej :) W tym roku pokonałem już trasę ok 60km, pomału już forma rosła, niestety ta pogoda. Jestem za! W grupie jezdzi sie zdecydowanie lepiej i przyjemniej. Swoją drogą jeździłeś rok temu w czwartki z grupą??
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Sezon rowerowy

Post autor: mlody91 »

ja juz tez pare km mam za soba tym bardziej ze nabylem nowy rowerek do pokonywania wiekszych odleglosci :) nawet wczoraj smigalem po obwodnicy zeby troche poszalec :) w czwartki nie jezdzilem z tego wzgledu ze jak bylo dosc cieplo to robilem sobie dniowe trasy okolo 80km dziennie :)
Awatar użytkownika
zWiatrem
kapral
Posty: 129
Rejestracja: 27 kwie 2012, 11:26

Re: Sezon rowerowy

Post autor: zWiatrem »

Jak dla mnie sezon trwa cały rok.
Teraz trudniej jednak wyciągnąć ludzi, niektórzy boją się złapać przeziębienie przy niepewnej wiosennej pogodzie.

Jak padło wyżej, dłuższe trasy trudniej pokonuje się samotnie.
Dobrze by było, gdyby codziennie zbierała się grupa rowerzystów (nie tylko czwartki) ,
oczywiście w dniu roboczym po godzinach pracy, nie każdy ma cały dzień do własnej dyspozycji.
Co do weekendów, to w tamtym roku było kilka wyjazdów grup rowerowych, były nawet ogłaszane, trzeba wiedzieć tylko gdzie szukać.
Grupy te robiły trasy 60-140 km, każdy wiedział, dokąd i na jaką długość trasy się pisze.
--
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Sezon rowerowy

Post autor: Sarcev »

Wtorek, środa pasuje mi jak będzie pogoda ok 80-100km rowerkiem, średnim tempem... Ale raczej bliżej 80km, w tym roku forma jeszcze kiepska... ;)
grazka_kt
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2015, 19:22

Re: Sezon rowerowy

Post autor: grazka_kt »

Dawno nie jeździłam na rowerze. :/
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Sezon rowerowy

Post autor: Sarcev »

ODPOWIEDZ