Sport dla nastolatki

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
miśka98
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 30 sie 2015, 23:44

Sport dla nastolatki

Post autor: miśka98 »

Witam,
chciałabym się poradzić, ponieważ sama nie wiem na co się zdecydować :< od września chciałbym znaleźć pasję i waham się między jazdą konną, a kickboxingiem :x dodam, że jestem dziewczyną i mam 17 lat :p nie wiem za bardzo na co się zdecydować, kickboxingu trochę się obawiam, że będę uderzać jak ciota i ogólnie stresuję się stresuję sama iść, może ktoś chętny? :jupi: a jazda konna wydaje się interesująca, ale boję się, że spadnę z konia i takie tam :? Ostrołęka Fight Academy czy STAJNIA MUSTANG? może ktoś by wie, czy w obu "aktywnościach" trzeba mieć specjalny strój i jakiś sprzęt? Byłabym też wdzięczna jeśli ktoś dalby znać ile kosztuje taka przyjemność (w obu przypadkach). ;D Liczę na szybką odpowiedź! :wink:
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

Re: CO WYBRAĆ? :<

Post autor: AZB666 »

Jeśli się czegoś boisz to bardzo dobrze. Łam swoje granice i wychodź z własnej strefy komfortu :)
Nie znam cen ale wiem, że wszystko czego się boimy, a jednak zrobimy, to potem będziemy bardziej zadowoleni z siebie.
Lepiej coś zrobić i żałować, że się zrobiło, niż żałować, że się nie zrobiło.
Kowalgp
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 22 maja 2015, 10:14

Re: CO WYBRAĆ? :<

Post autor: Kowalgp »

Ostrołęka Fight Academy, nie wiem jaki cennik, ale ja wiem, że trochę dziewczyn tam też trenuje, więc nie byłabyś sama.
kambal
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 08 cze 2007, 14:48

Re: Sport dla nastolatki

Post autor: kambal »

Jeśli chodzi o konie to Mustang, Zajazd Szlachecki albo Olszewka 77, Agroturystyka u Piotra. Pisz PW to dam namiary
ODPOWIEDZ