tomek adamek

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
boo
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 cze 2005, 6:09

tomek adamek

Post autor: boo »

miałem mieszane uczucia czekając na kolejną walkę Tomka-chodziło głownie o nowe towarzystwo w które wpadł Adamek za oceanem: nowy amerykański trener który miał zapewnić zupełnie nowy styl wygranej polaka nie wiem jak wy ale z tego co widziałem to się nie przemęczał, nowy menadżer i sponsor? zarazem Ziggi Rozalski? który wyczuł niby pirania łatwy i szybki zysk, ten nieszczęsny Gołota kręcący sie wokoło no i cała masa innych sępów na dokładke-no i stało się do 10 rundy Adamek nie istniał zupełnie nie przygotowany do walki-smutne to...
ciekawe jak zareaguje te całe jego otoczenie?
Awatar użytkownika
list40i4
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 01 gru 2006, 23:00
Lokalizacja: O-ka

Post autor: list40i4 »

A może Adamkowi tak kazali walczyć? Według mnie to Adamek wogóle nie miał ochoty do walki. Jakby obudził się w 10 rundzie, ale trochę za późno.
Tam, gdzie nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze. w tym przypadku baaardzo duże pieniądze....
Obrazek
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

walka była ustawiona
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

Adamek walczył jak nie Adamek....
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Dostał w mazak i tyle...Ja tylko skróty oglądałem bo na dysce byłem...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Szuryga
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 06 mar 2006, 18:29
Lokalizacja: Rzekuń

Post autor: Szuryga »

Witam nie wolno tak mówić, że walka była ustawiona skąd wiesz? Masz na to jakiś dowód byłeś przy jej ustawianiu? Poprostu jak ktoś tu napisał dostał w mazak kiedyś na każdego przychodzi czas porażki i właśnie wczoraj to był czas Adamka .Kolo młodszy od Adamka o 5 lat lepsza postura bardzo ruchliwy ,szybki ,a nasz myślał że on wielki mistrz i pokazał myślał że jak wygrał dwa lata temu i cały czas bronił to tak będzie ,niestety kiedyś to było do przewidzenia.(Chwała, że na punkty a nie przez nokaut).
SKIFCHLIZ
ODPOWIEDZ