Trener personalny

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

Trener personalny

Post autor: AZB666 »

Cześć.
Ma może ktoś z Was doświadczenie z jakimś trenerem personalnym na siłowni?
Jeśli tak to, kogo polecacie, gdzie warto zapytać i czy jesteście zadowoleni z efektów?
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Re: Trener personalny

Post autor: Bolek21 »

Po mojemu pieniądze które masz zamiar wydać na trenera personalnego odłóż na produkty do ewentualnej diety, bo dieta to jest podstawa. Całą potrzebną wiedzę uzyskasz na tym forum:
http://www.animalpak.pl/forum/ Potrzeba tylko czasu na czytanie artykułów. Tam nie owijają w bawełnę. Wszystko jest podane jak na tacy. Zgodnie z prawdą. Co do wykonywania ćwiczeń to wystarczy wpisać na youtubie. Wszystko jest.
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

Re: Trener personalny

Post autor: AZB666 »

Dzięki wielkie
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Trener personalny

Post autor: Infom »

Bolek21, ale ty głupoty gadasz to szok!
Trener personalny między innymi jest, aby ułożył nam dietę osobiście pod nas.
Profesjonalnie to odbywa się za pomocą doboru pod daną grupę krwi, powinno się zrobić wszystkie badania i działać.
Druga sprawa trening - ćwiczenia, nie każde ćwiczenie które obejrzy na Yt może odpowiadać danej osobie, każdy człowiek jest inaczej zbudowany.
Tak więc na start posiłkować się Yt to moim zdaniem zły pomysł.
Co do trenerów personalnych to w Oce jest trochę, nie chce publicznie wymieniać, bo zaraz będzie,że reklama.
Jak coś napisz na prv to podeśle dane.
satek15
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 07 lis 2011, 4:18

Re: Trener personalny

Post autor: satek15 »

Niektórzy potrzebują bata nad sobą, nie mają motywacji, więc potrzebny jest im trener personalny - chyba bardziej o to chodzi.
Na start lepiej niech ktoś zobaczy jak "robisz" ćwiczenia, wytłumaczy o co chodzi, a później jak załapiesz o co chodzi - YT pomoże.
Pomyśl też o jakiejś aplikacji do treningów, historia ćwiczeń też motywuje do dalszej pracy.
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Re: Trener personalny

Post autor: Bolek21 »

Mimo to uważam, że nikt prócz mnie samego nie będzie wiedział lepiej co działa na mnie, a co nie. Kwestia tego jaki cel chcemy osiągnąć. Rozmawiałem z wieloma osobami na tematy treningów, diet itp. Każdy potwierdza, że nie ma złotego środka. Na jednego działa to ćwiczenie, a na drugiego nie. Trzeba próbować, porównywać wyniki i wyciągać wnioski. Dopiero dzięki analizie na własnych doświadczeniach jesteśmy w stanie stwierdzić co działa na nas. Prawdą jest, że warto ćwiczyć pod okiem kogoś obeznanego, bo ćwicząc niepoprawnie możemy sobie tylko zrobić krzywdę. Druga sprawa to finanse. Jeżeli kogoś stać na wydawanie kasy na rozpiski treningów, diet itp. to niech wydaje. Ja bym nie wydał. Bo wystarczy ruszyć głową i można samemu coś sensownego ułożyć. Trzeba niestety na to czasu.
Chcesz przytyć? Zwiększ ilość kalorii w codziennym pożywieniu. Schudnąć? Zmniejsz kalorie. Trening to dodatek. To jest oczywiście moja osobista opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać. Nikomu nie każe także się do niej ustosunkowywać. Tylko sugeruję.
ODPOWIEDZ