Miejsce przeznaczone do crossfit

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
embi84
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2016, 19:42

Miejsce przeznaczone do crossfit

Post autor: embi84 »

Witam mam pytanie jak uważacie czy w Ostrołęce byłby popyt na salkę z prawdziwego zdarzenia do crossfitu ? Taką mega wypasioną z dobrym trenerem znającym się na rzeczy...
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Miejsce przeznaczone do crossfit

Post autor: Infom »

myślę, że miałoby sens, co prawda jest taka salka, ale na pewno nie tak profesjonalnie zaopatrzona jak mogłaby być :)
Wiadomo, że dla chcącego nic trudnego ... ale jak ma być coś lepszego to czemu nie.
Jeszcze do takiej salki dorzucić dobrą siłownię to by był wielki plus.
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Re: Miejsce przeznaczone do crossfit

Post autor: netespl »

Akurat jeśli chodzi o crossfit to w Ostrołęce nie ma co narzekać. Salki i trenerzy są w porządku, nie wiem co masz na myśli pisząc "z prawdziwego zdarzenia".
embi84
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2016, 19:42

Re: Miejsce przeznaczone do crossfit

Post autor: embi84 »

Z prawdziwego zdarzenia czyli taką przeznaczoną tylko do crossfit a nie jaką ofertę jednych z zajęć, elementy ćwiczeń ze sztangą rwanie ,podrzut, przerzucanie opony , ciężarki, odważniki, pełne i profesjonalne wyposażenie bo z tego co patrzę o ofertę tych niby sal to cienko
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Miejsce przeznaczone do crossfit

Post autor: Sarcev »

Moim zdaniem nie ma sensu otwierać kolejnej z ekonomicznego punku widzenia. W Oce jest juz moim zdaniem wystarczająco dużo klubów tego typu, które rywalizując ze sobą i są zmuszone podnosić standard by przetrwać na rynku. Oczywiście możesz spróbować ale uważam , że taka forma jaką proponujesz nie utrzyma się a Ty nie zarobisz w dłuższej perspektywie czasu..
ODPOWIEDZ