Orbitrek

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
sylwia555
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 25 sie 2014, 17:34

Orbitrek

Post autor: sylwia555 »

Witam serdecznie. Może moje pytanie okaże się dosc banalne i moze troche niemadre, ale gdzie kupie dobry orbitrek? Widzialam jeden model na allegro, ludzie chwala sobie, byl nawet jakis czas temu w promocji, nie orientuje sie jak jest teraz. Jednak jakos nie mam odwagi kupic takiego sprzetu wirtualnie, bo pare stowek kosztuje, a nie chcialabym kupic kota w worku lepiej zobaczyc i sprawdzic. Generalnie, nigdy nie szukalam takiego sprzetu w sklepie, nie jestem na biezaco w takich sprawach. Sklep w ostrolece moze byc, ale jesli wezmiecie pod uwage Lomze, tez nie pogardze opiniami. Jakis czas temu forumowicze bardzo mi pomogli, licze wiec znow na wasza pomoc. Z gory dzieki, pozdrawiam Was serdecznie i zycze kazdemu milego dnia :jupi:

ORBITREK MAGNETYCZNY Q1 TRENAŻER FITKRAFT- to jeden z modeli, na allegro sporo kupujacych
krcfuks
szeregowy
Posty: 48
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:40

Re: Orbitrek

Post autor: krcfuks »

Ostrołęke i Łomże możesz odpuścić - sam badziew.

Najlepiej pojechać do decathlonu, tam można nie tylko obejrzeć 'gotowy' orbitrek ale też spróbować na nim pojeździć.
Najbliżej Warszawa lub Białystok, ale naprawdę warto. Ceny też są lepsze niż w ostrołęce(!)
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Re: Orbitrek

Post autor: ewelina19898 »

Mają ten orbitrek np w media expert. Możesz zamówić z dostawa do domu lub na sklep. W obydwu przypadkach masz prawo do zwrotu towaru gdyby coś Ci nie pasowało.
http://www.mediaexpert.pl/orbitreki/orb ... &gclsrc=ds
sylwia555
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 25 sie 2014, 17:34

Re: Orbitrek

Post autor: sylwia555 »

ewelina19898 pisze:Mają ten orbitrek np w media expert. Możesz zamówić z dostawa do domu lub na sklep. W obydwu przypadkach masz prawo do zwrotu towaru gdyby coś Ci nie pasowało.
http://www.mediaexpert.pl/orbitreki/orb ... &gclsrc=ds
Dzięki wielkie. Nie pomyslalabym ze media expert sprzedaje takie sprzety.
Bzyk
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 27 kwie 2010, 0:13

Re: Orbitrek

Post autor: Bzyk »

Ja kupowałem w sklepie rowerowym na Zawadzkiego, nie był to jakiś badziew....
Zablokowany