skok na banji

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
x_y_z
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 23 lut 2007, 22:33

skok na banji

Post autor: x_y_z »

Gdzie można skoczyć na banji i jakie są tego koszta??
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

A co to jest banji :lol: Dzieciaku poczytaj sobie o tym najpierw na necie i naucz sie poprawnie pisać nazwe.

Jeśli chodzi o bungee to z tego co się orientuję najbliższe miasto gdzie organizuja skoki to Warszawa. Sam się wybieram, ale dopiero w wakacje bo niestety teraz czas na to nie pozwala.
Kiedyś na "Zmaganiach miast" w Ostrołęce było bungee. Wtedy taki skok kosztował 80 zł. Ale to chyba zależy jaka wysokość i gdzie sie skacze (dźwig czy most).
x_y_z
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 23 lut 2007, 22:33

Post autor: x_y_z »

Wielkie dzięki :) Teraz wiem jak to się piszę :wink:
[/url]
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

grubcio pisze:Mroczny Rzeźnik a ty co Bóg żeby wszsytkim uwage zwracać jejku koleś pisze jak mu sie podoba nie kazdy jest taki pedant ze zwraca aż TAKĄ uwage na to co pisze to forum a nie wypowiedz Prezydenta do Narodu . heheh

- ALE JESLI CI TO PRZESZADZA TO ***** MNIE TO OBCHODZI IDZ SOBIE ***** GŁÓWKĄ W ŚCIANE TO CI ULŻY

Właśnie o to chodzi ,że wejdzie taki sprytek na forum, napisze kilka słów ,w których aż roi się od błędów, a potem wszyscy muszą to oglądać. Poza tym pomyśl sobie ,że niektórzy ludzi widząc jego pisownię będą kopiowali jego błędy, nie tylko w swoich wypowiedziach na forum, ale także we wszystkich innych sytuacjach ,kiedy będą coś pisali. Nie interesuje mnie w jaki sposób piszesz na gg ,ale jeśli twoje wypowiedzi są na publicznym forum to powinieneś zadbać o to ,żeby jakoś się one prezentowały (głównie dlatego,że to co piszesz świadczy o tobie)

Co do główki to jak chcesz to mogę stuknąć twoją :wink:
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
x_y_z
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 23 lut 2007, 22:33

Post autor: x_y_z »

Pozostawie bez komentarza wypowiedzi Mrocznego Rzeźnika, bo najwyraźniej ma problemy natury emocjonalnej :wink:



Hmm... a może ktoś już skoczył na bangee i mógłby się pochwalić swoimi wrażeniami.
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

x_y_z pisze:Wielkie dzięki :) Teraz wiem jak to się piszę :wink:
x_y_z pisze:Hmm... a może ktoś już skoczył na bangee i mógłby się pochwalić swoimi wrażeniami.
Co za (sory za określenie ale nie wyrabiam) imbecyl! Ile masz latek powiedz mi?
x_y_z
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 23 lut 2007, 22:33

Post autor: x_y_z »

Ludzie, wy naprawdę nie macie się czego czepiać!!! Ale widać, że nie, bo chyba inteligencja wam na to niepozwala!

Ps. Literówki każdemu się zdażają.
ZiBi
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 22 sty 2007, 13:18

Post autor: ZiBi »

Mroczny Rzeźnik pisze:
Właśnie o to chodzi ,że wejdzie taki sprytek na forum, napisze kilka słów ,w których aż roi się od błędów, a potem wszyscy muszą to oglądać. Poza tym pomyśl sobie ,że niektórzy ludzi widząc jego pisownię będą kopiowali jego błędy, nie tylko w swoich wypowiedziach na forum, ale także we wszystkich innych sytuacjach ,kiedy będą coś pisali. Nie interesuje mnie w jaki sposób piszesz na gg ,ale jeśli twoje wypowiedzi są na publicznym forum to powinieneś zadbać o to ,żeby jakoś się one prezentowały (głównie dlatego,że to co piszesz świadczy o tobie)

Co do główki to jak chcesz to mogę stuknąć twoją :wink:

Moja pani poloniskta od trzech błędów stawiała niedostateczny, więc tak samo się zaliczasz do tych miernot, jak sam chciałeś innych w podtekscie zaliczać. Czerowno aż bije w oczy. :lol:
x_y_z
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 23 lut 2007, 22:33

Post autor: x_y_z »

To każdy każdemu już nawytykał jaki to on jest analfabeta, bo przecież piszemy alkochol, pszecież, kompóter, itp., itd. :wink:

A teraz już proszę tylko o wypowiedzi związane z tematem postu :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Fajnie fanie, a teraz piszcie na temat. Off-topic będzie usuwany.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

x y z czasami w ostrołęce można skoczyć jak jest jakiś większy koncert, tak było na zmaganiach miast i tak było też kiedyś na jakimś koncercie przy stadionie, a koszt to 70-80zł a jak chcesz taniej to skacz nago i nic nie płacisz :mrgreen:
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Ja proponuje skok na tyłek:))) tez fajnie
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
brumchlambrum
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 01 sie 2006, 16:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: brumchlambrum »

A ja proponuje zrobić se wahadło na linie z mostu.nowego lub kolejowego(ze starego mostu to nie bardzo bo na pewno by sie ktos przyczepił). to prawie jak bądżi ;> a nawet lepsze. no i nie wydajesz kasy. przychodzisz do mnie jak jestem w O-ce(rzadko) albo idziesz do harcerzy. oni często robią se takie zabawy , ale raczej w lecie . ja tam moge i w zime ale zapewne byłbym tylko sam jeden chetny .A samemu jak już se zamontujesz line i skoczysz to chcąc niechcąc ktos może przyjsć i po prostu cały sprzęt za....dolić gdy wisisz a tak to zawsze jeden na górze przypilnuje coby wszystko było ok ;]
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

eeee ja pierwszy raz słysze o takim czyms:))) powaga...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
brumchlambrum
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 01 sie 2006, 16:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: brumchlambrum »

bierzesz wspinaczkową line dynamiczną (taka co sie fajniutko rozciąga), podpinasz do mostu , wpinasz line do uprzęży, stajesz na pełnym rozciągnięciu liny na moście i ......po prostu skaczesz . prędkosci w dole jakie osiąga człowiek są naprawdę duże. z tymże nie lecisz głową w dół na wprost kierując się cały czas w glebę jak w bungee :) ale dajesz po wahadle. da radę też podczepic linę do nóg i skakać dynia w dół ale to już na prawdę niezły odlot jest ;] - niedużo doznania różnią się od bungee no i nie trzeba dźwigu lub wysokiego mostu żeby se poskakać . wysooooooooooki most jest w stańczykach(blisko gołdapii) przy okazji wycieczki można tam zajrzeć - skok na bungee (z 36 m!!!) bodajże po 70 zł , ale chłopaki z gdańska przyjeżdżają to bungee tylko w lecie montować. :>
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Eeee ja tam bym wolał skoczyc se na glowke:) Po co lina...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Najlepiej skoczyć na główkę mając zawiązaną grubą pętlę na szyi. Ekstremalne wrażenia gwarantowane, aż ciężko dech złapać. :wink:
Lepszego "banji" 8) nie znajdziecie.
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

rzeźnik chętnie spróbuję, ale te zadanie wydaje mi się strasznie trudne więc może najpierw mi je zaprezentujesz na własnej skórze :twisted:
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

A znasz takie powiedzenie: "Dla chcącego, nic trudnego." ?

O zaprezentowaniu tego rodzaju akrobacji na mojej osobie będziemy myśleć jak Qrzysio pokaże swoją czapkę, a narazie on unika tego tematu jak ognia. :wink:
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
brumchlambrum
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 01 sie 2006, 16:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: brumchlambrum »

No i jak tam?? Za pare dni bede w O-ce i na pewno bede szedł na most poskakać więc jak ktoś będzie chętny to zapraszam. Wymagania : dobry humor i co nieco odwagi coby skoczyć z góry na dół :). Jak coś to piszcie na priv albo gg .
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

no nie jestem taki pewien czy sobie poskaczesz, chyba ze do wody, bo narew troszeczkie wylała wiec narazie nici z twoich skoków
Awatar użytkownika
brumchlambrum
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 01 sie 2006, 16:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: brumchlambrum »

O kurde szkoda. ;/ dzieki za info. W takim razie nie musze z Krakowa taszczyć wszystkich sprzętów .
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

znaczy wiesz ja bylem około tydzien temu wiec woda byla pod kolejniakiem bardzo wysoko a juz prawie tydzien minal wiec jak jest teraz to nie wiem, ale sadze ze tak szybko by nie opadła

moze ktos z forumowiczow byl niedawno i wie jaki jest stan wody :D
Awatar użytkownika
DarkButerfly=)
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 18 mar 2007, 1:22
Lokalizacja: Ze SzpitalaxD

Post autor: DarkButerfly=) »

Ponoć niezłyxD Ai ponoć się do kompania nadajexD Mój głupawi koledzy się kompalixD I zdrowi sąxD
(L) FanS!xD
(L) ChooliganS!
MZKS Narew Oł Jea!
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Ale ty kumata jesteś... nie chodzi o to czy jest ciepła tylko o POZIOM WODY... I co to znaczy niezły ?? Wysoki czy niski ??
ODPOWIEDZ