Ostrołęcki Klub Rowerzystów cz.2

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Co jest nie tak z tamtym topiciem?

Ja się wybieram na targi. Byłem w tamtym roku, było naprawdę ciekawie. W tym roku tańszy wstęp - 10zł.
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Za każdym razem jak wlaczam to pisze ze nie ma postów w temacie i tak samo jak chcialem napisac to też takie coś wyskoczylo
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wiktorioss »

kurcze dawno mnie nie bylo kolejny sezon przepadl tym razem w naszym ukochanym MON-ie czyli w wojsku jeszcze nie wyszedlem ale mam okazje to sie odezwe :) MatMax dzieki za ruszenie nowego topicu tamten naprawde nie dziala ostatnie 2 strony nie chodza... powiedzcie mi czy u nas cos sie dzieje w zwiazku z rowerami?? doczytalem sie cos o torach itp. a jakies imprezy oficjalne??
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Dzieje się sporo. Dużo robi "Ekomena". Rajdy są praktycznie regularnie organizowane.
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

heh - ja już nawet nie pamiętałem że to pisałem :), no i sie skacze w parę osób jak jest czas... ale z tym jest różnie :/
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ostrołęcki Klub Rowerzystów cz.2

Post autor: Qrzysio »

Czy wszyscy rowerzyści tak bardzo zimują, że przez to nie odzywają się na forum?

Wczoraj spotkałem Wiktora, który na razie, póki co jest od ok. 2 miesięcy w Ostrołęce, do wiosny co prawda daleko, ale jesli nic nie stanie na przeszkodzie zapowiada się wiele ciekawych tras :-)
Awatar użytkownika
steve69
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 31 maja 2005, 21:16

Re: Ostrołęcki Klub Rowerzystów cz.2

Post autor: steve69 »

Qrzysio pisze:Czy wszyscy rowerzyści tak bardzo zimują, że przez to nie odzywają się na forum?...
Jak się jeździ to i nie ma czasu na przesiadywanie przed komputerem :wink:

Ja 1 stycznia prawie 30km po lesie zrobiłem. Wreszcie spadł śnieg i las wygląda cudownie.
Planowałem wyjazd na ok. 1 godzinę, a wróciłem po 3... :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek



Stary rok zamknąłem liczbą 7168km przejechanych rowerem. Mogło być znacznie więcej, ale niestety praca nie pozwala... :(
Mam nadzieję, że w 2008 będzie lepiej.



Wszystkim ostrołęckim cyklomaniakom życzę najlepszego w nowym roku.




--
Pozdrawiam.
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Ostrołęcki Klub Rowerzystów cz.2

Post autor: amsterdam »

wow.. fajne foty :) tez chyba sobie rower sprawię :)
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Re: Ostrołęcki Klub Rowerzystów cz.2

Post autor: pudeleQ »

Korzystając z tematu, może któryś z bikerów ma własną centrownicę? Bo potrzebuję kółka przepleść. W zamian pójdziemy na piwko albo dwa .. :)
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Re: Ostrołęcki Klub Rowerzystów cz.2

Post autor: Arrab »

mam to w podpisie ;) fajny filmik ... jeszcze polecam DaGrasso_NS_Trip_by_GrandaPropaganda.avi <- też chyba Ryys kręcił. Wycieczka polskiej czołówki po skateparkach i miejscówkach naszych i zagranicznych.
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Re: Ostrołęcki Klub Rowerzystów cz.2

Post autor: pudeleQ »

Ja myślę, że pojadę, ale potrzeba nam jeszcze co najmniej 2 osób, w tym jedna z samochodem, to zrzucilibyśmy się na paliwo i wyszłoby dużo taniej niż autobusem. No chyba, że Ty Mat cos wykombinujesz;P
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Re: Ostrołęcki Klub Rowerzystów cz.2

Post autor: Arrab »

Pojedziemy na rowerach XDD ja teraz mam takiego wspaniałego single speeda :D akuratny do długich dystansów. Ciekawe co studenci rowerowi beda robili wtedy. Moze któryś by z nich pojechał.
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Ostrołęcki Klub Rowerzystów cz.2

Post autor: Wiktorioss »

dobra panowie jak tam przygotowanie do sezonu?? ja juz szykuje swoje dwa kola no i mam prawie gotowe. wymieniam kola, kasete, tylnia przezutke, szczeki hamulcowe, no i w tej chwili to tyle ale stopniowo beda kolejne zmiany dodam tylko ze aktulanie na zestaw kaseta, przezutka, szczeki sklada sie shimano sora niby bazowe wyposazenie ale calkiem dobre. ktos wie moze jak wymierzyc dlugosc lancucha? bo i to czeka na zmiane ale nie chce popelnic jakiegos bledu a no i zamontowalem sobie wieszak na scianie do wieszania roweru.

Obrazek

kola juz sa kaseta tez, na dniach dojda szczeki i przezutka a pozniej powoli bedzie wymiana widelca, kiery, zmiana klamek na klamkomanetki, nowe siodelko no i korba, a pozniej to co teraz wymienilem na wyzsze wersje
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Ostrołęcki Klub Rowerzystów cz.2

Post autor: Arrab »

Ja trochę to cały czas jeździłem. Więc nie będzie jakiegoś oficjalnego otwarcia sezonu dla mnie. Nareszcie zmieniłem ramę i mam teraz single speed :) A do zmiany jeszcze : korba, hydraulik jakiś na tył i przednie koło, i już właściwie bardzo OK by rower był ;)
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Ostrołęcki Klub Rowerzystów cz.2

Post autor: Wiktorioss »

a to moje piekne kolo a za nim widac lancuch jak sobie wisi jeszcze :P

Obrazek
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Ostrołęcki Klub Rowerzystów cz.2

Post autor: Wiktorioss »

no to i licznik mam do swojej maszynki jest to Kellys KC-09 calkiem fajny i prosty no i 9 funkcji, wiecej chyba nie potrzeba??

ma ktos jakies dobre miejsce gdzie maluja ramy?? mam na mysli malowanie raczej proszkowe (jest najlepsze do roweru) no i jak tam ceny takich zabiegow?
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Ostrołęcki Klub Rowerzystów cz.2

Post autor: pudeleQ »

Ładne kółka, 28 szprych :) Ja także muszę pomalować sobie swoją kolarkę, dołączam się do pytania. A długość łańcucha to wedle upodobań, ważne, żeby na każdym przełożeniu przerzutka napinała łańcuch choć trochę. Trzeba też pamiętać o skrajnych położeniach, co by sobie nie zmielić przerzutki.
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Ostrołęcki Klub Rowerzystów cz.2

Post autor: Wiktorioss »

no ladne a zobaczycie jak sie ladnie prezentuja juz w drodze :P poza tym mam juz zalozona przezutke z tylu no i jutro bedzie montaz hamulcy pozniej juz tylko jazdy testowe i jazda w swiat :P
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Ostrołęcki Klub Rowerzystów cz.2

Post autor: pudeleQ »

Mi do szczęścia jeszcze jest potrzebna owijka i nowe gumy:P
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Ostrołęcki Klub Rowerzystów cz.2

Post autor: Arrab »

Hamulce ? No co ty :) Breakless, breakless ;) ... Kurna - ciepło na dworze... do matury jeszcze trochę a tu korba padła :/
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Ostrołęcki Klub Rowerzystów cz.2

Post autor: Wiktorioss »

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek


oto moj rowerek juz gotowy :) jeszcze czeka mnie jedna powazna modyfikacja aby zamontowac nowy tylni hamulec :P a pozniej owijka i opony i bedzie wypasik :P
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Ostrołęcki Klub Rowerzystów cz.2

Post autor: Arrab »

Fajoski :) To ile ogólnie za to wszystko zapłacić musiałeś ?
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Ostrołęcki Klub Rowerzystów cz.2

Post autor: Wiktorioss »

za rower dalem 300zl a caly remont kosztowal mnie ponad 600zl no i to jeszcze nie koniec, koncowa sume przemiany licze na okolo 1,5 - 2tys. zl. dodam ze nie ma tu kosztow robocizny bo wszystko sam robilem
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Ostrołęcki Klub Rowerzystów cz.2

Post autor: pudeleQ »

Kółeczka są boskie ;) Osprzęt też utrzymany w bdb stanie. Intryguje mnie te coś pod siodełkiem.
Awatar użytkownika
Wiktorioss
kapral
Posty: 105
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Ostrołęcki Klub Rowerzystów cz.2

Post autor: Wiktorioss »

te coś to rura podsiodlowa czyli sztyca :D a tego super mega hiper nowoczesnego systemu LED juz nie ma :P a osprzet tak ladnie wyglada tylko dlatego bo to nowka mial jakies 10km. przejechane :)
HaRdCoRe BiKe DrIvInG
Obrazek
ODPOWIEDZ