Muay Thai na świeżym powietrzu. Szukam partnera do treningów.

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
dakotha
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2019, 21:42

Muay Thai na świeżym powietrzu. Szukam partnera do treningów.

Post autor: dakotha »

Cześć, szukam osoby (chłopaka) który chciałby potrenować na świeżym powietrzu Muay Thai, ale w takiej wersji soft, czyli bez sparingów. A więc mam na myśli trening ogólnorozwojowy, np z kettlami, techniki Muay Thai na tarczach i z partnerem. Ja troche trenowałem MT, mam względne pojęcie więc mógłbym czegoś nauczyć, chociaż fajnie byłoby gdyby ta osoba też coś potrafiła, tak żebyśmy mogli poprawiać się wzajemnie. Z racji wieku nie mam ochoty na sparingi, a trenować MT chcę z sentymentu i czystej przyjemności, taki rodzaj fitness, nie tak nudny jak siłownia. Preferowany wiek partnera to 30+.

Pozdrawiam, Robert.
dakotha
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2019, 21:42

Re: Muay Thai na świeżym powietrzu. Szukam partnera do treningów.

Post autor: dakotha »

Chłopaki co z wami? Post obejrzało prawie 500 osób, rozumiem że większość zajrzała tylko z ciekawości, ale z pewnością był też ktoś kto ćwiczy i mógłby być zainteresowany. Chodzicie na te siłownie, pompujecie bezsensownie mięśnie, a potem pstrykacie sobie selficzki w kiblu jak te pizd****. Muay Thai to piękny sport. Da wam sprawność i dobry wygląd. Zbuduje psychikę. Ogarnij się jeden z drugim i zrób coś jak facet, a nie pizd**** w rurkach na maszynach w siłowni!!!
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Re: Muay Thai na świeżym powietrzu. Szukam partnera do treningów.

Post autor: Tapatik »

Koronę mamy i ludzie się boją.
dakotha
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2019, 21:42

Re: Muay Thai na świeżym powietrzu. Szukam partnera do treningów.

Post autor: dakotha »

No tak, teraz sytuacja się zmieniła, ale jeśli ktoś jest chętny to proszę piszcie już teraz, a zaczniemy trenować gdy sytuacja się poprawi.
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Re: Muay Thai na świeżym powietrzu. Szukam partnera do treningów.

Post autor: Tapatik »

Nie nadążam za nowymi regulacjami - czy teraz są jakieś przeciwwskazania do ćwiczeń na świeżym powietrzu?
dakotha
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2019, 21:42

Re: Muay Thai na świeżym powietrzu. Szukam partnera do treningów.

Post autor: dakotha »

Tapatik pisze:
> Nie nadążam za nowymi regulacjami - czy teraz są jakieś przeciwwskazania do
> ćwiczeń na świeżym powietrzu?

Już można.
ODPOWIEDZ