xxx

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Awatar użytkownika
JanuszPL
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2007, 18:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: JanuszPL »

Dobry pomysł Szkocie :) Ja chętnie się wybiorę. Możesz napisać coś więcej o tym rajdzie (jakieś wpisowe jest, co trzeba zabrać) :?:
Szkot
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 15 lip 2007, 22:06

Post autor: Szkot »

Wpisowego brak :) Można by było zrobić zrzutę i pod koniec zrobić ognisko ale jest z tym trochę zachodu, będzie trochę za wcześnie i zapewne upał, więc może innym razem.
Co zabrać hmm, oprócz wody i czegoś co może dać nam małego kopa na trasie (mam tu na myśli batony, czekoladę itp.) nic więcej nie przychodzi mi do głowy, aa no i pieniądze bo czasem się przydają np. żeby uzpełnić wodę :P
Awatar użytkownika
JanuszPL
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2007, 18:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: JanuszPL »

A masz może jakiś link do strony o tym rajdzie :?:
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

a jest ktos chetny zeby jezdziec w trase tak ok 40 km dziennie no moze wiecej
Szkot
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 15 lip 2007, 22:06

Post autor: Szkot »

Neoman linku nie posiadam bo to w sumie ja go organizuje, to nie jest wycieczka z żadnego stowarzyszenia, klubu itp. po prostu szukam ludzi chętnych aby razem jeździć. Raz jeszcze zapraszam
Awatar użytkownika
JanuszPL
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2007, 18:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: JanuszPL »

Myślałem że to jakiś większy rajd. Pamiętam, że kilka tygodni temu był rajd, który zaczynał się w Ostoi. No ale ok. Na taki też mogę się wybrać. :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Szkot napisz coś o sobie, jeżeli podejmiesz się tego na poważnie, możemy o tym poinformować na stronie głownej serwisu.
Szkot
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 15 lip 2007, 22:06

Post autor: Szkot »

Chyba jak prawie każdej osobie pisanie o sobie sprawia małe trudności, bo ciężko być w takiej sytuacji obiektywnym. No ale spróbuje :)

Mam na imię Tomek
Studiuję na UWM w Olsztynie na studiach dziennych, póki co jestem tutaj na wakacjach i narazie pracuję. W Olsztynie jestem w dwóch klubach rowerowych i czasem wypadam na lajtowe treningi maratończyków. Przygodę z rowerem zacząłem już dawno dawno temu jednak miałem spory przestój i dopiero w tym sezonie mocno wziąłem się za pracę nad sobą w tym kierunku. Lubię jeździć głównie na średnie dystanse głównie na asfalcie, chociaż czasem wpadam do lasu poszaleć. Przez pracę której się podjąłem na wakacje mam o wiele mniej czasu na jazdę, oprócz tego moi znajomi nie preferują dłuższych wycieczek tak więc rajd (o ile można go tak nazwać) robię dlatego aby poznać osoby z którymi mógłbym jeździć no i oczywiście aby pojeździć.
Co do zamieszczania info to tak średnio to widzę, nie chciałbym aby ktoś się poczuł zawiedzony brakiem dobrej organizacji, służb odpowiednich itp. Ja chcę po prostu spotkać się i pojeździć. Każdy pojedzie na własną odpowiedzialność i nie będzie żadnego kierownika. Znamy trasę i nią jedziemy. Jeśli dobrze byś to ujął w informacji to nie miałbym nic przeciwko aby się ukazała.

Pozdrawiam



Szkot
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

A jeszcze tak z ciekawości - na czym jeździsz ?
Szkot
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 15 lip 2007, 22:06

Post autor: Szkot »

nic specjalnego stary wheeler 7080(MTB) ale szczerze nie zamieniłbym go na wiele nowych rowerów, jak dla mnie bajka tylko potrzebuje kilku nowych części na które teraz pracuje :)

MatMax przyłączysz się do nas w sobotę ?
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

hmm - nie wiem jak będzie z sobotą. Kończę robić napęd (ostatecznie skończy się chyba na single speed z przerzutką jako napinacz) i nie wiem na ile się wyrobię, bo chcę pomalować amora i możliwe że malowanie będzie właśnie w sobotę.No i jeszcze mój rower tak średnio do dalszych dystansów :) Się okaże jak będzie. Nie mówię nie, nie mówię tak:)
Szkot
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 15 lip 2007, 22:06

Post autor: Szkot »

W każdym bądź razie MatMax zapraszam( tak w ogóle to my sie znamy :) A co z resztą osób ?
Czytając ten topic i wiele innych o tematyce rowerowej na tym forum widziałem masę chętnych do udziału w takich wyjazdach, a tu psikus ;> mam nadzieję że jeśli nic nie piszecie to już wszystko wiecie i będziecie w Ostoi o 10:00 w sobotę zwarci i gotowi :)
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

się my się znamy ? wal na pm, albo na gg to się dogadamy :)
Awatar użytkownika
Notils
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 20 lis 2006, 8:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Notils »

ja przyjade.. napewno więc juz 3 osoby będą :)
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: pudeleQ »

Żebym wiedział to bym rano przyjechał z mazur, a ta niestety :( Btw. Szkot, zacny rowerek :) nie pogardziłbym, ale i tak wole moją machine:P
Szkot
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 15 lip 2007, 22:06

Post autor: Szkot »

No cóż osób to zbyt wiele nie dopisało, ale według mnie było całkiem sympatycznie :) Za tydzień raczej napewno wybiorę się w podobną trasę ale po osobach które dopisały wczoraj nie wiem czy jest sens trąbić o tym tu i tam.

Odnośnie rowerku to zacny on będzie po wakacjach jak trochę w niego zainwestuję :) Pozdrawiam


Jeśli ktoś by chciał pojeździć razem niech odezwie się do mnie
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: pudeleQ »

A w co konkretnie zamierzasz inwestować?:) Chętnie służę poradami :)
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

Mi też przysłuż :) najchętniej sponsoringiem :D
kartka_86
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 16 sty 2007, 19:57
Lokalizacja: Ziemia

Post autor: kartka_86 »

I jak doszło w końcu do tej wycieczki? Jak było? Następnym razem obowiązkowo jadę z Wami.. :) Teraz byłam nieco za daleko w tym czasie..
Szkot
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 15 lip 2007, 22:06

Post autor: Szkot »

a doszło doszło :) Jak dla mnie było całkiem sympatycznie, wprawdzie było nas mało, malutko no bardzo biednie ale trasę pokonaliśmy i w kolejną sobotę zapewne będzie coś podobnego.
kartka_86
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 16 sty 2007, 19:57
Lokalizacja: Ziemia

Post autor: kartka_86 »

A jakieś szczegóły? Malutko tzn. ile osóbek? :) Jak cieżka była trasa? Daliście rade? Nikt się nie spalił na słoneczku?

[ Dodano: 22:16, 23.07.2007 ]
I co planujecie na tą sobotę?
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: pudeleQ »

Szkot, popytam się na forum o ten blat :) Co do malowania, to masz do tego sprzęt? Bo muszę sobie pomalować ramę od szosówki ...
Szkot
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 15 lip 2007, 22:06

Post autor: Szkot »

Dzięki Adrian za info.

Co do trasy to spoko ale trasa warszawa-ostrołęka nie na sobotę, chyba każdy wie dlaczego. W tygodniu nie mam niestety narazie tyle czasu żeby zrobić 75 km, ale będę o niej pamiętać i kiedyś postaram się wybrać.

Co do ramy to chcę właśnie pomalować przez piaskowanie na ciemny matowy kolor, a co do naklejek to napisałem do kilku sprzedawców z allegro i jeden odpisał że chętnie zrobi mi naklejki na cały rower tylko chyba trochę drożej niż te które sprzedaje na swoich aukcjach (cena to niecałe 20 zł) tylko muszę mu podesłać zdjęcia i wymiary. Zrobi chętnie bo będzie miał dla innych klientów :)
Awatar użytkownika
Notils
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 20 lis 2006, 8:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Notils »

Jutro zapowiada sie dość dobra pogoda, w sam raz na rower :)

Ja jutro będę... Ktoś jeszcze ma chęć? (oprócz Szkota)
pirotess
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 29 maja 2007, 21:08

Post autor: pirotess »

I co był ktoś? Bo ja jednak nie mogłam :roll: I nawet napisać na forum nie szło bo coś mi się zawiesza czasem :?
ODPOWIEDZ