WAR-POL Narew Ostrołęka

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

WAR-POL Narew Ostrołęka

Post autor: hAeS »

no i znowu nasza Ukochana Narew :D jak obstawiacie miejsce w tabeli na koniec sezonu ? ja obstawiam obecne 3 miejsce :) a nastepny sezon 3 Liga Nasza!
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: paul997 »

Dokładnie - teraz pudło 3 miejsce, ale za rok III liga :).
Warunek - p. Wargulewski będzie dalej tak zajmował się Narwią, jak teraz. Bo jakby odpuścił, to .. ups :(.
Pozdrówka
paul997
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

heh...

warunek- Truszkowski

teraz będzie niestety tylko 3 miejsce...
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Przypomnijmy sobie kiedy ostatnio MZKS zakonczyl rozgrywki na 3 miejscu ??
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Post autor: Sarcev »

Szczerze to lige przegralismy potroszę w dyskotekach, bo inaczej usprawiedlic porazke ze słabą KOroną 3:1 na wyjezdzie? Wydaje mi sie ze niektórzy pilkarze nie za bardzo wierzyli w mozliwosc awansu i checi p.Wargulewskiego w zainwestowanie kasy w klub. W niektórych meczach niestety nie postarali sie sędziowie oraz szkoda ze tam pozno, bo w sumie na starcie trenerem zostal Etmanowicz, który nie mial szans na przygotowanie zespołu do sezonu. Gra Narwii zdecydowanie sie poprawila w ciągu ostatnich kilku lat, na zdecydowany plus. Juz mamy silną drużynę mogącą śmialo powalczyć o 3 ligę, a mysle ze klub wzmocni jeszcze kilku wartościowych pilkarzy. Szkoda tylko jakby Marianek odszedł, bo naprawde duzo na boisku robi dla naszego zespołu, jednak na sile bym go nie zatrzymywal w klubie. jesli mialby chlopak mozliwosc jechac do kluby z wyzszej polki, gdzie mogl sie rozwijac to czemu nie. Zawsze troszkre bysmy zarobili na transferze, a moze nawet dostalibysmy w zamian jednego moze dwóch pilkarzy ogranych w drugich,trzecich ligach. Do ostroleki mogłby wrócić Marczak.
Jak sądzicie uda sie w nastepnym sezonie poprawić frekwencje na trybunach, by stadion być zapelnionyprzynajmniej na wszystkiech miejscach siedzacych?
MiaŁuŚ
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2005, 20:37
Lokalizacja: z LisToPaDa

Post autor: MiaŁuŚ »

aHh... 3 Liga :D miOdziO! teraZ raczej poZoStanieMy na 3miejsCu....
TeraZ cOraz więCej oSób cHodzi na meCze... i GIteS!! możE 3liGa zacHęcI JEsZCZE więCej lUDzi....
WieSz Co naS ŁąCzy?! Ta HistOria Która niGDy się nie SkoŃczy!
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Blitz1916 »

MiaŁuŚ pisze:TeraZ cOraz więCej oSób cHodzi na meCze... i GIteS!!
a wiesz dlaczego? po prostu sie zrobilo cieplo i dlatego, np. na poczatku rundy bylo duzo mniej osob, narew zaczela wygrywac i juz tlumy i wszyscy zakochani w naszym klubie... a jakby Narew slabiej grala to by stali sami ultrasi i wlasciciele klubu...
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Sarcev - Marczak to jedno wielkie aktorskie pośmiewisko. Nie widze dla niego miejsca w MZKS-ie
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Majut jest dobrym piłkarzem. Charakteru nie ma zbyt przystępnego, to fakt, ale np. Marianek też nie jest aniołkiem ;p
Sarcev, a ty chodzisz za zawodnikami, że wiesz dlaczego nie będzie 3. ligi? ;p To też ludzie i muszą jakoś spędzać czas, chociaż czasem wypada sobie uświadomić, że bycie sportowcem zobowiązuje do bardziej zdrowego trybu życia hyh.
Wyżej niż na 3. miejscu oczywiście Narew nie będzie, ale ostatnie sezony to przeważnie ogon tabeli. Poza tym zaczynałem się przyzwyczajać, że wiecznie będzie u nas 4. liga. Jeśli p. Wargulewski nie odpuści za rok i piłkarze będą się sumiennie przykładać, to nie widzę problemu z awansem.
Awatar użytkownika
mif
starszy szeregowy
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2005, 20:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: mif »

zgadzam sie z mC_snOOpy teraz 3 miejsce ale w nastepnym sezonie 3 liga nasza :]
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

mif pisze:zgadzam sie z mC_snOOpy teraz 3 miejsce ale w nastepnym sezonie 3 liga nasza :]
bez Truszkowskiego... będzie ciężko... i to bardzo.. ale jestem dobrej myśli
Lisek
Redaktor
Posty: 6
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:48

Post autor: Lisek »

... jak odejdzie to ktoś inny go zastąpi - też będą transfery. Nie ma sensu nonstop pisać że za rok 3 liga... bo to już fakt. Kibicowsko zato jesteśmy najlepsi ;)
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

Lisek pisze:... jak odejdzie to ktoś inny go zastąpi - też będą transfery. Nie ma sensu nonstop pisać że za rok 3 liga... bo to już fakt. Kibicowsko zato jesteśmy najlepsi
zgadzam sie w 100% nie taki "Marianek" moze grac w Narwi... PS: a gdzie on odchodzi czy ma zamiar odejsc?
PiotruśNarew
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 21 maja 2005, 10:04
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: PiotruśNarew »

Marianka obserwoje narazie Swit Nowy Dwór Mazowiecki z drugiej ligi
InS
kueRten
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2005, 9:05

Post autor: kueRten »

Bedzie ciezko. Spadaja warszawskie druzyny z 3 ligi. WIEC KONKURENCJA bedZIE DUZO WIEKSZa. Jestesmy w stanie grac w 3 lidze, wiec jest walka..

btw: Piotrus nie masz pojecia kto go obserwuje, wiec nie roznos plotek, które gdzieś tam usłyszałeś/przeczytałeś od jakiegoś lewusa.
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

ja slyszalem ze marianka obserwuja GSK Bełchatów i Jagielonia Białystok, a Sudi jest na testach w Legii Wawa... ja zle mowie (pisze) poprawcie mnie ;D
kueRten
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2005, 9:05

Post autor: kueRten »

Sudy jest w szpitalu, a nie w Legii :/ Ludzie opanujcie się, bo jesteście gorsi od starych babek..
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

no mi to powiedział zapalony kibic Narwi... juz nie bede mowil kto .... PS: a co sie Sudiemu stalo ?
michaeli
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2005, 13:47

Post autor: michaeli »

Obserwując grę Narwi nasuwa mi się spostrzeżenie, że drużyna zaczyna iść w dobrym kierunku pomimo tego, że nie ma etatowego rozgrywającego. Próbuje tutaj coś zrobić Ngody lecz nie zawsze są tego efekty a na początku rundy kiedy Jaś miał jakieś 6 kg nadwagi wyglądało to wręcz kiepsko. Wyjściem może być tutaj pozyskanie piłkarza „z nazwiskiem” posiadającego doświadczenie I lub II ligowe. Widać u chłopaków wiele zapału do gry a także niezłe już umiejętności. Czasami brakuje jednak dyscypliny i młodzieńczy entuzjazm bierze górę. Wynikiem tego są przestrzelone sytuacje chociażby w meczu z Olimpią (Grzeszczyk). Autorytet( i umiejętności) takiego rozgrywającego zapewne wiele wniósłby do gry zespołu. Dla mnie jasne punkty Narwi w rundzie wiosennej to:

1.Kibice !!!!!
2. Truszkowski – za wszechstronność
3. Suddy – za dyscyplinę gry
4. Tomek Słowik – objawienie rundy
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Widzieliście bramke Słowika na wczorajszym meczu z Olimpią W-wa :?:
To chyba bramka życia :D
Pozdr. dla Tomka 8)
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

Już dawno nie widziałem takiej bramki na meczu Narwii :D Brawo Tomek :!:
Morales
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:40
Lokalizacja: Casablanca

Post autor: Morales »

a kiedy bedzie powtórka na eurosporcie :D
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

hm co robili kamerki na meczu ? :D gdzie to bedzie lecialo jak cos ? PS: Słowik w Narwi ll Strzelił chyba ladniejsza bramke prawie z polowy boiska w same okienko!
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

mC_snOOpy pisze:hm co robili kamerki na meczu ? gdzie to bedzie lecialo jak cos ?
jutro w Polsacie o 20:55 nie możesz tego przegapić !
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

mArCiNq pisze:jutro w Polsacie o 20:55 nie możesz tego przegapić !
łahahaha ... ale śmieszne podjarałeś się ? :twisted:
ODPOWIEDZ