ŁKS Łódź

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Ostrowiak1908
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 lip 2007, 12:13
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka

ŁKS Łódź

Post autor: Ostrowiak1908 »

Witam

Mam pytanie czy na forum sa moze jacys kibice Łódzkiego KSu??? Jesli tak to z checia z nimi nawiaze kontakt to moje nr gg 2423774


Pozdro 1908
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

:evil: chyba nie :twisted: prędzej Jagielloni lub Orza Goworowo i KS Troszyn! 8)
Ostrowiak1908
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 lip 2007, 12:13
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka

Post autor: Ostrowiak1908 »

wiesz moim zdaniem ktos mosi byc bo bedac ostatnio w Ostrolece widzialem troche vlep ŁKSu stad moje pytanie. A wiem ze 3 osoby kiedys jezdzily dosc regularnie na mecze ŁKSu jednak pozakladali rodziny i nie maja juz czasu....
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: grubcio »

W Oce zawyczaj spotkasz Narwianina, Legioniste,Wiślaka, troszke widzewa jest,czasem trafi sie jakiś przypał z jagielloni ale raczej nie mowi tego głośno :D i tak to chyba wygląda :D
(L)egia Warszawa!
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Za ORZ :!: Za KS :!: pójdziemy aż po życia kres :!: :twisted:
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: grubcio »

Współczuje...
(L)egia Warszawa!
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Czego? :twisted:
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: grubcio »

poczucia humoru... Orz Goworowo dno ?
(L)egia Warszawa!
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Powiedz mi dlaczego... Wywalczyliśmy awans do A-klasy a teraz mamy szansę na LO albo nawet 4 ligę... Chociaż wszyscy nastawiają się na LO...
Awatar użytkownika
mariusz88
starszy szeregowy
Posty: 80
Rejestracja: 02 mar 2007, 23:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mariusz88 »

A ja pozdrawiam Narew Ostrołęka i Pogoń Szczecin (jak by nie było oba kluby są w 4 lidze :p) :D
>> Nie ma jak to w Straży...słońca nie ma,w dupe parzy << ;)
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

A ja w poniedziałek jadę do Łodzi ;p jak będzie jakiś mecz to się przejdę :D :P
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
^_^
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 24 lut 2006, 12:14

Post autor: ^_^ »

Grubcio co masz do Goworowa lub Troszyna? chlopaki są w porządku, grają bo lubią i chcą coś osiągnąć, a Twoim jedynym sukcesem są pewnie komentarze na necie i codzienne naj*** się
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

A ja nigdy nie wiedziałem jak gra Goworowo albo Troszyn w nogę xD ;P
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
^_^
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 24 lut 2006, 12:14

Post autor: ^_^ »

mało wiesz w takim razie, pora odejść czasem od monitora :D
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

Odchodzę ;p ale nie chodzę na takie PRO mecze xD
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

16 września gramy u siebie z troszynem to jak Aris chcesz zobaczyć jak grają oba zespoły to wbijaj do Gowo... My z nimi ostatnio 4:1 wygraliśmy ;D
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

spoko ;] to jeszcze się ustawimy ;)
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DziQ »

W Ostrołęce tylko Legia
nie widziałem kibiców z szalikami Wisły czy Widzewa oraz Jagiellonii
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Dziqu patrze ten sam klan:)
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

No pewnie że tylko Legia :0 przecież od 6 sezonów regularnie gra w Lidze Mistrzów :) zdobywając z największymi puchar :) heeheh darujcie sobie to pseudo uwielbienie :0 internetowi kibic e;) "LOOSER KLAN".... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

[ Dodano: 17:22, 04.12.2007 ]
A to że ktos nie zakłada dziecinnego odpustowego szalika to nie znaczy że nikomu nie kibicuje :) Bo te szaliczki wyglądają jak na odpuście!! kolorowa mieszanina :) JEDYNY szalik to Reprezentacji NARODOWEJ :) siedzicie sobie przed tv i oglądajcie Orange ekstraklasę :) bo to super liga :) europejska potęga :) na miarę Barcy!!! Ja w przeciwieństwie do was obejrzę 3 mecze na Euro na żywo o czym możecie pomarzyć :) bo zasiłku nie starczy wam na jeden bilet :) :shock: :D :D :D

[ Dodano: 17:25, 04.12.2007 ]
A z szalikami z tego co sie orientuje w Ostrołęce to chodzą tylko drechy!!! W dodatku kupionymi na ryniaczu!!! Bo nie miałem tego szczęścia widzieć normalnie ubranej osoby z tym waszym sorry nawet nie waszym "wsioskim" szalikiem!!! darujcie sobie!!! Bo jesteście żałośni :) :D :D :D :D :D KYBYCE :P
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

amsterdam pisze:No pewnie że tylko Legia :0 przecież od 6 sezonów regularnie gra w Lidze Mistrzów :) zdobywając z największymi puchar :) heeheh darujcie sobie to pseudo uwielbienie :0 internetowi kibic e;) "LOOSER KLAN".... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

[ Dodano: 17:22, 04.12.2007 ]
A to że ktos nie zakłada dziecinnego odpustowego szalika to nie znaczy że nikomu nie kibicuje :) Bo te szaliczki wyglądają jak na odpuście!! kolorowa mieszanina :) JEDYNY szalik to Reprezentacji NARODOWEJ :) siedzicie sobie przed tv i oglądajcie Orange ekstraklasę :) bo to super liga :) europejska potęga :) na miarę Barcy!!! Ja w przeciwieństwie do was obejrzę 3 mecze na Euro na żywo o czym możecie pomarzyć :) bo zasiłku nie starczy wam na jeden bilet :) :shock: :D :D :D
ale jesteś klawy koleś i taki na poziomie!
w przeciwieństwie do Ciebie nie naszą szalików klubowych żeby sie komuś podobać lub żeby pasowały im do sweterków i sznurówek w bucie!Są większe wartości w życiu niz tylko pieniądze na twoje bileciki oni obejrzą te mecze moze i w domu ale w towarzystwie swoich przyjaciół i znajomych!A ty co zwiesisz lepe na stadionie porobisz sobie fotek i bedziesz sie przez reszte życia chwalił jakim to byłeś super extra "kibicem"!A i jeszcze jedno swojemu klubowi sie kibicuje bez względu w jakiej lidze gra i na jakim poziomie, masz typowe myślenie kibica bananowca nadajesz sie jedynie na fana Małysza!Jak pojedziesz na Euro to chociaż nie przyznawaj sie e jesteś z Ostrołeki bo zhańbisz nasze miasto!

To sie kiepsko orientujesz!Ja nosze twoim zdanie "wsioski" szalik ale wiesz co ***** mnie to co mówisz bo jesteś dla mnie nieznaczącym bytem na ziemi!
Ostatnio zmieniony 04 gru 2007, 17:43 przez H___G, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

amsterdam WOJNA FLECIE!!! :twisted: "Cudze chwalicie, swego nie znacie..." kibicuj tej swojej barcy... a żałosny jestes ty...
amsterdam pisze:Ja w przeciwieństwie do was obejrzę 3 mecze na Euro na żywo o czym możecie pomarzyć bo zasiłku nie starczy wam na jeden bilet
Czujesz sie od nas lepszy? Chyba jestes jasnowidzem skoro wiesz ze utrzymujemy sie z zasiłku...a moze to ty klepiesz biede?korzystasz z netu w bibliotece i pracujesz w FUKSIE? S.R.A.M na ciebie PSIE... i mysle ze miales trudne dziecinstwo, dzieci nie chciały sie z toba bawic i matka musiała kiełbase ci do szyi wieszac zeby sie psy z toba bawiły... :ass: :ass: :ass: :ass: :ass: :ass:
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

rbk pisze:amsterdam WOJNA FLECIE!!! :twisted: "Cudze chwalicie, swego nie znacie..." kibicuj tej swojej barcy... a żałosny jestes ty...
amsterdam pisze:Ja w przeciwieństwie do was obejrzę 3 mecze na Euro na żywo o czym możecie pomarzyć bo zasiłku nie starczy wam na jeden bilet
Czujesz sie od nas lepszy? Chyba jestes jasnowidzem skoro wiesz ze utrzymujemy sie z zasiłku...a moze to ty klepiesz biede?korzystasz z netu w bibliotece i pracujesz w FUKSIE? S.R.A.M na ciebie PSIE... i mysle ze miales trudne dziecinstwo, dzieci nie chciały sie z toba bawic i matka musiała kiełbase ci do szyi wieszac zeby sie psy z toba bawiły... :ass: :ass: :ass: :ass: :ass: :ass:
tak czuje sie od Ciebie lepszy i jestem lepszy :) a swoje psychoanalizy opierasz bardziej na swoich doświadczeniach prawda??:) Widac jaki jestes prostakiem bo wg Ciebie Praca w FUKSIE jest zła tak?? wielkie panisko z Ciebie... Zal mi Ciebie nierobie :)

[ Dodano: 18:39, 04.12.2007 ]
H___G pisze:
amsterdam pisze:No pewnie że tylko Legia :0 przecież od 6 sezonów regularnie gra w Lidze Mistrzów :) zdobywając z największymi puchar :) heeheh darujcie sobie to pseudo uwielbienie :0 internetowi kibic e;) "LOOSER KLAN".... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

[ Dodano: 17:22, 04.12.2007 ]
A to że ktos nie zakłada dziecinnego odpustowego szalika to nie znaczy że nikomu nie kibicuje :) Bo te szaliczki wyglądają jak na odpuście!! kolorowa mieszanina :) JEDYNY szalik to Reprezentacji NARODOWEJ :) siedzicie sobie przed tv i oglądajcie Orange ekstraklasę :) bo to super liga :) europejska potęga :) na miarę Barcy!!! Ja w przeciwieństwie do was obejrzę 3 mecze na Euro na żywo o czym możecie pomarzyć :) bo zasiłku nie starczy wam na jeden bilet :) :shock: :D :D :D
ale jesteś klawy koleś i taki na poziomie!
w przeciwieństwie do Ciebie nie naszą szalików klubowych żeby sie komuś podobać lub żeby pasowały im do sweterków i sznurówek w bucie!Są większe wartości w życiu niz tylko pieniądze na twoje bileciki oni obejrzą te mecze moze i w domu ale w towarzystwie swoich przyjaciół i znajomych!A ty co zwiesisz lepe na stadionie porobisz sobie fotek i bedziesz sie przez reszte życia chwalił jakim to byłeś super extra "kibicem"!A i jeszcze jedno swojemu klubowi sie kibicuje bez względu w jakiej lidze gra i na jakim poziomie, masz typowe myślenie kibica bananowca nadajesz sie jedynie na fana Małysza!Jak pojedziesz na Euro to chociaż nie przyznawaj sie e jesteś z Ostrołeki bo zhańbisz nasze miasto!

To sie kiepsko orientujesz!Ja nosze twoim zdanie "wsioski" szalik ale wiesz co ***** mnie to co mówisz bo jesteś dla mnie nieznaczącym bytem na ziemi!
Do twojej wiadomości: Ja jeżdżę w miarę możliwości na mecze reprezentacji :) wiec kibicem "bananowym" nie jestem kibicuje Polskiej reprezentacji a nie klubom ... Chyba mam do tego prawo nieprawdaz?? A ne Euro właśnie jadę z przyjaciółmi :) dokładnie 7 osób :P założę sie ze jak Małysz wygrywał to pierwszy biegłeś na zawody przed TIVIk a teraz to Małysz ble tak?? dopóki nie zacznie wygrywać...
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
H___G
starszy kapral
Posty: 154
Rejestracja: 18 maja 2006, 15:06
Lokalizacja: z tad

Post autor: H___G »

No to gratuluje Ci że jedziesz na ME z przyjaciółmi masz te szczęście!Masz prawo kibicować naszej reprezentacji ale ch*** z twojej strony że obrażasz ludzi kibicującym i noszącym szaliki swoich ulubionych,ukochanych klubów!
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Post autor: amsterdam »

To było wyłącznie skierowane do dwóch osób,, przeczytaj uważnie to co napisałem .. bo nie miałem na celu obrażać Twojej osoby...
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
ODPOWIEDZ