Rakiety do tenisa

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
mnmnmn
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2007, 21:21

Rakiety do tenisa

Post autor: mnmnmn »

Czy wie ktoś, gdzie, za ile i czy w ogóle można wypożyczyć rakiety do tenisa ziemnego?
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: grubcio »

Myśle że nie ma takiego miejsca w Ostrołęce
Proponuje koupić sobie własną :D
(L)egia Warszawa!
Pablord
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 04 wrz 2005, 18:58

Post autor: Pablord »

Rakiety i piłki można nieodpłatnie wypożyczyć do gry na ściance na kortach przy ul. Hallera. Przynajmniej takie info jest na tamtejszej tablicy ogłoszeniowej.
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

Też proponowałbym kupić ci własną, wypożyczone to używane, nie masz pewności że są dobre, bedzie trenowal na zepsutej :P :P Zależy, jak chcesz dość często grać to lepiej weź sobie kup... ja sobie kupiłem... gdybyś miał kupować to pytaj sie w tym temacie chętnie doradzę :)
alvityl
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2006, 17:44

Post autor: alvityl »

Nie warto wypozyczać, kup sobie na początek jakiegos Wilsona słabszej klasy i trenuj na ścianie
Małgosia
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2007, 12:44
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Małgosia »

Warto wypożyczać !!
Rakiet do tenisa jest masa. Wypożyczając sobie ( w początkowej fazie nauki) jesteś w stanie dobrać sobie rakietę która pasuje Ci najbardziej> Kupć sobie to nie sztuka. Sztuką jest kupić rakietę dobrą.
Niewiele jest powodów, żeby mówić prawdę, za to jest ich bez liku, żeby kłamać...
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

Po części się zgadzam, jak kupi się za lekko to piłeczka będzie latała słabo a jak ciężką to można się nabawić jakiejś kontuzji nadgarstka itp.
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Post autor: Sarcev »

Mam wlasnie na sprzedanie uzywaną rakiete Wilsona. Jesli bylbys zainteresowany to sie odezwij... Jesli jestes poczatkujacym uwazam ze uzywana rakieta jest dobrym roziwazaniem, bo jesli nie polubisz tego sportu zbyt wiele pieniedzy nie wylozysz... Tez zaczalem grac na uzywanych, zlpalaem bakcyla i na wiosne zamierzam troszke zainwestowac w sprzet :)

Ps. nie wiecie czy mozna w zime pouprawiac ten sport w O-ce??
alvityl
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2006, 17:44

Post autor: alvityl »

Jezeli masz troche kasy to wszystko można.

Wiadomo w szkole podstawowej nr 10 jest do wynajęcia sala
Nastepnia Traugutta hala

i oczywiscie na Wojciechowicach (najtaniej)
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Post autor: Sarcev »

Orientujesz sie jakie to koszty?

PS, Ogłoszenie z rakietą nieaktualne, wlasnie ma nowego wlasciciela w Olsztynie.
alvityl
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2006, 17:44

Post autor: alvityl »

Proponuje Wojciechowice gdzie jest naprawde tanio. Kiedys jak jeszcze grałem moj trener mowił mi ze jak dla mnie to bedzie 2zł / h od osoby. Nie wiem jak dla innych osob , ale mysle ze 10zł to maxymalna stawka
ODPOWIEDZ