Gdzie na tenis?

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Pablord
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 04 wrz 2005, 18:58

Gdzie na tenis?

Post autor: Pablord »

Ktoś wie gdzie w O-ce są organizowane jakieś treningi tenisa? Najlepiej grupowe. Słyszałem coś o wojciechowicach i p. Nowaku ale nie mam bliższych informacji. Z góry dzięki.
alvityl
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2006, 17:44

Post autor: alvityl »

O ile wiem p.Nowak juz nie prowadzi trenningów . Chyba że jego syn.
Zalezy w jakim wieku jestes. Polecam p.Wyszkowskiego gdyz sam tam chodzilem 8)
Pablord
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 04 wrz 2005, 18:58

Post autor: Pablord »

Mam 16 lat. Możesz podać jakieś namiary na tego p. Wyszkowskiego? Powiedz coś więcej: gdzie to jest, jaka cena, jakie grupy, zasady itd. Dzięki za info.
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

Naprzeciwko Leader Price'a ;] Jest kort tenisowy i tam są treningi ;p
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
Pablord
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 04 wrz 2005, 18:58

Post autor: Pablord »

to tam ma zajęcia p. Wyszkowski? Masz jakieś konkretne info? Interesują mnie treningi całoroczne.
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

Nie mam pojęcia , ale w zimę pewnie tak często nie grają w lato jak przechodziłem to codziennie grali :D Nie wiem kto tam uczy przejdź się i popytaj ;p
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
Pablord
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 04 wrz 2005, 18:58

Post autor: Pablord »

Mogą grać, ale to niekoniecznie są zorganizowane treningi. Z tego co wiem to jest jakaś szkółka tenisowa maj-czerwiec, ale nie będę czekał pół roku. Alvityl, odezwij się. :)
alvityl
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 11 gru 2006, 17:44

Post autor: alvityl »

16 lat ? Ciężko, ale tenis to jeden z najbardziej kulturalnych sportów i dlatego warto w niego grać.

Wiec tak: Cena 70-100zł za miesiąc. Nie jestem dokładnie obeznany, ale rok temu było 70zł. O informacje (tj. numery, treningi) dowiedź się w MOSIRZE.

szkółka tenisowa maj-czerwiec, o której wspomniałeś, nie jest przeznaczona raczej dla takiego rocznika. O ile wiem to jest dla skrzatów czyli od pewnie 7-14 lat maxymalnie. Odbywa się ona w Ostrowi i Ostrołęce.

Treningi w zimę odbywają się na hali w Wojciechowicach w wieczornych godzinach ok 19-20. Wiec jezeli na mosirze nie dostaniesz info, proponuje tam się przejechać i tam pojsc do Administracji. Tam napewno będą wiedzieli.

Pozdrawiam
Pablord
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 04 wrz 2005, 18:58

Post autor: Pablord »

No wiem, że trochę późno, ale lepiej niż wcale. Z tenisem miałem bliższy kontakt 4 lata temu na obozie tenisowym, ale niestety nie pociągnąłem tego. Teraz mnie naszło. Dzięki wielkie za info.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Witam

Zainteresowałem się sprawą. Byłem wczoraj na turnieju Pań i zapytałem o przypadek naszego kolegi z forum. Sprawa wygląda tak, że nie ma co liczyć na treningi młodzieży w tym wieku. Jest już przepełnienie i nawet pomimo ochoty trenerów, takich treningów nie ma możliwości zorganizować, przede wszystkim ze względu na brak obiektów sportowych w mieście.
Większy nacisk kładzie się na dzieci z roczników 1992 i młodszych.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Gdyby były takie możliwości zrobiłby to każdy 16-latek. Rocznik 1992, to 1992. Oni mają swój poziom fizyczny, ty masz swój. Nie należy tego mieszać, zwłaszcza jeśli chodzi o treningi.
ODPOWIEDZ