szukam kibicow wisly

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

Czuly/Narew88 pisze:Let's goooo! Piknik Fanatics zweitausandundfunf!
To chyba Polskie forum ? 8) weź troche to przetłumacz.
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Kto ma wiedziec ten wie... :wink:

...pozdro dla kumatych 8)
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Kurde, powiem tak... jak jakiś koleś założy temat (nie pod swoim nickiem) to w ostrołęce znajdzie się duzo wiślaków... a jak przychodzi co do czego to wszyscy za Legią.. Osobiście jestem za Legią ale jeżeli któryś z was jest za wisłą to przez szacunek dla samego siebie moze to chyba mówić otwarcie :?: boicie się :?: odpowiem za was.. TAK, i to jak cholera :?
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

rozumiem kibicow legii z wa-wy, typy po 2m i cwicza rozne style walki zeby sie bic za swoj klub na ustawkach, a w o-ce? dla mnie to marne nasladownictwo ( chodz w o-ce jest paru kibicow ktorzy smialo mogliby jechac na taka ustawke )

przyklad?

w wa-wie nocami rzadza grupy kibicow i lepiej do nich nie podchodzic
a w o-ce? taka grupka by wbila na pierwsze lepsze osiedle i by miala pozamiatane
eskuen czego Ty chcesz? Aby kibole narwii specjalnie trenowali i pakowali aby mogli chodzic po miescie i napier*** kazdego kto im sie nie spodoba, albo nie kibicuje narwi? Aby nawalali sie z innymi kibicami by pokazac ze kochają klub? IMO to najwiekszy debilizm jaki tylko moze byc. Klubowi kibicuje sie duchem i gardłem a nie piescią.
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

eskuen pisze:przed meczem szla grupka kibicow narwii
(ci najtwardsi w gebie) a za nimi szlo 4-5 osob z kochanego przez wszystkich w ostrolece osiedla i walili z nich poprostu polewe krzyczac 'narew ****" itp. i co , gdzie wtedy podziala sie milosc do klubu?
Nigdy nie slyszalem o takiej sytuacji... "przez wszystkich kochane osiedle" stoi przeciez obok nas na "zylecie" i razem z nami czekalo na przyjazd Sz.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
eskuen
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2005, 10:22

Post autor: eskuen »

czuly bo to bylo dosyc dawno, a z nimi to jest tak ze dzisiaj kibicuja narwi bo moga sie ***** z kims a jutro nie :p

zamot popieram to co mowisz, ale jesli juz chca 'jezdzic na ustawki' to niech reprezentuja jakis poziom bo jakby pojechala taka grupka na ustawke z jakims lepsza ekipa to by ich chyba wysmiali, tzn co niektorych

jak najbardziej popieram ze w kibicowaniu liczy sie poswiecenie,oddanie druzynie i mocne gardla, jakies fajne przygotowanie kibicow,pomysly..

ale jak wiadomo niektorzy wola sie bic,krasc flagi takie tam, wiec jak juz maja tak robic to niech robia to jacys porzadniesi ludzie, a nie chucherka po 150 toc jak takiego by zlapal kibic innej druzyny i mu ***** garsci to jeszcze by z psami do niego pojechal.

niech dzieci dra morde ale niech nie jezdza na takie ustawki bo potem polamani beda i tylko przypal
Armia_Białej_Gwiazdy
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2005, 17:06
Lokalizacja: Ostrołęka/Kraków

Post autor: Armia_Białej_Gwiazdy »

Mam prozbe do wszystkich wislakow rozumiem ze wiecej jest legionistow niz wislakow w Oce i nie ktorzy sie boja ale to nie znaczy ze mamy byc gorsi proponuje sie spotykac w jakim kolwiek pubie i spokojnie ogladac mecz naszej Wiselki. Jak ktos chtny prosze sie zglaszac na pw tylko jak najszybciej bo juz nie dlugo puchar UEFA (w ktorym nie ma juz Legi hehe)
RaQ

Post autor: RaQ »

jestem za :D
wisełka
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2005, 20:01

Post autor: wisełka »

Ja rowniez jestem za! I sie na to pisze!
PS. Ostrołeccy Wislacy! Nie bojmy sie chodzic w szalikach po Ostrołęce!
Nie bojmy sie Legionistów! Kto ma szal niech nie boi sie w nim chodzic!
wisla_oka
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 07 wrz 2005, 0:07

Post autor: wisla_oka »

tzeba sie im postawic na spotkanie przychodze w szalki nie mam sie czego bac legia to patalachy tylko napiszcie kiedy
Armia_Białej_Gwiazdy
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2005, 17:06
Lokalizacja: Ostrołęka/Kraków

Post autor: Armia_Białej_Gwiazdy »

Zglaszaj cie do mnie na pw jak ktos chtny powiem miejsce spotkania, a reszte to juz sami wiecie o ktorej mecz :D
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Kiedys wszyscy (L) spotykali sie na meczeach w "Misiu"... niestety lokal juz nie istnieje.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

po pierwszej polowce odechcialo mi sie ogladac ten mecz, ale ogladalem do konca i nic ciekawego nie pokazali... a mecz byl do wygrania.
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Blitz1916 »

Czuly/Narew88 pisze:Kiedys wszyscy (L) spotykali sie na meczeach w "Misiu"... niestety lokal juz nie istnieje.

tak... to były piękne czasy :)
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
Edward
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 24 maja 2005, 19:10

Post autor: Edward »

Żadna Legia ani Wisła...



...Tylko
NarewOstrołęka
Obrazek
kaniut
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 04 wrz 2005, 18:31

Post autor: kaniut »

Fc Barcelona, Narew Ostrołęka i WISŁA KRAKÓW 8)
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Tak... i Inter Żebry Perosy!
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

i huragan lipniki :lol:
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: grubcio »

kaniut pisze:Fc Barcelona, Narew Ostrołęka i WISŁA KRAKÓW
boze barca narew ok ale wisla chodzisz chociaz na mecze narwi moze do mlyna? bo prawdziwi kibice za takie bzdury moga miec nieprzyjemnosci!
(L)egia Warszawa!
Awatar użytkownika
Pabo
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 09 sie 2005, 8:59

Post autor: Pabo »

A ty jestes tym prawidziwym kibicem....niezle :lol: Panowie i tak wszyscy więdzą że LEGIA żądzi...Nie ma sie co oszukiwać..Napewno w ostrołęce więcej widać ludzi z emblematami LEGI niz wisły...dlaczego??...Boją sie czy co?? :roll: Pozdro dla wszystkich Legionistów :D
" I drift not because it is a quicker way around the corner, but it is the most exciting way" Keichi Tsuchiya
Kylu
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 maja 2005, 23:00
Lokalizacja: emigracja

Post autor: Kylu »

Taaa, Legia żądzi :lol: ,LEGI :lol: .Tak trzymać chłopcy :wink: Prawdziwi kibice :lol: Pamiętasz chłopcze może takich zawodników jak Pisz, Michalski, Jałocha, Wędzyński, Lewandowski?
Wracając do tematu to zarówno Legia jak i Wisła to klubiki, które "kibiców" w Ostrołęce zyskały swoimi występami w pucharach. Z tym, że z czasem kibicowanie Legii stało się pewną tradycją, co muszę z pewną niechęcią przyznać.

POLONIA & CRACOVIA :!: :twisted:

p.s. tak na marginesie: rozmawiałem niedawno z Wędzyńskim i raczej nie ma co liczyć (niestety!) na zakończenie przez niego kariery w Narwi (co sugerował jakiś czas temu w "TO").

Pozdrarian!
Ostrołęka nie pęka!
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: grubcio »

Pabo pisze:A ty jestes tym prawidziwym kibicem....niezle
tak jestem tym prawdziwym kibicem narwi ale w tym wypadku nie mialem siebie na mysli
(L)egia Warszawa!
CiENKi_
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:47
Lokalizacja: OSTRO(L)EKA

Post autor: CiENKi_ »

Kylu pisze:Taaa, Legia żądzi :lol: ,LEGI :lol: .Tak trzymać chłopcy :wink: Prawdziwi kibice :lol: Pamiętasz chłopcze może takich zawodników jak Pisz, Michalski, Jałocha, Wędzyński, Lewandowski?
Wracając do tematu to zarówno Legia jak i Wisła to klubiki, które "kibiców" w Ostrołęce zyskały swoimi występami w pucharach.
"Prawdziwy kibicu" :lol: : Zastanow sie co piszesz. Legia ostatnie jakies sukcesy w europucharach miala w 1995 r. Minelo juz 10 lat od tamtej chwili, a kibice Legii w naszym miescie dalej istnieja. Ja na Legii pierwszy raz bylem 1990 roku i pamietam tych pilkarzy, ku Twojemu zaskoczeniu napisze Ci, ze rowniez pamietam Koseckiego, Kowalczyka, czy takich drewniakow jak Modzelewski, Salamon albo Jacek Bak. Co do wysypu kibicow po pucharach to wiem o takowych Widzewiakach, Wislakach, a moze juz niedlugo beda HEKO Czermno. Pamietam tez wysyp Polonistow jak zdobywali mistrza. Ale te mody minely. A Legionisci dzialali i dzialaja dalej i to nie tylko z perspektywy swojego krzeselka przed komputerem ale tez w realnym swiecie. Czesto odwiedzaja stadion na Ł3, jezdza na wyjazdy, a to ze nie ma flagi "Ostrołęka" na żylecie to nasze swiadome dzialanie, ale moze niedlugo to sie zmieni.
Ralfik
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 18 paź 2005, 12:56
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Ralfik »

Moim zdaniem Wisla to potega i zawsze byla i bedzie najlepsz w polsce w przeciwienstwie do innych klubow w naszej lidze a kibice wisla sa najlepsi w polsce :twisted:
spike
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 11 paź 2005, 21:24

Post autor: spike »

Czlowieku co ty mowisz tylko Legia sie liczy zaden inny klub. Legia zasluguje na szaczunek. a Wisla rozsprzedala caly sklad i jest teraz niczym (swiadczy o tym ostatni mecz z Zaglebiem) jeszcze niech sprzedadza Sobolewskiego i Brozka to II liga ich czeka.

A co do kibicow to na wisle przychodzi okolo 10 tys, a w poznaniu na Lecha okolo 20 to chyba jest roznica tak wiec zastanow sie co mowisz!
ODPOWIEDZ