czy to już koniec ostrołęckiej piłki?????....

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

oes o co Ci teraz chodzi? masz dowod ze zaczal sie pozniej lub wczesniej? nie jestem na tyle intelignetny zeby Ciebie zrozumiec... wybacz
Awatar użytkownika
bartosh
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 paź 2005, 23:22

Post autor: bartosh »

hehe nie ma co, Ostroleka to pilkarska prowincja
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

bartosh pisze:hehe nie ma co, Ostroleka to pilkarska prowincja
No warszawska piłka też ma się dobrze (ironia) :idea:
...set me free...
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Ciężko się wypowiadać na temat meczu, którego się nie widziało, a zna jedynie z opowieści...
Prasa, radio i reszta spółki niezwiązana z Ostrołęką będzie z tego robiła zamieszki pseudokibiców, bo wiadomo, że jeśli bójka, to tylko z ich powodu.
Nikt z panów " dziennikarzy" nie dopatruje się zachowań korupcyjnych, o których przecież jeszcze nie tak dawno namiętnie pisywali..
Brak chęci dowiedzenia prawdy, czy może olewactwo drużyn z tak niskiej ligi ?? Gdyby sprawa dotyczyła któregoś z klubów pierwszo, lub drugoligowych z pewnością przeanalizowanoby każdą minutę spotkania i reakcja kibiców rozumiana by była jako bezsilność wobec "płacących", a nie jako chuligańskie wybryki.
Z drugiej strony zastanawia mnie wieczna obecność p. Wargulewskiego na ławce rezerwowych - to przecież jest nigdzie indziej nie spotykane. Miejsce właściciela powinno być na honorowym miejscu, ale na pewno nie w trenerskim "kwadracie". I się zastanawiam, czy to chęć pokazania kibicom, że oto ja Roman tu stoję i pilnuję swojej drużyny, czy jakiś inny powód go skłania do spacerowania po liniii bocznej...
Czy jeszcze ktoś pamięta, jak Wargulewski wyskoczył z pięściami do chłopaczka chcącego zrobić kilka zdjęć z bieżni naszego stadionu?? Przecież to prostactwo i brak kultury - normalny człowiek zwróciłby grzecznie uwagę i wyprosił, bez obelg i wyzwisk....
Patrząc na to wszystko z dystansu reakcja prezesa na działenie sędziostwa była jak najbardziej ludzka. Na pewno nie dyplomatyczna, ale usprawiedliwiona od strony człowieka, który mnóstwo kasy ładuje w coś, co przez kilku łajdaków może być sprowadzone do zera. To raczej bezsilność wzięła tutaj górę i przerosła zarówno u właściciela jak i kibiców zdrowy rozsądek, który nakazywał przyjąć werdykt z powagą...
Pozdro
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

Moim zdaniem nie zostanie odsuniety... ale zobaczymy jaka padnie decyzja...
maniek290
starszy szeregowy
Posty: 58
Rejestracja: 08 paź 2005, 19:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: maniek290 »

Jak R.W. bedzie odsuniety to ktos moze to robic zaniego np. syn pod jego nazwa a mam nadzieje ze nic takiego niebedzie i bedzie chcial dalej prezesowac Narwi

a jutro wybieracie sie na mecz z łks? a i kto podal ta wiadomosc otym ze mecz zostanie rozegrany bez publicznosci? przeciez to niemecz ligowy tylko sparing
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

właśnie też się zastanawiam.. ja tak czy inaczej idę :)
ziaro
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 11 lip 2005, 22:12

Post autor: ziaro »

Jednak z widownią.

Wbrew wcześniejszym informacjom napływającym z War-Polu Narwi, kibice zostaną jednak wpuszczeni na sparingowy mecz z ŁKS'em Łódź. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!

Taka informacja ukazała sie na oficjalnej stronie Narwi.
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

hm... i Pan Wargulewski nie jest juz Prezesem Narwi... to bylo przymusowe?
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Exhopller. Wargulewski nie siedział na ławce rezerwowych. Kiedyś siedział, teraz już nie. W świetle przepisów na ławce rezerwowych mogą przebywać tylko zawodnicy rezerwowi, trener, lekarz (ewentualnie masażysta) i kierownik zespołu. Jeszcze nie dawno można było zobaczyć tam Wargula, ale sędziowie zaczęli opisywać to, że prezes siedzi na ławce i niestety musiał on zrezygnować z tego miejsca.
A co do publiczności na jutrzejszym meczu. Kibice na tym meczu, będą mogli być, ale na kolejnych ligowych to na pewno nie.
Z tego co się orientuję to ostrołęccy sędziowie nie chcą sędziować War-Polowi jutrzejszego sparingu i wcale się im nie dziwie :wink:
...set me free...
spike
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 11 paź 2005, 21:24

Post autor: spike »


według mnie ostrołecka piłka nadal przetrwa bo są tu dwa kluby nawet jeżeli nie będzie juz Narwi to zostanie jeszcze Korona która równiez zajmuje wysokie miejsce w IV lidze.
Szkoda bedzie jeżeli pan R.W. sie wycofa bo powoli robił już z Narwi klub na wyzszym poziomie i włozył troche kasy w ten klub.
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

Narew Była Jest I Bedzie ! 8)
Awatar użytkownika
Daasiu
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:46

Post autor: Daasiu »

mC_snOOpy pisze:Narew Była Jest I Bedzie ! 8)
A Roman Wargulewski dziś w wywiadzie dla Radia OKO oznajmił, iż nie wycofa się ze sponsorowania klubu. 8)
Visca el Barça!
Obrazek
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

Kylu pisze: "Nie wiem w jakiej szkole nauki dziennikarskie pobierał pan Piotr, ale nie była to dobra szkoła."

Za to Wielka Dziennikarka skończyła pewnie Sorbonę. Po stylu poznaję, że za komuny chyba :?
no ale nie powiesz mi, ze te foty w TO to fotomontaż :D Cały stadion widział co wyczyniał Wargul o zarzicanie TO, że zmontowano zdjęcia jest dla mnie conajmniej zabawne.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

nie byłem na tym meczu ale dla mnie zabawny jest tekst z TO komendanta czy kogoś tam że policjant w nikogo nie celował tylko wyjął broń i schował pod kurtke bo bał się że mu ktoś zabierze
żałosne :oops:
spike
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 11 paź 2005, 21:24

Post autor: spike »

a czego sie mozna spodziewac po polskiej policji. :D dziwi mnie troche ze w ostrolece nie ma klubo przynajmiej 3 ligowego jak np. w Łomze ktora wielkimi krokami zmierza do 2 ligi.
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

zwróć uwagę na to jakiego sponsora ma ŁKS Łomża, a jakiego ma Narew. Nie mamy co się równać finansowo z ŁKS'em.
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Tu nie chodzi o sponsora... ten kto interesuje sie klubem od kilku lat juz chyba zdal sobie sprawe jakie sa uklady w naszej lidze. Najlepszym tego przykladem byl mecz w Ciechanowie...
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
RaQ

Post autor: RaQ »

przeciez tu nie mozna pisac o 4 lidze tylko .. Polska Piłka jest tak skorupowana ze głowa mała.. kazdy bierze hajs.. ludzie przeciez oto Polska włąsnie a nie Elegancja Francja.. :roll: :roll: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
Suchy
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 21 wrz 2005, 15:34

Post autor: Suchy »

No i kary są znikome szkoda tylko tego meczu z Gwardią!!! :D
Kapitalizm to niesprawiedliwy podział bogactwa. Komunizm to sprawiedliwy podział biedy!!!
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Post autor: hAeS »

ja przeczuwalem 1 - 2 mecze bez publicznosci ..... i 2 tys kary ;] prawie trafilem :P
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

:shock: :shock: :shock:
:!: 2 tys. :!:
Hahaha :!: :!:
...set me free...
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

A co ty myslales ze to orenż ekstraklasa, ze tostana 10.000 ?? W IV lidze kara 500zł to juz jest wielkie coś!!
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
rasiak
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 16 paź 2005, 23:27

Post autor: rasiak »

Troche to niesprawiedliwe, hid za pomyłke trenera dostal znacznie większą karę niż War-Pol za ostatnie wydarzenia, no ale cóż, za głupote sie płaci :D
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

HiD dostał taką karę bo taka im się należała. Narwi nie mogli przyznać walkowera bo sędzia zakończył mecz, a dopiero potem wbiegli na murawę kibole i krewki Roman.
ODPOWIEDZ