Kto jest za wywaleniem drewniaka rasiaka z polski?

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp. Po prostu ostrołęcki sport
Ralfik
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 18 paź 2005, 12:56
Lokalizacja: Ostroleka

Kto jest za wywaleniem drewniaka rasiaka z polski?

Post autor: Ralfik »

8) TEN czlowiek jest beznadziejny rusza sie jak by wazyl co najmniej z tone,jak tak dalej pojdzie to z ms w niemczech wrocimy znowu po 3 meczykach i w dodatku z zerowym dorobkiem strzelonych goli na koncie. Mam propozycje dla szefow narwi zatrudnijcie rasiaka jako pacholek treningow :arrow: :lol: y
Awatar użytkownika
Daasiu
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:46

Re: Kto jest za wywaleniem drewniaka rasiaka z polski?

Post autor: Daasiu »

Ralfik pisze:"...wrocimy znowu po 3 meczykach i w dodatku z zerowym dorobkiem strzelonych goli na koncie...".
Jesli chodzi o bramki, to nie mieliśmy zerowego dorobku bo Amerykanom strzeliliśmy 3 bramki (Olisadebe, Kryszałowicz, Żewłakow), a w trzech meczach stracilismy 7 bramek :P Osobiscie jestem za wy****niem Rasiaka z kadry! :)
Visca el Barça!
Obrazek
spike
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 11 paź 2005, 21:24

Post autor: spike »

Ja tez uwazam ze Rasiak powinnien wylecic. Nie rozumiem decyzji Janas w meczu z Anglia kiedy posadzil na lawce Frankowskiego. To on z Zurawskim powinnien grac od pierwszych minut i moze bylo by inaczej. Wedlug mnie napastnicy ktorzy powinni jechac do Niemiec to: Zurawski, Frankowski, Olisadebe, Niedzielan i Saganowski.

Jakie jest wasze zdanie?
PiotruśNarew
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 21 maja 2005, 10:04
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: PiotruśNarew »

Z Polski to go nie wyrzucą bo obecnie miszka w Angli a po za tym jest obywatelem Polskimi nie można go wyrzucić :twisted: :twisted:
InS
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

Moim skromnym zdaniem, ten człowiek nie nadaje się do reprezentacji... nie będę wymieniał, kogo bym wstawił na jego miejsce, ale jestem za wy.p.ier.dol.eniem tego grewnika z kadry :twisted:

PS.
PiotruśNarew: czemu masz w w "okienku" wiek napisane 18 lat? Przecież Ty jeszcze masz 16 lat :twisted:
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

ja znawcą piłki nożnej nie jestem ale mecz Polska-Anglia oglądałem i widziałem jak Rasiak grał dostał 2 czy 3 razy podanie i zaraz mu piłkę zabrali wiec chyba nie jest dobrym zawodnikiem

nie wiem czy to prawda bo akurat tego komentarza nie slyszalem ale Szpakowski czy ktorys tam podobno powiedzial cos w stylu " Podanie dzisiaj do Rasiaka to strata piłki "
spike
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 11 paź 2005, 21:24

Post autor: spike »

Rasiak sie nie nadaje lepszy bylby juz Olisadebe ktory pograrzyl Wisle.hehe dobrze im.

Oli do kadry!!!
spike
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 11 paź 2005, 21:24

Post autor: spike »

Od kiedy to w Wisle są najlepsi zawodnicy. Wisła niedługo już nie będzie na prowadzeniu w tabeli a świadczy o tym ostatni mecz z przecietnym zagłębiem.

Tylko Legia!!!
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: grubcio »

Ralfik pisze:***** rasiak to afganistanu z nim i z janasem w kadrze powinni byc tylko zawodnicy najlepsi a tacy sa tylko w wisle RASIAK DO SADU NA JABLKA

*************************************************************
szczegulnie ci z wisly sie nadajo chyba raczej do podawania piłek rasiakowi


a tak swojo drogo pilkarz z niego dobry jak nam bramki strzela to nic nie gadacie a wystarczy ze jeden mecz mu nie wyjdzie a wy odrazu
w y j e b a c
spike
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 11 paź 2005, 21:24

Post autor: spike »

grubcio pisze:a tak swojo drogo pilkarz z niego dobry jak nam bramki strzela to nic nie gadacie a wystarczy ze jeden mecz mu nie wyjdzie a wy odrazu
w y j e b a c
Jaki jeden mecz ja nie przypominam sobie zeby w tych eliminacjach zdobyl chociaz jedna bramke. Moze i udalo mu sie to na turnieju na Ukrainie ale to byl przypadek. A w eliminacjach nc nie pokazal. Przyklad Marek Saganowski ktory gral tylko w jednym meczu i zdobyl w nim 2 bramki. Rasiak sie nie nadaje do kadry!!!

Podobnie jest w Totenhami jest jedynym napastnikiem tego klubu ktory nie zdobyl jeszcze gola.
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Wg. Rasiak jest dobrym pilkarzem zaslugujacym na kadre.. po prostu chlopak nie ma szczescia.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
spike
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 11 paź 2005, 21:24

Post autor: spike »

Nie ma szczescia we wszystkich meczach eliminacji jakich gral nie strzelil bramki to nie jest brak szczescia. Brak umiejetnosc.
Awatar użytkownika
Suchy
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 21 wrz 2005, 15:34

Post autor: Suchy »

RASIAKOWI MOWIMY STOP!!!
Kapitalizm to niesprawiedliwy podział bogactwa. Komunizm to sprawiedliwy podział biedy!!!
RaQ

Post autor: RaQ »

spike pisze:Od kiedy to w Wisle są najlepsi zawodnicy. Wisła niedługo już nie będzie na prowadzeniu w tabeli a świadczy o tym ostatni mecz z przecietnym zagłębiem.

Tylko Legia!!!
wisla jest dobra z tego wzgledu ze ma zayebistego jak na polskie warunki sponsora strategicznego, czyli Telefonike, jak Pan Cupiał ktory jest prezesem bedzie dawal kase do tego czasu wisla bedzie wygrywac i bedą zawodnicy.. i na to nie ma bata, Legia i ITI czyli TVN narazie nie ma co sie porownywć do Telefoniki bo to kosmos i ziemia.. ale wszystko idzie w dobrym kierunku ze niedlugo Wisla Legia i Groclin będą mogly cos osiaganac na europejskim podworku.

Gra wisly daje duzo do zyczenia, ale wydaje mi sie ze to zalezy od mentalnosci zawodnikow niz od tego ze to kasa jest ladowana.

Wracajac do tematu, rasiak ... ze Wsi do Anglii to i tak dla niego sukces, moze sie rozwijać, jak tam gra to znaczy ze musi miec cos w sobie, orazu chcieli byscie zeby strzelal 50 bramek w lidze i 20 w reprezentacji.. krytyka jego napewno nie pomaga chlopakowi.. wrecz przeciwnie.. trzeba wziac pod uwage ze teraz gra w dobrym klubie angielskim i mam nadzieje ze tak samo jak polska pilka, tak samo on rozwijają się w dobrym kierunku.

pozdrawiam
spike
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 11 paź 2005, 21:24

Post autor: spike »

RaQ pisze:wisla jest dobra z tego wzgledu ze ma zayebistego jak na polskie warunki sponsora strategicznego, czyli Telefonike, jak Pan Cupiał ktory jest prezesem bedzie dawal kase do tego czasu wisla bedzie wygrywac i bedą zawodnicy
Narazie nie daje kasy. Bo nie ma zadnych wzmocnien. Raczej sprzedaje zwodnikow. O czy swiadcza transfery: Frankowskiego, Zurawskiego, Uche, Kosowskiego.

A Rasiak co z tego ze gra w dobrym klubie skoro nie strzelil jeszczew nim bramki.
RaQ

Post autor: RaQ »

kwestia czasu...
spike
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 11 paź 2005, 21:24

Post autor: spike »

RaQ pisze:kwestia czasu...

Kwestia czasu jest rozsprzedanie reszty skladu przez Wisle. Jeszcze kilku i II liga ich czeka.
RaQ

Post autor: RaQ »

spike: jak kasa jest, bedzie 1 Liga.. narazie Wisła nie sprzedaje az tak na siłę, chyba ze ktos ma opcje przejscia do lepszego klubu to wiadomo na tym zarabia.. prędzej Hid spadnie do ... niz Wisła do 2 Ligi :) pzdr
spike
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 11 paź 2005, 21:24

Post autor: spike »

No to się z tobą zgodze że nie sprzedaje na siłe. Ale sprzedaje zawodników a nie robi przy tym żadnych wzmocnień.


Czy Korona spadnie niżej to nie był bym taki pewien, bo narazie zajmuje 2 miejsce w tabeli i jest raczej bliżej awansu niż spadku do MLSu. Przydało by sie żeby któryś z klubów ostrołęckich był przynajmiej w III lidze.
Pozdrawiam :D
ODPOWIEDZ